Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek kell aggódnom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kell aggódnom a feleségem végett?

Figyelt kérdés
4 barátnője van, abból 2 szeretőt tart, a másik kettőnek meg vannak kalandjaik.
2018. nov. 7. 10:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%

Ha ezt elmondja neked akkor nagyon megbízik benned,mert ez bizalmas információ és a barátnőinek árthatsz. Meg kell nyugtassalak, a barátnők gyakran megosztják egymással szexuális kalandjaikat, még jobban mint mi pasik. Nekem az volt a legdurvább, amikor 2 röplabdás lánnyal is jártam anno(nem egymás után közvetlen, volt fél év kihagyás) és akivel összejöttem pontosan tudta mire gerjedek, mit szeretek, kibeszélték egymással.

Szerintem inkább akkor kellene aggódnod ha semmit nem mondana el, titkolózna.

2018. nov. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem mindent tőle tudok.
2018. nov. 7. 11:04
 3/23 anonim ***** válasza:
15%

Már nem kell, mert egészen biztosan megdugták.

Szerinted 4 barátnő nem beszéli tele a fejét...?

Ugyan már... szerintem kezdd intézni a válást.

2018. nov. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%

A kolléganőimmel egyébként jól elvagyunk, baráti a viszonyunk. 5-ből 3 csalja a férjét, egyik a férje gyerekkori barátjával.

Ki is beszélem a férjemmel.


Ha ő erre hivatkozva beadná a válást, akkor kiröhögném, és elválnánk. Ilyen emberrel nem szeretnék együtt élni.

Ugye, érted?

2018. nov. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%
Hogy mekkora hülyék vannak a világon...Ez teljes mértékig csak felfogás kérdése. Nekem is van egy barátnőm aki elég laza életstílust folytat, random emberekkel szexel és mivel gyerekkorom óta a leghobb barátnőm mindent tudok róla és a szexuális szokásairól is. Ettől függetlenül boldog házasságban élek nemrég született meg a második gyerek és egyszer nem jutott eszembe megcsalni. Nem azért mert mi tökéletesek vagyunk, nálunk is vannak nehézségek, főleg az első gyerek után volt nagyon nehéz, de mindketten azon a véleményen voltunk, hogy voltak idők amikor minden működött és vissza lehet ezt hozni nem kell más ágyába bújni hozzá.
2018. nov. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem odafigyelned kell elsősorban és nem aggódnod...Főleg, hogyha az életetekben egyébként semmi nem változott meg ( intimitás, kommunikáció, programok, stb), és nem láttad jelét annak, hogy megcsalna...
2018. nov. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Király.

Jó tudni, hogy a hölgyek máshol is ilyen arányban tartanak szeretőt.

2018. nov. 7. 11:23
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
Madarat tolláról...tudod hogy van ez. Ha már a feleségem félrekefélne, akkor azt olyannal tegye már meg, aki jól néz ki, intelligens és jómódú. Azt még el is nézném neki, de ha egy átlag prolival tenné, akkor mehet a háztól.
2018. nov. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%

"Király.


Jó tudni, hogy a hölgyek máshol is ilyen arányban tartanak szeretőt."


Őszintén, eddig te hol éltél??

Igen, mindig hogy a férfiak akik csalnak. Na és még is kikkel, ha nők meg nem csalnak? Mind két nem között akad szép számmal, aki megteszi.

2018. nov. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Jó, hát nem tudtam, hogy 80% az arány a nőknél.

Nekem a konkrétan egy közvetlen kollégám se félrelépős.

2018. nov. 7. 11:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!