Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek mennyire kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire kéne aggódnom?

Figyelt kérdés
A párom (én vagyok a nő) haverokkal ment Balatonra, ahová nem tudtam vele tartani. Azt mondta, csak a haverok mennek, ehhez képest mikor az egyikük kitett egy ilyen közös képet, volt ott egy nőcske (30 alattiak vagyunk) akit nem ismerek. Nem csak férfiak mentek, mert nők is vannak a baráti körben. De ezt a csajszit nem ismertem. Ráadásul a képen a párom nyakában van... Mert ez egy olyan kép volt, hogy a férfiak a jelenlévő nőmet felvették a nyakukba, a maradék pasi meg könyökölt a fűben. És ott vigyorgott a nyakában a csaj. A nők a férfiak nyakában ülve összefűzték a karjaikat egymással, látszott hogy ez a csaj össze van melegedve mindenkivel, különösen a barátommal. Nem tetszik, nem is említette, hogy ment olyan, akit nem ismerek. Persze ez tipikusan ilyen dögös bige, lebarnult bőr, hosszú szőke haj, fekete bikiniben félmeztelenül ücsörög a párom nyakában. Megláttam a képet, kiakadtam...
2018. aug. 23. 21:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Aggódni nem kell, madárnak nem szabad hagyni, hogy nézzenek.
2018. aug. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem aggódnék a helyedben,kidobnám és kész.
2018. aug. 24. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább attól b a sz n á m földhöz magam, hogy valami ennyire szánalmasan viselkedik. Ez megalázó rád nézve. Mondd, hogy ezek után kidobod...
2018. aug. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
62%

Nő vagyok.

De továbbra is le vagyok döbbenve, miért kellene egyből szakítani..

Nem értelek benneteket.

Szerintem nem kéne ebből ekkora ügyet csinálni.

2018. aug. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ülhetett volna más nyakába is, nem? Azt írod voltak még "plusz" pasik...

Nekem ez így elég gyanús...

Mindenesetre elég megalázó veled szemben ez, még akkor is, ha esetleg több nem történt.


Te miért nem mentél velük amúgy?

2018. aug. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kérdező,mi történt tegnap óta?? Válaszolhattál volna nekünk,ha már egyszer kérdezel minket.
2018. aug. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Na, akkor a válaszaim.

Azért nem mentem vele, mert a munkám miatt nem tehettem meg. Ő azért ment, mert hívták, mert régóta tervezték, és ez engem nem zavart, én is azt mondtam neki, menjen el, kapcsolódjon ki.

2018. aug. 24. 16:48
 18/18 anonim ***** válasza:

De arra nem jött válasz,hogy mit tettél végül?

Szakítottál,vagy hagyod ,hogy azt csináljon veled,amit akar?

2018. aug. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!