Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kavar a pasim a barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kavar a pasim a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Mindössze egyszer találkozott vele, de már akkor láttam, hogy úgy néznek egymásra, meg már bókoltak is egymásnak és mindezt előttem. Másnap már ismerőse volt facen... A barátnőm szerint a pasim jelölte be, de tagadja hogy beszéltek volna. Szerintem ez nem igaz. kinézem belőle, hogy kavar vele mert nagyon önző, őt még az se érdekli, hogy barátnők vagyunk, ha neki valaki tetszik azzal egyszerűen csak elkezd kavarni. Engem ez nem zavar, csak ne az én barátommal kavarjon mert megverem.
2018. aug. 15. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

1.ez a lány nem a barátnőd

2.miért a pasid ez a srác?

Mindkettő semmibe vesz, gyorsan a harmadik kerék lettél

2018. aug. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Minek egy ellenség, ha az embernek ilyen barátai vannak?
2018. aug. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

hűde harcias valaki :)


nem a barátnődet kell csak bántani...


A barátod lépne félre ha félrelépne nem a barátnőd. A barátnőd abban az esetben csak NEM a barátnőd lenne már.

2018. aug. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Minek barátkozol ilyen ócska emberekkel, mint ez a csaj? Ennyire igénytelen vagy? Másrészt ha a párocskád benne van a buliban és hagyja magát elcsábítani, akkor annyit is ér, pont annyira hibás, mint a "barátnőd", ha nem jobban. A verekedéssel pedig egyetlen dolgot érsz el - saját magad alázol meg és lejáratod magad a végtelenségig. Bár ha ilyen konfliktuskezelési módszereid vannak akkor nagyon meg se lep, hogy ilyen szar emberekkel veszed körbe magad..
2018. aug. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy én olvastam felületesen, de nem is tudod, mi történt. Pontosabban szerinted kavarnak, de nem láttál/hallottál semmit, csak úgy gondolod, mert biztosan. A napokban engem is bemutatott a párom egy barátjának, mi is jól kijöttünk, másnap be is jelöltem, pedig évente ha 3 embert bejelölök... és mégse kavarunk.
2018. aug. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
:DDDDDDD FASZ$ A VÉGE!
2018. aug. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ehhez két ember kell, de lehet a pasid direkt csínálta előtted ezeket a dolgokat,hogy féltékennyé tegyen.
2018. aug. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért látni, hogy bizony nagyon megbízol a pasidban és nagyon jó véleménnyel vagy arról akit a barátodnak tartasz. Lehet persze, hogy igazad van de akkor miért tartasz ilyenekkel kapcsolatot?

Vagyis így is úgy is benned is van hiba, vagy mert ilyennek tartod őket ok nélkül vagy mert van okod ilyeneknek tartani és mégis ikyekkel veszed magad körül.

Változz (hogy ne légy ilyen) vagy változtass (azon kit engedsz magadhoz)

2018. aug. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem szakits es jelőlj be villamgyorsan engem ismerősnek facen!
2018. aug. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!