Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam azzal a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam azzal a barátomat, mert óvszer volt nálam?

Figyelt kérdés

Olyan óvszert vettem aminek van egy pici illata is. Két fajta illat: banán és eper. Csak kíváncsiság képp vettem én. Amúgy is kotonnal védekezünk, de tényleg mindig a barátom vette eddig. Mármint én is beszálok a költségekbe, igazából közös kasszán vagyunk. De óvszert most vettem, rendeltem először. Elraktam őket, úgy gondoltam karácsonykor majd vicces lesz a többi ajándék mellett. Mármint ha azt később használnák..értitek. De a barátom tegnap vagy tegnapelőtt megtalálta az óvszereket és nem akarta elhinni,hogy miért volt nálam. Vagyis a zoknis-bugyis fiókomban. Ahova amúgy még csak nem is értem miért nyúlkált. Lehet csak bepakolta a száraz tiszta ruhákat. Nem tudom, de megvádolt ezután. Azt gondolta,hogy megcsalom. Röviden tömören. Aztán veszekedésbe torkollott, részben miattam is, mert lehet ez így az én hibám is volt. De istenemre esküszöm, nem csalnám meg.

Igaz az hozzátartozik a dologhoz,hogy 1x tényleg csak 1x!! de félreléptem még a kapcsolatunk elején. De azóta sosem és nem is állt szándékomban. Szeretem őt. Most haragszik rám,meg eltávolodtunk. Úgy értem ma reggel már nem is öleltem meg, mert nem viszonozta este sem. Kávét is csak magának csinált,pedig ő mindig előbb szokott kelni mint én és amióta együtt vagyunk, mindig mindkettőnknek csinál kávét. Tudom.. apróságok, de rideg lett velem. Én nem tudom miért kérjek bocsánatot most már. Őszíntén? nem akarok én kezdeményezni, mert nem követtem el olyan súlyos hibát,hogy így nehezteljen rám. De mikor fog megbékélni? Már késő este van, ő is ébren van, fekszik mellettem a kanapén, de nem akar velem beszélni. Azt mondja elege van, nem akar idegeskedni miattam.


N


2018. dec. 12. 23:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
94%

4. Én elmondanám az összes érvedet, de az utolsó helyett azt mondanám, hogy döntse el, hogy a) nem hiszi el, és akkor szakítsunk b) elhiszi, és akkor fejezze be az érzelmi bántalmazást és kérjen bocsánatot.

Férfinek tartható férfi a kettőből az egyiket teszi (vagy már a duzzogós fázis előtt kérdez és dönt).

2018. dec. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
91%
Tegyél meg magadnak egy hatalmas szívességet! Sétálj ki a párod életéből. Ez csak egyre rosszabb lesz.
2018. dec. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem ha nem tud bízni benned, nem hiszi el, hogy magatoknak vetted az óvszert, akkor nincs miről beszélni.

Egy kapcsolat alapja a bizalom. Ha nincs meg, gyanúsítgat, nem hisz neked akkor baj van.

Én nem tudnék olyannal lenni, akinek így magyarázkodni kell, nem hisz nekem. De ez csak az én véleményem.

Nem értem miért akkora dolog, hogy te is vettél óvszert. Azzal védekeztek, miért ne vehetnél te is?

2018. dec. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
25%
Én már az első alkalom után páros lábbal rúgtalak volna ki
2018. dec. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

Várj, foglaljuk össze lehet hogy csak én nem értem.

Már megcsaltad 1x..., aztán neten pasikkal beszélgetsz és találkozol többször is.

Aztán óvszert veszel amit dugdosol.

Csak én nem értem miért nem lettél már kibaxxva mint macskát xarni?

2018. dec. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15%
Ez a szituáció pontosan alkalmas volt arra, hogy a korábbi félrelépésed okozta sérelmek előtörjenek... valahogy próbáld meggyőzni, de előbb mindenképpen hagyjál neki időt...
2018. dec. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
#15 szerintem rosszul érted. Én azt vettem ki, hogy még a kapolcsat elején beszélgetett meg találkozott egy másik pasival, akivel végül nem történt semmi. De megcsalásnak minősítették. De igazából mindegy. Ha tényleg megbízhatatlan a kérdező, miért nem lehet egyszerűen szakítani vele? Miért kell ez a szeretetmegvonásos játszma?
2018. dec. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
14. Azzal nem is lett volna baj, az egy döntés.
2018. dec. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
64%

A neten pasikksl beszélgetni mért lenne megcsalás?

A találkozás neccesebb, de ha a kapcsolat legelején volt, amikor még el sem döntötték, hogy összetartoznak, akkor szerintem az sem félrelépés.

2018. dec. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
64%
#14, #15, #16 Olvassátok már el az egészet, mielőtt hülyeséget írtok...
2018. dec. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!