Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha két évvel ezelőtt a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két évvel ezelőtt a férjem lefeküdt az egyik barátnőmmel az kideríthető valahogy?

Figyelt kérdés
Hogyan? Vagy temessem el magamban a gyanút? Bizonyítékom semmi nincs csak az a bizonyos érzés . Csendes , zárkózott a férjem, és nem robbantaná szét a családunk azzal hogy bevallja, szóval addig tagadna amíg csak tud szerintem. Te mit csinálnál?
2018. dec. 31. 08:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%

És még a férjed? :O Hát megérdemlitek egymást. Gondolom azóta már vagy 10-szer megcsalt téged titokban, hisz semmi következménye nem volt a tettének.


És honnan tudod, hogy megcsalt? Vagy honnan ez a feltételezés?

2018. dec. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

1. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂


Te aztán megéred a pénzed. Előbb ítélkezel, kritizálsz majd a végén teszed fel a LEGFONTOSABB kérdést, h miből is gondolja, ha nincs bizonyíték 😂😂😂😂😂 Gratulalok az intelligenciához.


Kérdező: Nem lehet, h csak bebeszéled magadnak? Női érzés ide vagy oda, az csak úgy nem jön elő. Esetleg gyanakodsz valamiért? Más viselkedés vele szemben?

2018. dec. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Két év után ez most jut eszedbe?
2018. dec. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%
Lehet ő az apja a bnod gyerekeneku
2018. dec. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
#5 vagy a barátnője az anyja a kérdező gyerekének! :o
2018. dec. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

En kb blöffölnék.

Ugy kezdeném nem akarsz elmondani vmit? Csak csiripelték a madarak hogy két éve te meg a bnő.

A válopert már beadtam.

Gerinctelen volt a részedrol h nem tőled tudom.

Holnap pakolj ok.

Mindezt kőkemény pokerarccal


Aztán jön az hogy csak egyszer volt es nem komoly es megbanta stb

2018. dec. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán mi az ami miatt gyanút fogtál?
2018. dec. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A barátnőm múltja miatt , meg a férjem hosszú éveken keresztül ellenségesen viselkedett vele mert szerinte engem irányított. És kb. két éve már nem. A szüleimmel is ellenséges régóta , de iranyukba ez azóta sem változott. Megkérdeztem a férjem lefeküdt e vele azt mondta nem. De utána még volt egy beszélgetésünk , és én azt mondtam neki ha megbotlott akkor megoldjuk és ő visszakèrdezett hogy biztos és utána csak nézett rám hosszan. Ha nem csinált semmit miért kérdezte hogy biztos?
2018. dec. 31. 13:23
 9/14 anonim ***** válasza:

Vagy mert tényleg megbotlott vagy mert látta, hogy Te meg vagy erről győződve és akarta látni, hogy ha kétséget ébreszt benned tényleg hajlandó lennél e "megoldani".

De ha odáig jutottatok, hogy szerinted már elárulta magát akkor miért nem folytattad a beszélgetést? Lehet, hogy akkor bevallotta volna, ha úgy lenne. Addig kell ütni a vasat míg meleg.

2018. dec. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Igazándiból egyrészt szerintem totál felesleges ezen vacakolni, hiszen hozzád jött vissza, akárkivel is volt...


Másrészt meg ennyi idő elteltével már mindenki azt hazudik, amit akar. Rákérdezhetsz náluk, max azt mondják, hogy bolond vagy, ne féltékenykedj!


Szóval én azt mondanám, hogy ha bevallják, akkor az lehet bizonyíték. De alapvetően ez egy elévült dolog...

2019. jan. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!