Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Még reménykedik. Hogy állítsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még reménykedik. Hogy állítsam le?

Figyelt kérdés

Néhány napja szakítottam a barátommal. Ez már jó ideje várható volt, ő is tudta, de mégsem tudtunk változtatni a gondjainkon. Én végre elhatároztam magam a rengeteg szenvedés után (mert folyton ezen kattogtam, és nem volt jó már a kapcsolat). A barátom viszont most kezdte el összekapni magát, mikor kimondtam az Áment. Írogatja, hogy elkezdett munkát keresni, meg hogy már másképp látja a dolgokat, mint szakítás előtt, stb. Lájkolgatja a régi fotóimat, és az újakat is. Azt sem vette le, hogy Kapcsolatban van. Segíteni akar mindenben nekem, persze én megmondom neki, hogy ne tegye, mert ez már az én dolgom, de nem érdekli. Én már nem szeretnék vele lenni, kiábrándultam a kapcsolatunkból. Tisztán elmondtam neki ezt. Szeretnék a barátja maradni, de Ő többet érez, és így jobb lenne, ha csak ritkán keresnénk egymást. Nagyon sajnálom őt, így mégis hogyan kezeljem a mostani helyzetet? Vagy majd magától leáll, ha rájön, hogy tényleg vége?

22/L


2016. okt. 17. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Adjatok egymásnak távolságot és időt egymás nélkül. Ha ezután is ugy véled h ennyi volt akkor muszáj elfogadnia
2016. okt. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Egy újrakezdést megérdemel minden kapcsolat, ha sajnálod ne keserítsd el.

Ne leállítsd, adj neki még egy esélyt, ha megint rosszabb lesz néhány hónap múlva akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot.

2016. okt. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Ne adj neki esélyt. 2-es válaszoló f_ck you!
2016. okt. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

2-es, sztem a kérdező párja már elég sok esélyt kapott, mert írta, hogy hosszú ideje gondok vannak, és elvileg meg is beszélték. Aki csak akkor kepeszt, amikor már elveszített vkit, és csak azért, hogy a párja jobban érezze magát, nem változtat, az az esetek többségében addig jó fej, ameddig vissza nem szerzi a párját. Plusz ha már egyszer a kérdező KIÁBRÁNDULT, akkor fejre is állhat, de az érzelmeket nem hozza vissza.


Kérdező, sztem hagyd el azt a gondolatot, hogy jaj, majd jóban lesztek, barátok lesztek majd. Ha nem érti meg a srác, akkor meg kell neki mondani, hogy zavar téged a nyomulása, és le lesz tiltva, ha nem ért a szóból. Így ő tud választani, hogy abbahagyja a nyomulást, és akkor még lehettek jóban, vagy a nyomulás neki fontosabb.

2016. okt. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Valóban már elég sok esélyt adtam ennek a kapcsolatnak, és eljött az idő, mikorra már kiábrándultam, és nem szeretnék több esélyt adni, nem is fogok.

Nyomulásnak azért nem mondanám, amit csinál, csak nagyon érzem, hogy mindent azért tesz, hogy újra akarjam...én meg már tudom, hogy nem fogom visszavenni, és rosszul érzem magam miatta.

2016. okt. 17. 12:33
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Megpróbáltad, hogy barátok legyetek, de ez nem jött össze. A legjobb az lenne, ha ezt sem erőltetnéd.

Így neki is le fog esni a tantusz, hogy ennek tényleg vége.


Amíg tartjátok a kapcsolatot, és van lehetősége nyomulni, addig ez nem fog benne tudatosulni. Sőt, ha elkezdesz valakivel ismerkedni, csak bedurvul a szitu, és ő kezd el balhézni, meg bekavarni.


Gondolom nem úgy tervezed, hogy innentől örökre egyedül maradsz.

2016. okt. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
nem kell vele tartani a kapcsolatot.
2016. okt. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A legböszmébb Feri ***** válasza:
47%

Segíts neki túllépni - ezt úgy tudod megtenni, hogy minden kapcsolatot megszakítasz vele, minden csatornát elvágsz. F.aszbukon letiltod, telefonszámát kitörlöd, semmilyen megkeresésre nem reagálsz.

Ezt a "legyünk barátok" hülyeséget meg felejtsd el. Pasik nem így működnek. Ez csak a csajok agymenése.

2016. okt. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sztem hagyd ne is foglalkozz vele !Jàrj el kikapcsolodni buli haverok vagy tanulj de pröbàld a gondolataidat elterelni róla !A rossz oldala a dolognak hogy te szendvettél vele sokat és lehet hogy sokadjàra de észbe kapott de te màr beleuntàl és kiàmbrândultàl belőle neked a nehezebbik oldala jutott a dolgnak !Ismerős helyzet csak nàlunk én még most adtam az első esélyt ugymond szakitottam vele és ő is ostromolt kb 1hétig ő jött hozzàm !Ez nagyon nehéz helyzet kitartàst !
2016. okt. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!