Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek kell aggódnom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kell aggódnom a feleségem végett?

Figyelt kérdés
4 barátnője van, abból 2 szeretőt tart, a másik kettőnek meg vannak kalandjaik.
2018. nov. 7. 10:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

"Jó, hát nem tudtam, hogy 80% az arány a nőknél."

És azok szerinted nem férfiakkal vannak együtt, akiknek általában szintén párjuk van? :D


Na, de a kérdésre:


Nekem 6 barátnőmből kettő volt ilyen, nekem nem beszélték tele a fejem, mivel csak annak lehet, aki amúgy is hajlamos erre.


Mondjuk én az egyikkel már nem barátkozom, mert teljesen meghülyült és tényleg rondán csalta a barátját. Ez nálam már hányinger kategória volt.


Barátomnak meg három ilyen csalfa barátja van, most kezdjek el aggódni? Nem, mivel sokszor dühös rájuk emiatt, őt használják lelki szemetesládának, stb.

2018. nov. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
43%

Én ezek alapján nem gyanakodnék a feleségemre. Ha okos nő, tudja pontosan, hogy a barátnői mgánélete nem az övé és nem kell hülyeségeket követni.


30N

2018. nov. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
64%

4. Vagyok

A férfi kollégáim se szentek, van aki nálam próbálkozik de időnként, miközben a második gyerekkel terhes a felesége.

Akkor most adjam be a válást, mert minden férfi hűtlen disznó?

Vakon nem kell bízni senkiben, tenni kell azért, hogy a párod jól érezze magát melletted, és soha ne mondd, hogy ő biztos soha nem fog megcsalni.

De azért ennyire általànosítani se kell mások alapján. Csak ismered annyira, ha egyszer elvetted, hogy ő mennyire hűséges típus?

2018. nov. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Jaj, jól van, most már nem kell a duma.:D

Hirtelen az "összes barátnőm félrelép, de én nem" mondatokból lett a csak egy barátnőm lép félre, de.. Meg hogy mi van a férfiakkal.

Leszarom a férfiakat, nem vagyok meleg.

Kérdés részemről lezárva, további kellemes magyarázkodást.

Szutykok.

2018. nov. 7. 12:14
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

De hulye vagy, kerdezo xD

Feltesz egy kerdest, de a valaszokat "leszarja", es meg bunkon is viselkedik xD

2018. nov. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát ... ha ez megnyugtat, vagy sem, nekem jóideig volt egy barátnőm aki egyszercsak elzüllött és összevissza kezdte csalni a párját. Na hát ezek után én valamiért távolságtartóbb lettem , nem direkt, hanem igy jött, valamiért elkezdett taszitani a személyisége. Ő szépen beszámolt a kalandjairól, otthon meg kiröhögtük a párommal és filóztunk, mikor jön rá a pasi. Aztán szépen leépült. Egyszerre egy másik volt barátnőmmel, aki szintén ilyen laza erkülcsü. Ők legjobb barátnők lettek, én meg szereztem 1-2 olyat, akikkel hasonlitunk és velük tudok csak igazán jóban lenni.

Azért van különbség aközött, hogy a barátnői szinglik és van néhány kalandjuk, hisz ezzel senkinek se ártanak és nem vernek át senkit...vagy a között, hogy rendszeresen csalják a párjukat.

Ameddig én jóban voltam a 'csaló' lányokkal, akkor sem tartottam helyesnek és nem csináltam volna utánuk semmit.

Szóval ez nem jelenti azt, hogy a te feleséged is megcsal. Személyiség kérdése.

2018. nov. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
32%
Nálam ott kezdődik a dolog, hogy el sem tudom képzelni hogy egy nőt érdekelje a szex. Vagy esetleg érdekli, de az kimerül a testi vonzalomban, vagyis abban, hogy megkíván egy tökéletesre sportolt férfi testet. Na de mi van a többi átlagos férfivel? Ááá, nekem ez magas.
2018. nov. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nem kell, a nok husegesek a ferfiak meg megcsalnak mindenkit.

Igy semmi okod nincs ezen parazni.

2018. nov. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
36%
Feleség miatt MINDIG aggódni kell. Egy nőben sosem bízhatsz meg 100%-osan...
2018. nov. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
54%
19-es. Nincs igazad! Frigid asszexuális nőkben megbízhatsz ilyen téren.
2018. nov. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!