Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás? Elgondolkodtam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás? Elgondolkodtam? Szerintetek?

Figyelt kérdés
"Van egy pasim",de úgy érzem le se szar ,nem érdeklem,csak a szex miatt van velem úgy gondolom. Nem fordít rám elég időt. Az egyik nap tett egy ajánlatot az egyik kollegája ,hogy megismerne meg elkérte a számom ,és mondta hogy találkozzunk. De elutasítottam. Így utólag megbántam. Szerintetek felkeressem őt?
2019. jan. 25. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Előbb lépj ki a szar,max üritős kapcsolatodból,ha nem érzed jol magad,ez nem jogosít fel a félre mászásra,le kell zárni,aztán pasizni..
2019. jan. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Karena26 ***** válasza:

Sztem inkább szakíts a pasiddal, és mondj igent a következő randiajánlatra!

Ha te keresed fel a munkatársat, akkor cseberből vederbe jutsz: ő sem fog megbecsülni, mint most a pasid.

2019. jan. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szakíts aztán randizz.
2019. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előbb szakíts. Utána a te dolgod.
2019. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szakitasz, akkor már annak sem leszel érdekes.
2019. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De jobb 2 mint 1
2019. jan. 25. 20:40
 7/10 A kérdező kommentje:
Lehet hülyeség volt nemet mondani elsőre
2019. jan. 25. 20:41
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
ok az utolsó válasz egyértelmű: trollkodik ismét valaki
2019. jan. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja akk két végéről égeted a gyertyát az mivel jobb!?szakit a pasiddal és beszélj az új jelölteddel. Végül is mit veszithetsz.
2019. jan. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"Jobb 2 mint 1"? Ilyen hozzáállással miért itt kérdezgetsz? A gerinced megvan még? Ha igen, akkor szakíts a pasidnak mondott emberrel mert 1 még mindig jobb, mint 2 szék közül a földre ülni... 31/N
2019. jan. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!