Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Én több mint 1 éve vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én több mint 1 éve vagyok egy olyan kapcsolatban, ami nem mondhato szépnek mivel a férfi egy élettársi kapcsolatban él. Továbbiakban a kérdésem, ki mit tenne?

Figyelt kérdés
Hozzá teszem ami nem szol persze mellettem,hogy nem tudtam elsö perctölezt,csak miután már több volt,közöttünk.Van egy 4 éves kisfia aki a mindene(én is szereten)és nem tud töle elszakadni,hogy mi együtt legyünk. Ezenkivül áldott jo szivü,a nö akivel él szinte csak barátok,nincs veszekedés,stb a nö családja is szereti és nem tudja öket sem megbántani,odaállni és vállalni hogy mi boldogok legyünk. Ezalatt az idö alatt,nagyon sokat voltunk együtt,ismerjük meg egymást,de én valamiért mindig kételkedem..lehetünk mi együtt, valamikor!? azt mondta elsö perctöl,hogy nem igér nekem semmit,mert nem tudja még mi lesz hogy alakul bármi is,el e tudja hagyni a gyermekét,de nem akar elvesziteni sem. Többször volt rá példa hogy nem birtam,kértem engedjen el nem akarok szenvedni,pár napig birtuk nem birjuk egymás nélkül! ):Hosszu volna mindent itt most leirni,én egy középkoru nö vagyok akinek már két nagy fia van,tul egy megromlott házasségon,és boldog szeretnék lenni, Ugy érzem vele azt tudnék! Szerintetek várjak rá? azt mondja,ha feljön a téma,most kicsi a gyerek nem tudja nincs szive otthagyni,tudom hülyén hangzik,csak amiatt elhiszem megértem 1 megértem 2 nagyon anyás ,akit ha apai hétvégéjén elhozná,nem tudja tul hosszu idöre,mivel ha fél napot külön van már keresi,ha pedig ugy alakulna hétvégét velünk töltse,nem lehetne ebben a formában. Mondtam azt is valahol el kellene kezdeni,szoktatni öt is gyereket is,és megoldodna,nem mer bele vágni. ): Az apukája öt is elhagyta kicsiként nem akarja a fia is átélje az érzést. Mit tegyek,várjak rá??? Ha kérem küldjön el,nem teszi,lehet mert miért dobja el ami neki jo,persze és önzö is amit bevall,de kértem gondoljon már bele mennyit szenvedek! Ha én hagyom el és kértem,hogyha hiányzom várok rá,fontos nekem nagyon!,azt mondta ez egy hülye kérés nem is várja el,illetve nem keresne,bele nyugodna valahogyan. Mit csináljak?nem birom elhagyni,ha elhagyon félek tényleg örökre,és azt érzem rosszul tenném.Mi van ha idövel kiderül és én mellette vagyok akkor is,söt és végre boldog lehetek!? Tudom ez mocskos undorito,ezt várom,de ott már nincs más,csak a barátság és a közös gyermek,kell hogy jobb legyen. Vagy nem???
2018. okt. 4. 07:36
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

A barátod bele van kényelmesedve a kapcsolatába.Lusta, gyáva változtatni, és az érzelmei sem elég erősek feléd, hogy ezt meglépje.Várhatsz rá, de gyanítom, hogy a hátralévő életedben mindig újabb és újabb kifogásokat hallgathatsz majd tőle, hogy miért is nem lép.

A nem enged el-be meg ne láss bele többet, mint ami van.Kereshetne új játszótársat, ha te lépnél le véglegesen.Ezt elszeretné kerülni, mert micsoda energia, idő új szeretőt találni, akivel lehet megint menőzni a haverok előtt, hogy ő mekkora kan.Anyukája meg valószínűleg az a típus, akinek mindegy hogyan, de boldog legyen a kisfia.Ébredj fel kérdező, vedd le a rózsaszín szemüveget, mielőtt elszalad az életed egy ilyen lényre.Nem lenne egy főnyeremény, ha odaköltözne hozzád bármennyi időre is.Te vennéd át a mostani élettárs szerepét, a fő háremhölgy "megtisztelő" címét.Erre vágynál?Szerintem nem, de mellette csak ez jutna.

2018. okt. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
63%
Olvastam a többiek hozzászólását!! Látom akármivel érvelnek nem látod az igazságot! Az én férjemet 2017 aprilisban ismertem meg. Messziről ordított róla hogy boldogtalan. Elkezdtünk ismerkedni amikor elmondta mennyire boldogtalan, nem szereti az élettársát viszont a kislányát imádja. Összejöttünk összesen 4-szer voltunk úgy együtt de minden nap beszéltünk a munkahelyünkön. 3 hét után szakítottam mert nem akartam abban a szerepben éldegélni amiben most tevagy. 2 nap után megkeresett és elmondta hogy szerelmes belém mellettem boldog tudna lenni! Nem a gyerekét hanem az élettársát hagyja el! 3 hét múlva összeköltöztünk 7 hónapra elvett feleségül. Ő pont házasság ellenes volt addig amíg nem találkozott velem. Úton van a közös baba. A kislányát rendszeresen hozza támogatja. Jól elvagyunk a kislány is nagyon jól érzi magát alig várja hogy jöhessen... Egy percre sem bánta meg ezt a döntését. És teljesen igazuk van a többieknel abbam hogy kifogás a gyerek.. Látod ha valaki igazán szereti a másikat az lép. Azt mondta a férjem hogy ő nem bírta volna sokáig ezt a kettős életet... Ha a többiek nem voltak elég meggyőzőek hát itt a példa..
2018. okt. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy mit irunk,úgyis folytatni fogod önmagad megalázását,majd egyszer talán észhesz térsz.
2018. okt. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, hogy szereted de nem megalázó ez neked? Sztem a pasi örül, hogy a tökei megkapják amire vágynak, közben otthon a sz.ros gatyája ki van mosva, asszony boldog, gyermek boldog, szerető kussba tűr. Nem dogja elhagyni a családját, 1 év alatt bőven lett volna ideje, ha szeretne úgy igazából akkor már rég meglépte volna, ez a pasas nem szerelmes beléd, hagyd a fenébe.
2018. okt. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
58%
#22 gyereket szulsz vkinek akit masfel eve ismersz es te akarod megmondani a tutit.
2018. okt. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
45%
Nem valakinek!! A férjemnek!! ;)
2018. okt. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
70%
Hat ha a ferjed, akkor az mindenre garancia.Lasd a kerdesben szereplo ferjet;)
2018. okt. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
48%
Ez igaz... Semmire nincs garancia. Még a házasságra sincs.. Elveszíthetem akár balesetben is a férjem. Nem akarok rossz dolgokra gondolni.. 36 év után végre boldog vagyok.. Úton a baba apja mellettem.. Volt egy babám amit egyedül vártam kihordtam és az utolsó hetekben elveszítettem... Minden boldog percemet ki akarom élvezni amíg lehet!! De valóban semmi sem garancia...
2018. okt. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyenkor mindig csak az jut eszembe, hogyha ezt valakivel megtette, akkor vajon velem nem fogja? Én más vagyok/leszek neki?

Hát nehezen bíznék benne...

2018. okt. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Es meg is fogja..

Hiszen joga van a boldogsagra szerinte es szerinted is.

De ezt tudja a valaszolo

Ha o beteg depresszios szegeny rosszkedvu lesz akkor ferjet elengedi hiszen joga van boldognak lenni.

Omzo szomoru vilag csonka csaladokkal

2018. okt. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!