Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hihetek még neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetek még neki?

Figyelt kérdés

6 éve élünk együtt a párommal ő már sokszor lebukott hogy szeretőt tart, most is egy 2 éves viszonyra derült fény de állítja hogy csak szex volt köztük és engem szeret. Visszafogadtam ismét csak nem tudom megtortenne e ismét

Ő 33F én 28L


2018. dec. 28. 11:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
90%

Hu de ostoba vagy.

Örökké ezt fogja csinálni.

2018. dec. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
89%

Mi szól mellette?

Melletted nyilván az, hogy szanaszéjjel szopathat, de közben a fél világot megdugja.

2018. dec. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy keveset voltunk együtt és akkor sem volt neki kielégítő ezért lépett félre többször de már nem fog mert kitorolte a nőt az életéből.
2018. dec. 28. 11:32
 14/24 A kérdező kommentje:
Ja és 6 évet nem akar kidobni az ablakon és én sem.
2018. dec. 28. 11:33
 15/24 anonim ***** válasza:
92%
Akkor sok boldogságot :D
2018. dec. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
92%
Ha keveset voltatok együtt és azt sem élvezte, akkor hiába törölte ki a nőt jön egy másik mint ahogy eddig is. Én az elsőnél kidobtam volna sztem ez a normális. Vannak olyan házasságok amik nem 6év hanem 20-30ev után mennek tönkre. Inkább nézd úgy, hogy inkább 6évet dobsz ki az ablakon mint sokkal többet. Nem élnék ilyen kapcsolatban
2018. dec. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
92%

Aklor minek írtad ki a kérdést?

Légy vele boldog!

2018. dec. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
92%
csak azt nem értem, minek akkor a kapcsolat? Hogy tudsz így élni?? Nekem semmi önbecsülésem nincs, túl sok mindent elnéztem már (ez vissza is ütött SLE formájában), de én már fele ennyiért rég kibtam, volna.
2018. dec. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
87%

"Azt mondta hogy keveset voltunk együtt és akkor sem volt neki kielégítő ezért lépett félre többször de már nem fog mert kitorolte a nőt az életéből."


1.Persze, hogy nem volt neki kielégítő, hiszen csak egy puncid van.Az marha kevés neki hosszútávra.

2.Vele lehet már tényleg nem dug félre többet, na de majd mással(sokkal) annál inkább.

3.Gratulálok a rózsaszínködös naivitásodhoz.

2018. dec. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Rockarc ***** válasza:
83%

Egy tizest nyugodtan letagadhatnal az eletkorodbol, olyan naiv vagy. De inkabb 15-ot.


2 evet vegighazudott a 6-bol, szerinted ehhez milyen tudatossag kell? A masik, hogy honnan tudod, hogy csak ez az 1 volt neki? Itt anonim modon tobben is elejtik, hogy tobb szeretot "tartanak". Ez a pasi folyamatosan csalni fog, mi lesz ha gyereketek lesz? O akkor is szaladgal egy masikhoz, mert nem tudsz egyszerre 100 fronton teljesiteni? Biztos lehetsz benne.


Lapatra a faszival, es adj halat a kis "baratnocskejenek", hogy minden shithalom ellenere tett neked egy szivesseget, ezekben viszonylag keves gerinc szokott lenni.


42F

2018. dec. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!