Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Barátnőmmel több mint egy éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel több mint egy éve vagyunk együtt, már együtt is élünk, viszont folyton más nőkön is jár az eszem. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki vasvillára szúrna elmondom hogy semmi tettlegesség nem előzte meg a kérdésem.


Ez a dolog már 2-3 hónapja zajlik bennem. Nem mondanám azt hogy ellaposodott volna a kapcsolatunk. Úgy érzem inkább bennem van a hiba. Közeli rokonságomban van egy kapuzárási pánikban szenvedő személy aki elég nagy pecsétet nyomott a fiatalkoromra. Azóta rettegek hogy majd engem is elér ha korban ott leszek és próbálok minél jobban tenni ez ellen. És ennek az egyik része hogy szeretnék minél széleskörűbb szexuális tapasztalatot szerezni.


Eddig felnőtt filmek nézésével oldottam magamban az effajta vágyaim, a barátnőm végett. viszont úgy érzem hogy egyre inkább nyomaszt belülről. Próbáltam már nagyon finoman utalgatni erre neki, külsőleg nem mutatott semmi reakciót. Ha tippelnem kellene szerintem levágta a dolgot csak konkrétan nem kérdezett rá mert nagyon kényes téma.


Tudom róla hogy nagyon szeret, és semmiképp nem akarom elveszíteni és átverni sem. Most akkor ez ilyen lose-lose szitu? Valamiről mindenképp le kell mondanom?

20/f



2018. nov. 9. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Nem költöztem volna össze vele 20 évesen mert még 20 évig más nőkön fog járni az eszed
2018. nov. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nézd. 20 éves vagy, nagyon fiatal. És nem meglepő, sőt teljesen normális hogy akarsz tapasztalatot szerezni. Ettől még szeretheted a barátnődet csak ne csald meg. Mert az senkivel sem korrekt.

Ha neked ő a fontosabb akkor ezt valahogy el kell folytanod magadban bár ennek nem biztos hogy jó vége lesz, mert ha nem tudod lerendezni könnyen lehet hogy félred**gsz.

Ha meg úgy érzed hogy hiába szereted de nem erre vágysz inkább korrekt módon lépji ki ebből a kapcsolatból hogy egyikőtök se sérüljön.

2018. nov. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy a szexuális tapasztalat szerzést miért egyedül más nőkkel való szexben tudod elképzelni. Egy együtt lakó pár sokkal többet szexel mint aki egyedül van, és vagy sikerül leakasztani egy egyéjszakás csaj vagy nem. Próbálj ki új dolgokat a barátnőddel. Ha pedig minden képpen csak az új punci foglalkoztat, legalább legyen képed eléállni és szakítani mint hogy megcsald.
2018. nov. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!