Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek az mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mennyire normális, ha a parotokkal elmentek céges buliba, és erotikusan táncol a kolléganőjével?

Figyelt kérdés

Tudom,nem megcsalas,de szerintem ez már nem fer bel.tanc es tánc között

is van különbség.nem normalis tánc volt,hanem elolrol-hatul fogdosta közben hozzasimulva.mi a véleményetek erről,ez normális csak én reagalom túl?ti szakitanatok, vagy mit tennétek?


2019. jan. 13. 10:11
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Köszi midnenkinek a válaszokat,remélem ebből erőt tudok meríteni hogy lezárjam vele.
2019. jan. 13. 15:22
 22/23 anonim ***** válasza:
81%
Semennyire sem normális. Ezzel csak azt mutatja meg mások számára, hogy mennyire nem tisztel téged.
2019. jan. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
14%

Szakítasz vele, kirúgod.

Aztán ott nyekeregsz egyedül.

Majd kikapsz egy másik embert, az meg iszik és ver...

Azt is kirúgod, mert más megoldást nem is ismertek!

Ezen az alapon a házasságok/párkapcsolatok nagy része azonnal felbontható lenne!

Aki volt már ilyen meetingeken, összetartásokon, továbbképzéseken az tudja, hogy hatalmas a kísértés; szinte mindenki megkapható egy kis pia után...

Persze lehet hinni azt is hogy hazudok, de ez a tényeken, a valóságon semmit sem változtat.

Tisztelet a kevés kivételnek!

Lehet erkölcsösen lepontozni...

2019. jan. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!