Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire normális ez egy 19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális ez egy 19 éves lánytól? Srácok nektek kellene ilyen lány hosszútávon?

Figyelt kérdés

Van egy lány: Ha most vesszük a múlt év végét, akkor 1 év alatt 3 pasival volt együtt.

Bár ténylegesen ebből csak egyel volt hosszabb ideig, illetve a 3.-ban csak most van benne még.


A csaj tavaly decemberbe ment szét kb a 4. pasijától, vissza ment az egyik exéhez, bár őt se tudom megérteni, mert úgy hallottam, hogy azért mentek szét mert megcsalta a gyereket. A gyerek mellett megkereste a másik exét (az első számút), aki viszont ignorálta, így ment tovább, és feltűnt a színen a 6. pasi jelölt, akivel szintén megcsalta az akkori pasiját, már másodszorra.

Most nem régiben, kb egy másfél hónapja ért véget a kapcsolata a gyerekkel, mert megismert egy pasast, a 7. pasiját. A 6-os számúval is azért lett vége, mert megcsalta.


Őszintén? Felnőtt ember létetekre mennyire érdekelne, hogy a barátnőtök ott alszik egy számotokra vadidegen pasinál? Bizony, a csaj ezt csinálta. Éjszakás volt, és egyik nap reggelén, ahelyett hogy ment volna haza a pasijához, a másik pasinál aludt. Ezért is dobták ki.


Illetve ma már tényleg divat, hogy egy semmiből jött lányt csak úgy oda költöztetünk magunkhoz az egész család nyakára? Mert az egy év alatt mind a 3.-nál ott lakott az elejétől fogva.

Szóval itt lányokat is kérdezek, hogy nálatok is divat egyből oda költözni a pasihoz manapság?


Illetve pasikat kérdezem, hogy tudnátok egy ilyen lányt komolyan venni, ha tudnátok ezeket róla?

4 év alatt nagyjából 9-10 pasival volt együtt, kisebb nagyobb ideig.


A korábbi számozásért előre is ezer bocs, de mivel nem követtem teljesen végig az életét, így néhány pasiról nem tudok, így csak a fixeket számoltam.

Amit még tudok, hogy ezek mellett is rengeteg pasival feküdt le, úgy mesélte egy csaj, aki barátnője volt régen, de ma már utálja, mert egy utolsó riherongy, azt mondta rá.

Annyit mondott csak, hogy tudja hogy kik kefélték le, mikor, hol és hogyan. Részleteket nem mesélt, neveket, azt mondta, hogy pofátlanság lenne mesélnie, ezért csak ennyit mondott, hogy tud dolgokat.


Valaki mondja már meg, hogy egy jóképű, normális srácnak miért kell ilyen csaj? A srác szerintem simán felszedhetne egy ezerszer normálisabbat is. Nektek kellene hosszú távon ilyen ember?

A srácnak elég nagy a családja, én tuti szégyellném a csajt a srác helyében a család előtt.

A 6.-os számú pasijánál nem takarított, úgy kellett könyörögni neki. Hisztizett állandóan mindenen. Pénzt se adott bele a számlákba, mert elherdálta.


Szerintetek ha nem egy pasi mellett ilyen volt, akkor ez mellett is ilyen lesz, vagy majd pont ő lesz az az egy, aki megváltoztatja? Egyébként a leghosszabb kapcsolata az első pasija volt, másfél évvel, nagyjából 1 éves, vagy az alatti kapcsolatai voltak eddig. De hozzá nem menne vissza, mert mellette meglehetősen unalmas élete volt.


Nekem saját véleményem szerint: mellette sem fog megmaradni örökre. Neki nem voltak pihenő idejei, nem volt olyan szinte, hogy ne lett volna pasija. Most új munkahelyre megy, de szerintem ahelyett is keresni fog másikat, mert borzalmas ott a főnök, ahol lesz, és amúgy is keveset keresne.

Szóval ott fogja az még hagyni szerintem ezt is. Ki ért egyet?



2018. dec. 25. 12:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Mit számít ilyen téren a mi véleményünk?

Nem ismerjük a srácot, ha neki megfelel akkor kész, nem tehetsz mást. Ha ismerném, lebeszélném de ennyi. Mivel nem ismerem nem vagyunk jóban így nem marad semmi:)

2018. dec. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Amúgy annyi lemaradt, hogy a srác is, meg a csaj is tartja a kapcsolatot az 5.-ös számú pasival.

Ez is mennyire gáz már?

Lebeszélni kétlem, hogy le lehetne, mivel szerintem már elcsavarta a a csaj a fejét eléggé.

2018. dec. 25. 12:36
 3/18 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok/voltam ilyen, de ilyenekkel csaltak meg/hagytak el. Nem kell ezen kiakadni, hanem jól kell választani. Ennyi az egész.

Ha meg ez kell, élvezzétek csendben.

2018. dec. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Te ki vagy a történetben?


Amúgy ha ő kell a srácnak, abba nem szólhat bele senki, saját döntése, saját felelőssége.

2018. dec. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Másrészről, láttam hogy a srácnak nagy családja van, tényleg sokan vannak. A srác helyében én szégyellenék ilyen embert behozni a családba. Eleve mit gondolnának az emberek rólam? Főleg a család, ha valahogy kiderülne, hogyan jöttek össze?
2018. dec. 25. 12:39
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát először is ha én készülök valakivel összejönni nem érdekel hány pasival volt előtte együtt, kit csalt meg vagy nem stb. Az érdekelvelem hogy viselkedik, mert attól még hogy mással hogy tette talán az azt is érdemelte ki ergo a múltat letojom. Az hogy mellettem más pasinál alszik már nekem is egy bizonyos határon túl van, támogatom a csaj-pasi barátságot de az ott alvás ha van párod már sok. Ezen túl pedig hogy mit gondolok az adott pasi-csaj kapcsolatáról pont nem érdekelnek mások nyűgei mert nem vagyok Magdi anyus hogy pletykáljak mindenkiről még akkor se ha ismerném őket nem hogy ismeretlenül szóval neked is jobb lenne ha a saját dolgoddal foglalkoznál. 28/F
2018. dec. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Volt közöm a lányhoz, csak nincs kedvem leírni, hogy pontosan ki voltam a történetben.


A lány nem volt az a nagy pasizós, persze, dumálgatott srácokkal, hülyéskedett, de első komoly kapcsolata sokáig tartott.

De aztán elvesztett valakit az életéből, és onnantól kezdve hülyült be. Tiltani akarták sok mindentől, a pénzt amit kapott volna, nagy részét elvették tőle mindig. Ezért 17 éves kora végére, már elköltözött az akkori pasijához.

Érdekel, hogy mi van vele, mert tudom, hogy ki volt és sajnos látom, hogy ki lett. És ez eléggé elszomorít és fáj.

Szerintem az anyja is forogna a sírjában, hogy ilyen ember lett belőle.

2018. dec. 25. 12:48
 8/18 A kérdező kommentje:
Régen pl nem ivott egyáltalán, nem is dohányzott, az első komolyabb kapcsolata után viszont rá kezdett elég hamar.
2018. dec. 25. 12:49
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha annak a férfinek annyira nem jó majd emellett a lány mellett, és úgy gondolja, hogy félreismerte, nem ilyennek hitte, akkor majd szakít vele. Mindaddig, amíg ők jól elvannak egymással, neked semmi közöd hozzá, hogy hogyan élik az életüket.
2018. dec. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Annyira szeretem, amikor egy riherongy van védve. Illetve nem egészen a kérdésre van válaszolva.


Egyébként azt mondom, ha eddig nem állt meg egy mellett, még jó sokáig nem is fog.

Volt egy pasija, 200 ezer körül keresett, minden szart megadott neki, amit csak kért, őt is megcsalta.

2018. dec. 25. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!