Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nincs olyan, hogy egy férj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs olyan, hogy egy férj csak egyszer legyen hűtlen? Ha egyszer megteszi akkor többször is?

Figyelt kérdés
2019. jan. 7. 15:22
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
49%

Ugyanazon kapcsolaton belül könnyen lehet, hogy többször. Ha volt olyan kapcsolata amiben csalt, de a többiben nem, akkor valószínűbb, hogy eztán sem fog. Indíték és körülmény függő szerintem.

32/f

2019. jan. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
83%

Ez a típus ilyen. Ha baja van, akkor nem veled beszéli meg, nem megoldja, hanem szeretőt keres. És legközelebb se veled lesz őszinte, hanem ügyesebben lép félre.

Az megoldás lehet, ha te innentől lehozod a csillagokat, istennőre fitnesskeded magad, kinyalod a se..gét, mindent benyalsz neki mosolyogva, apropó naponta háromszor cumizol. És ha hatalmas szerencséd van, akkor jól érzi magát, és veled marad, ha nincs, akkor vágyni fog az újdonságra, és így is félrelép.

Szerintem mondjuk egy férfi nem ér meg ennyit, de te tudod.

2019. jan. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
64%

58/N. Úgy értsd amit mondtam, hogy az indíték és a mentség közé én nem teszek egyenlőségjelet. Indíték mindig mindenre van, feltéve, ha az alany akiről szó van, nem egy páfrány, esetleg fikusz.

Példa: az első barátnőm végül megcsaltam, miután nem tudtam vele megbeszélni, hogy nem oké a 3 havonta 1. Nincs mentségem, indítékom van mégpedig az, hogy dugni akarok már. Ugyan úgy ott volt, hogy mi van, ha nem találok már sose barátnőt, meg hasonló finomságok, de az erkölcsi keretek között melyben a kapcsolat létrejött és mely kereteket preferálok, ez nem ment fel. Megoldás ? Meghúzom a határaim, megismerem a másikét, majd betartom azokat és betartatom a sajátomét. A határsértés következménye pedig először felszólítás, másodjára szakítás...ennyi.

32/f

2019. jan. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
50%

Ja. Volt még ezen kívül 5 kapcsolatom, egy közel 10 éves is, melyben tartottam magam ahhoz, amit az elsőben tanultam a határokról és eztán is alkalmazni fogok.

32/f

2019. jan. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
85%

32 f nem mindenki dugó ösztönlény,el kell hagyni ha nem jo az ágyban nem félre dugni de ösztönlény csak baxni akarok férfiaknak ezt nem lehet elmagyarázni mint látod,pedig én is szeretem a szexet nőlétemre,de nem külső féllel oldom meg ha otthon nem jo megbeszélem v kilépek,nem félre mászva nem tisztelve a társam és hazahurcolva más nedveit tripperét.. :O :O

58N

2019. jan. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
80%

Nos haza már nem hurcoltam, szakítottam. Szerintem ez egy hiba volt, amiért vállalnom kell a felelősséget, így tud a sztoriról, akihez közöm van ilyen téren. Már csak azért is, hogy tudja hol a határ nálam, meg hogy eldönthesse maga, hogy akar-e velem valamit, meg kb olyan gyakran, mint én.

32/f

2019. jan. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ilyen. Azok csalnak, akiknek mindig a saját boldogságuk, a saját élvezetük lesz a legfontosabb bármilyen áron, és nem érdekli őket, hogy a másiknak a hűtlenségükkel milyen érzéseket okoznak. És vannak azok az emberek, akik a megbeszélésre, megoldásra törekszenek, és ha ez nem lehetséges, akkor szakítanak, de nem csalnák meg a párjukat, mert tudják, hogy ezzel fájdalmat okoznának neki.
2019. jan. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 librikus ***** válasza:
25%
Minden pasi megteszi, ha alkalma nyílik rá! Ha melletted marad, akkor ne kutakodj utána. Amiről nem tudsz, az nem is izgat!
2019. jan. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 foregon válasza:
80%
Hihetetlen hogy itt mindenkit csak a sex köt össze, ha egy mással való sexért eldobjátok az életeteket az olyan is.... Meg van az első indok váltotok is. Erre lehet indok a sexre nem. Nézzetek kevesebb TV beszélgessetek többet aztán akkor nem lesznek ilyen sorozatba illő elvárásaitok. Régen sem volt ez másképp késöbb sem lesz, a férfi ösztön lény marad a monogámia meg jól mutat papíron. Akit meg megcsalnak érzelmileg is TV-zen kevesebbet és beszélgessen helyette. Sok nőnél szerintem a fő probléma az hogy irigyek mert a férfi kiélte magát ő meg nem.
2019. jan. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
59%

Benne van a nevében, hogy "csalás".


Vagyis ha mást teszünk, mint ami meg lett ígérve és persze úgy, hogy a másik nem tud róla.

És jön a nagy kérdés: ha hetekig, sőt hónapokig beszélünk a problémáról és a másik semmibe vesz minket, csak ígérget, de nem azt teszi, akkor ki csalt először??

Mert a hitegetés az nem más, mint konkrét hazudozás. Semmibeveszi a másik érzelmeit és magát a kapcsolatot is. Márpedig hazugsággal semmilyen emberi kapcsolat nem működik.

És itt felmerül a gyanú, hogy azért nem akar velem lenni mert már van valakije és nem akar "egyszerre kettővel".

Én még nem csaltam meg senkit, viszont voltam olyan nővel akinek a szeretője voltam mert ő csalta velem a férjét. De az a szitu sem teszett. Próbáltam rávenni, hogy döntsön. Nem sikerült. Már rég nem is vagyunk együtt.


44/F

2019. jan. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!