Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek az mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mennyire normális, ha a parotokkal elmentek céges buliba, és erotikusan táncol a kolléganőjével?

Figyelt kérdés

Tudom,nem megcsalas,de szerintem ez már nem fer bel.tanc es tánc között

is van különbség.nem normalis tánc volt,hanem elolrol-hatul fogdosta közben hozzasimulva.mi a véleményetek erről,ez normális csak én reagalom túl?ti szakitanatok, vagy mit tennétek?


2019. jan. 13. 10:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
44%
Nem voltam még olyan céges bulin, ahol nem a cégnél dolgozók is ott voltak, a párok csak akkor voltak jelen, ha ők is ott dolgoztak.
2019. jan. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
És azt ki mondta hogy én nem ott dolgozom?
2019. jan. 13. 11:21
 13/23 anonim ***** válasza:
79%

Tudod mi ez konkrétan?

Az, hogy abszolút nem tart téged tiszteletben. A tisztelet hiánya pedig mindenképp a kapcsolat végét jelenti nálam, mert aki nem tiszteli a másikat, az előbb-utóbb meg is fogja csalni. (Másrészt nem is szereti eléggé, hiszen akit szeretünk, azt tiszteljük is).


Az agybeteg férfi, akinél meg már másodszor olvasom ilyen jellegű kérdésnél, hogy "normális nő nem vesz észre ilyet", az meg majd keres magának egy buta nőt, aki a pénzéért van vele, és mellette végigsz*ja pár kollégáját. Majd azt a nőt nem fogja érdekelni kivel mit csinál, mert ő is hasonlóképp viselkedik, teljesen jogosan. ;)

2019. jan. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
73%
egyszer egy régi "kapcsolatomban", tiniként elnéztem egy ilyen tapis táncot...Ki is derült hogy nem csak táncoltak. Szóval nem, nem elfogadható, pláne mert valószínűleg van más is ott.
2019. jan. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
58%
jaj de tudtam...….
2019. jan. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
61%
"És azt ki mondta hogy én nem ott dolgozom?" - Senki, de azt sem, hogy igen.
2019. jan. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
36%
Az eddigi válaszokbol eröt merithetsz ahhoz, hogy kirugd a párodat (Egyébként milyen "párod"? Férjed, bejelentve együttéltek, vagy csak egy ideje összejártok kefélni?) Azért megkérdezném, hogy láttad-e mással is táncolni már, esetleg ha ti is szoktatok, akkor másként szokott vagy ez nála igy alap?
2019. jan. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Nála ez így alap...baratom amúgy,nem a ferjem
2019. jan. 13. 14:30
 19/23 anonim ***** válasza:
74%
képzeld azt ha nem vagy ott mi történik még..
2019. jan. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
77%
Akkor, ha ez a párodnak alap kedves Kérdező, akkor a te fejedben is baj van, hogy ilyen pasit választottál magadnak. Netán mazohista vagy? Szeretsz szenvedni, vagy szereted, ha megaláznak?
2019. jan. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!