Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek normalis hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normalis hogy egy meregdraga orat vett nekem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kerlek ne iteljetek el,de ferjnel vagyok,es hat adodott,hogy egy kollegamhoz nagyon vonzodom,Egy munkahelyen dolgozunk,es nagyon megkedveltuk egymast. Eszre vehetoen bamul engem,es allandoan mosolyog es megnevetett. Nem olyanreg volt a szulinapom es mindenkitol a munkahelyen,csokit es viragot kaptam,de tole egy meregdraga orat. Szerintetek vonzodik hozzam? Nem szeretnem megcsalni a ferjem,de hogy oszinte legyek jol eseik ez a kis vonzalom. Szeretem a ferjem,de egyszeruen nem tudom hogy mi van velem.
2018. okt. 13. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Nem szeretnék bunkón válaszolni, de az első gondolatom hogy ha szereted a férjed akkor nem fogadod el az órát... Na de nem vagyok én bíró hogy ítéljek viszont így belementél a játékba, szóval dönteni kellene hogy flört vagy mi fog következni. Nem ismerlek, nem tudom mennyi idős vagy de talán azt a kérdést tedd fel magadnak hogy ha a férjed mondjuk feltéve hogy szereti a focit egy baromi jó minőségű Barca mezt kapna egy kolleganőjétől akkor te hogy reagálnál? Amint mondtam is egyértelmű hogy szeretne tőled valamit a kollegaúr és a döntés a te kezedben van..
2018. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom mondani, hogy ezt beszéld meg a férjeddel. Keressetek közösen megoldást a problémákra. Lehet, hogy tőle hiányzik már valami, de közösen fel lehet újra éleszteni a kapcsolatot.

Ja igen, és ha komolyan gondolod a házasságod, akkor szerintem azt az órát add vissza azzal, hogy ezzel túl messzire ment. Én a helyedben meg is próbálnám szakítani a kapcsolatot a kollégával, hogy neked se legyen ott az a kísértés. De a férjeddel mindenképp beszélj.

2018. okt. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés nem először van itt.... Nem kaptál kielégítő választ?
2018. okt. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!