Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nincs olyan, hogy egy férj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs olyan, hogy egy férj csak egyszer legyen hűtlen? Ha egyszer megteszi akkor többször is?

Figyelt kérdés
2019. jan. 7. 15:22
1 2 3
 21/27 Kor Man ***** válasza:
53%

A megcsalás soha nem szép dolog, de véleményem szerint néha csak nem szép módon oldhatóak meg problémák. Akik itt azt mondják fogadjuk el a másik hozzáállását ha velük vagyunk vagyis, ezt választottad így jártál. Rendben. Mi van ha szereted? Nagyon. De sajnos a másik fél "fura" a ti szemszögetekből? Nem igényli a szexet, nem is igen rajong érte. Beszélni meg egyáltalán nem beszél róla, Ha szóba hozod, egy hónapig mosolyszünet. Ennek ellenére szereted, de egy átlagos férfi is termel tesztoszteront, amit valahova le kell vezetni. Ha beüt a teniszkönyök, akkor kell valami. Vagy valami erőszakos, amiből lehetnek problémák (teniszkönyökkel nehéz), vagy szex (ami kategóriáját tekintve ugyanaz). Nos két lehetőség van, tűr, tűr, és annak ellenére hogy szereti, az egyik beszólásánál, amely nem is biztos hogy rosszindulatú csak esetleg gunyoros, a férfi szemében rosszindulatúvá válik. És megy a visszakézből... Vagy a gyerek normál szemtelenkedéséből lesz szándékos rosszakarat, hogy tönkretegye az idegeidet... És ott is repül a repüla...


Melyik jobb?


Megcsalás előtt elhagyod, amit nem fog megérteni hiszen ő nem csinált semmit, összetörik, hazavágja a gyereket, valamilyen módon kárt tesz magában.


Tűrsz amíg egy kis túlcsordulás után behorpasztod az arcát, vagy a gyerekét...


Keresel valakit, aki valamilyen módon levezeti azt amit az asszony nem tud, akit ugyanúgy szeretsz, ugyanúgy kívánsz, és ugyanúgy nem kapsz meg. Aztán hazamész, és el tudod viselni ha a gyerek táncol az idegeiden, és az asszony már sokadszor azt mondja, hogy most inkább ne.


Te 58/N melyiket választanád?


Melyik fáj kevésbé? A megcsalás, de mégis a tisztességgel melletted van, haza hozza a pénzt megcsinálja amit kérsz tőle, nem zaklat azzal amit te nem szeretnél (szex) vagy elver egy olyan dologért, amit te nem értesz, és utána hagy el bűntudatból? Képzeld el a helyzetet.


Tökéletes ember nincs. Soha nem is lesz. De a jó ember igyekszik egyensúlyban tartani mindent amíg csak bírja. Nem mondom hogy a megcsalás szép dolog. Én nem csaltam meg senkit, de még nincs teniszkönyököm. De én inkább a megcsalást választanám mint hogy egy elborult pillanatomban olyat tegyek amit ő is én is megbánunk.


Nem bánthatok valakit csak azért mert másként látja a világot. Másként mint a legtöbb ember.


A szerelem nem vak, hanem hülye. Nem tehetsz ellene. Mindenki azt javasolná hogy hagyjam el. De nem lehet. Ő szinte biztos nem élné túl. Valószínűleg én sem. Akármilyen módon történik. Tudom hogy idióta vagyok de ez van. Ezt választottam és elviselem amíg tudom.

2019. jan. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 tambi3 ***** válasza:
29%

Vannak emberek -nők és férfiak- akik úgymond megcsalják a társukat.Ők ilyenek, a többiről meg még nem derült ki. Eddig...


Mielőtt megköveznétek: senkit nem áll szándékomban megbántani, és nem is a naptalan oldalán járok, de hat évtized tapasztalata mutatja, hogy az élet már csak ilyen.


Sokan vannak a válaszadók között, akiknél nincs klasszabb, ha úgy tetszik kívánatosabb. Ezt a leghitelesebb forrásból tudhatjuk; ők maguk írták... Legalábbis süt a levelekből, hogy ÉN aztán Én vagyok Csupa nagybetűvel! És ha mégis félremegy életük párja, akkor jön a nagy pofára esés, a "rúgd ki"-zés, és a többi utólagos tűzoltás, pedig az egészet jórészt saját túlfejlett egójuknak (is) köszönhetik. Bocs...

2019. jan. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
59%

21-es, te brutál jól leírtad amit csak kevesen értenek, ill. nem élték át.

Én már átéltem, pont abban a sorrendben. Volt sok hazudozás, mellébeszélés, megalázás, pénzlehúzás..., de beszélgetés nem volt. És szex sem. Persze azt többféleképpen meg lehet oldani ha ő konkrétan nem akarja, nekem szerezhetne boldog perceket, de nem. És csak tűrtem...

Aztán jött a mocskos szöveg, pofavágásokkal tarkítva. Na azt 3 év után már nem bírtam és felképeltem. Akkor jött ki belőlem amit 3 éven át minden nap művelt velem.

Elköltöztem. És vége lett? Nem. Sokszor visszasírta magát majdnem 1 éven át és én mindig újra próbáltam hinni neki. Kár volt. Ugyanúgy csak azért kellettem, hogy legyen kit ugráltatni és legyen aki helyette foglalkozik a gyerekkel.


Borzasztó érzés, hogy ilyen "családom" lett akikkel nem lehetek együtt mert amúgy hazugságok nélkül nagyon jól meglettünk volna, elfogadtam volna, hogy ha megmondja értelmesen, hogy mit akar és mit nem. De csak hitegetett. Érthetetlen, hogy miért.

2019. jan. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Kor Man ***** válasza:

Szia 23!


Ez így van. Szerintem nem probléma ha nem akarja a szexet, de ha a másiknak igénye van rá, valahogy meg kell oldani. Lehet hőzöngeni a megcsaláson, de hiába vagyok egy bolt fanja, ha nem lehat ott kapni amire szükségem van, át kell menni a másikba. A probléma az hogy egy bolt nem hőbörög azért ha azt amit ott nem kapok meg beszerzem máshol.

Én igazából azt nem értem hogy ha az eset lefedi az általam leírtakat, akkor miért is probléma ha máshogy oldja meg az ember? Ha nem akarja a nő (vagy férfi) hogy a párja megcsalja, beszéljenek, és közösen ki kell találni a megoldást. Ha nem akar szexelni, akkor engedje hogy a másik ezt megoldja. Mi történhet? Elkap egy nemi betegséget? Szex nélkül az nem megy.

Én azon vagyok kiakadva amikor nincs a kapcsolatban szex, vagy nem értékelhető, és a másik fél magához nyúl szügségképpen, a másik ezt ugyanúgy megcsalásnak veszi. Jön a "miért nem velem csinálod?" Erre mit mondhatunk? "Azért drágám mert te nem csinálod velem", vagy "bocsi drágám, de szőrnyű vagy az ágyban"? Ez mennyivel jobb?


A legtöbb nő (vagy férfi) nem érti azt meg hogy a szex tanulható. Több forrásból. Nem akar "olyan" videókat nézni, ne tegye. Vannak magazinok, könyvek, tapasztalat sok minden. Bár a tapasztalathoz beszélni kell, hogy megtudjuk mi volt jó mi nem. Tehát esetünkben ez valószínűleg kiesik.


Én például igen sok időt és energiát beleöltem a tanulásba ezen a téren,. és az előző barátnőm meg is volt elégedve. De ő nem zárkózott el mindentől ami egy kicsit is elüt a ... Nem is tudom mitől.


Véleményem szerint a szex nem csak gyermeknemzésre való. Hanem szórakozásra is. Pont.

2019. jan. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
59%

Ez jó: "...egy bolt nem hőbörög azért ha azt amit ott nem kapok meg beszerzem máshol."


Amúgy a témáról általában ez jut eszembe:

Amikor a csaj mondja George Clooneynak, hogy Üdv a rabszolgaságban! Erre a válasz: Kösz, de már voltam házas...


Belegondoltam, hogy ez szó szerint az egész világon probléma. Nagyon ritka a harmónikus kapcsolat. A többsége amolyan "hagyjál, most fáj a fejem" stílusú, kommunikáció nélküli, állandóan elutasító, de mégis követelőző kapcsolat.


Az állatvilágban rengeteg formában fellelhető, hogy a nőstény csak addig kedves a hímmel (de addig nagyon) amíg meg nem történik a gyerekcsinálás. Utána a nőstény elhagyja, elüldözi, sőt több esetben megeszi a hímet. És ez nálunk is így van, csak más formában. (Szar az élet)

2019. jan. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint, ha valaki szereti a párját, akkor nem utasítja vissza hónapokig, évekig a szexet vele! Ahogy lehet mondani azt, hogy, ha szereted a párod, nem csalod meg, oké, így van (elvileg), de, ha sokáig nincs szex, többszöri megbeszélés után sem, akkor az szeretet?? Szerintem akkor nincs szeretet! Ha én szerelmes vagyok, akkor próbálok a másik kedvére tenni, még akkor is, ha nem akarom, persze nem mindig kell belemenni a szexbe, ha nem akarom, néha néha vissza lehet utasítani, de nem állandó jelleggel hóbapokig, évekig!!! Ez az én véleményem!

32N

2019. jan. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Kor Man ***** válasza:
59%

Várjunk kedves előttem szóló!


Ne keverjük a szerelmet a szeretetet és a vágyat. Ezek különböző dolgok, és egymástól függetlenül meglehetnek. Én szeretem az exnejemet, de nem vágyom rá. Nem vagyok bele szerelmes, ha az lennék vágynék rá. Tehát ha szeretetté alakult, akkor már a vágy nem olyan erős. Csökken a mennyiség. Valljuk be. Egy idő után lehet hogy már csak barátok vagytok. És ez nem is gond ha mindketten úgy gondoljátok. Meglehet a "nem tudok nélküled élni" érzés anélkül hogy lenne mellé vágy.


Az én esetemben sajnos a dogmatikus nevelés, és a "lányomat védendő elriasztom a szextől" hozzáállás a szülőktől csökkenti majdnem nullára a szexet a szeretet idején. 10+ év hosszú idő. Amikor az ember szerelmes az képes felülírni a nevelési hibákat, de ha elmúlt a szerelem, a szeretet már nem biztos, hogy képes erre.

2019. jan. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!