Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek mennyire kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire kéne aggódnom?

Figyelt kérdés
A párom (én vagyok a nő) haverokkal ment Balatonra, ahová nem tudtam vele tartani. Azt mondta, csak a haverok mennek, ehhez képest mikor az egyikük kitett egy ilyen közös képet, volt ott egy nőcske (30 alattiak vagyunk) akit nem ismerek. Nem csak férfiak mentek, mert nők is vannak a baráti körben. De ezt a csajszit nem ismertem. Ráadásul a képen a párom nyakában van... Mert ez egy olyan kép volt, hogy a férfiak a jelenlévő nőmet felvették a nyakukba, a maradék pasi meg könyökölt a fűben. És ott vigyorgott a nyakában a csaj. A nők a férfiak nyakában ülve összefűzték a karjaikat egymással, látszott hogy ez a csaj össze van melegedve mindenkivel, különösen a barátommal. Nem tetszik, nem is említette, hogy ment olyan, akit nem ismerek. Persze ez tipikusan ilyen dögös bige, lebarnult bőr, hosszú szőke haj, fekete bikiniben félmeztelenül ücsörög a párom nyakában. Megláttam a képet, kiakadtam...
2018. aug. 23. 21:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Még nem dobtad a pasid?


Egy normális férfi nem alázza meg így a párját.

Ha nincs is köztük semmi,akkor is tartsa a távolságot azért.


Gondolom tudta látni fogod a képet.


Miért nem mentél vele? Miért ment nélküled?

2018. aug. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A pasid egy bunkó. Nem biztos, hogy kell aggódnod, de azon azért elgondolkodhatsz, hogy kell-e neked egy ilyen kis hülye gyerek, aki nem tisztel meg azzal, hogy normálisan viselkedjen.
2018. aug. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem kár féltékenykedni..

Legalábbis ennyire.

Kérdezz rá majd ki az a csinos szőke csaj.

De ne ess neki,mert a barátod valószínüleg semmi rosszat nem tett és csak magadat nevettetnéd ki ezzel..

Arról már nem is beszélve,hogy pont az ilyen magatartás üldözi bele a másikat a megcsalásba.

Legalábbis sok esetben.

2018. aug. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

Semmi rosszat? Igen valószínű...ha van barátnője,ő miért nem feküdt a fűben,miért pont ő vette nyakába a csinos szőkét?


Az ilyet én 2 percig nem tűrném meg,később szemtől-szemben fog flörtölni csajokkal,ha ezt hagyja. Ez is flört,hogy egy szinte meztelen nő rajta csimpaszkodik,vajon utána nem fantáziált a lányról? Napokig együtt lesznek,nem gondolja,hogy betenné? Be is fogja,ha a csaj is kapható rá.


Féltékenykedés? Mi az ok,ha nem ez? Ha rájuk nyit és látja,hogy kefélnek csak akkor van ok a féltékenykedésre?

Na -na... én nem tűrném ezt el. Pláne ,mert nem veszi figyelembe az érzéseit.

2018. aug. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Ha megcsal neaggodj kiderül

eleg sokan vannak ott,ha törtenik valami tudni dogjak

ha annyian tudni fogjak titok sem marad sokaig

Kar ezen gözölni

Csak magadat idegesited

Beszelj vele ki ez a csaj,es miert log a nyakaban!

Es teged ez zavar

Ha felkapja a vizet sàros!

2018. aug. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
19%

ha lenne köztük valami, nem hiszem, hogy egy ilyen fotót kitettek volna.


ez inkább rólad szól, hogy önbizalomhiányos vagy, és most láttál egy szép csajt, és félsz, nehogy a párod beleszeressen.

2018. aug. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Nem lehet h a csaj annak a parja aki fotozott?

Es a kep kedveert h a lanyok mind nyakban legyenek ezert ugrott valaki a csaj.

Lehet h semmi okod aggodni

amugy miota vagytok együtt?

hany evesek vagytok?

2018. aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hiszem nem vergődnék a helyedben, mert szépen elköszönnék a fazontól szó nélkül. Minden jót s szépet kívánva(szó szerint).. Egy percig nem maradnék vele.
2018. aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%

Nem is ő tette ki,hanem valaki a baráti körből ...nem?


Akkor meg miért ne lehetne több a semminél?


Szerinted foglalkozik az azzal,mit gondol az itthon hagyott róla?


Képen is látszik rettentő jól elvan,azt mondja a kérdező.


Majd gondolja megmagyarázza, csaj beveszi és kész..lehet csak 1-2 kufirc lesz,aztán szépen folytatja tovább az itthon hagyott barátnővel,aki meggyőzhető arról,hogy semmi nem történt.

2018. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%

Önbizalomhiány,de szeretem ezt a kifejezést,mindig ezt használják az emberek,ha valaki tévúton jár.


A legszebb,legtöbb önbizalommal rendelkezőt is megcsalják.Mindegy egy csaj mit gondol magáról,ha a fazon mást érez, mást is felpróbálna.


Hiheted te magad csodaszépnek is, legyőzhetetlennek...

Mit érsz el vele,ha szíved választottja nem úgy látja?


Mit érsz akkor az önbizalommal?

Amúgy ezzel pont az önbizalmát teszi tönkre a csávó.

2018. aug. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!