Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan állítsam le az idióta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állítsam le az idióta exemet? Megőrülök már tőle

Figyelt kérdés

Megcsalt, én meg szakítottam vele. Azóta könyörög, fut utánam mint egy kiskutya, kezdetben csak írogatott meg hívogatott, gondoltam, úgyis megunja majd egyszer, de nem, mára már szabályosan zaklat. Az ajtónkon csak azért nem kopogtat, mert a szüleim nem tudtak róla, de amúgy minden lehetséges helyen ott van, ahol én is, üzeneteket meg virágokat hagy nekem a suli portán, odajött egy barátnőmék házához, amikor ott voltam (és fogalmam sincs honnan tudta), már sírva, térden kúszva könyörög, tegnap odajött a sulimhoz és konkrétan berontott a tesiórámra egy rózsacsokorral, a tesitanáromnak kellett kivágnia...

Addig oké hogy nem válaszolok neki, meg nem veszem fel ha hív, de azzal nem tudok mit kezdeni ha már a suliba is zaklat.

Megőrülök tőle, mit tegyek?

18L


2016. jan. 30. 12:01
 1/3 RRR ***** válasza:

fenyegesd meg hogy feljelented

v,

szólj apádnak,,,,ő megoldja ne félj

2016. jan. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Mindenképp jelezd a szüleidnek, erről tudniuk kell, ez már zaklatás! Ha a sulidban is a nyakadra jár, az osztályfőnöködnek is! Nagyon el tud durvulni az ilyen, ezt saját bőrömön tapasztaltam.
2016. jan. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sunshinedoll ***** válasza:
Szüleidnek jelezd. Én még fel is jelenteném. Vagy megveretném valakivel.
2016. jan. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!