Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek is a férfi magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is a férfi magát hibáztatja, míg a nő a párját teszi felelőssé a megcsalás esetén?

Figyelt kérdés

Tehát a egy férfit megkérdeznek miért lépett fére azt válaszolja. Jó nő volt nem bírtam ki hogy ne szexejelk vel...

Nő a férjem a hibás nem kaptam elég szexet valahol vigasztalódnom kellett...



#női férfi megcsalás
2018. szept. 13. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja. Férfi is mondhatja, hogy a párja elhanyagokta s ezért lépett félre, míg a nő is érezhet vonzalmat egy másik férfi iránt, s akkor jön a "nem tudtam ellen állni". Amúgy szerintem aki ezt mondja nem is akart, de ez más téma.
2018. szept. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Birom ezekwt az altalanosito kerdeseket.
2018. szept. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Tokmindegy ki a hibàs...

Mindenkinek van szája hogy elmondja a pàrjànak ha valami hianyzik neki.

Aki nem igy tesz hanem inkabb megcsalja a parjat-megvan a velemenyem

Ha vmi nem megy nem kell eroltetni!!!

El kell vallni tovabb lêpni!

2018. szept. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Nem.
2018. szept. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze ilyen is van, amit leírtál, de általánosítani teljesen felesleges...
2018. szept. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"Szerintetek is" Ja ez is arról árulkodik, hogy magadat hibáztatnád lol. Kicsit sem árulkodó. Majd te megmondod, hogy mások is mit gondoljanak.
2018. szept. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
A kérdés hülyeség lenne, de így ahogy leírtad a példát, esküszöm az esetek 99%-ban így van.
2018. szept. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ez azért van így, mert így igaz. Szóval a férfiak egy része simán félrelép boldog házasságban is, mert hajtja a vére. A nők általában akkor lépnek félre, ha érzelmileg magányosak a párjuk mellett.
2018. szept. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as. Egy normális férfi hamarabb megy tönkre a párja miatt, mint ahogy azt te gondolnád. A félrelépések nagyrésze meg azért van a férfiak részéről, mert anyuci bevágta a durcit, és már hónapok óta nincs szex.
2018. szept. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!