Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Én több mint 1 éve vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én több mint 1 éve vagyok egy olyan kapcsolatban, ami nem mondhato szépnek mivel a férfi egy élettársi kapcsolatban él. Továbbiakban a kérdésem, ki mit tenne?

Figyelt kérdés
Hozzá teszem ami nem szol persze mellettem,hogy nem tudtam elsö perctölezt,csak miután már több volt,közöttünk.Van egy 4 éves kisfia aki a mindene(én is szereten)és nem tud töle elszakadni,hogy mi együtt legyünk. Ezenkivül áldott jo szivü,a nö akivel él szinte csak barátok,nincs veszekedés,stb a nö családja is szereti és nem tudja öket sem megbántani,odaállni és vállalni hogy mi boldogok legyünk. Ezalatt az idö alatt,nagyon sokat voltunk együtt,ismerjük meg egymást,de én valamiért mindig kételkedem..lehetünk mi együtt, valamikor!? azt mondta elsö perctöl,hogy nem igér nekem semmit,mert nem tudja még mi lesz hogy alakul bármi is,el e tudja hagyni a gyermekét,de nem akar elvesziteni sem. Többször volt rá példa hogy nem birtam,kértem engedjen el nem akarok szenvedni,pár napig birtuk nem birjuk egymás nélkül! ):Hosszu volna mindent itt most leirni,én egy középkoru nö vagyok akinek már két nagy fia van,tul egy megromlott házasségon,és boldog szeretnék lenni, Ugy érzem vele azt tudnék! Szerintetek várjak rá? azt mondja,ha feljön a téma,most kicsi a gyerek nem tudja nincs szive otthagyni,tudom hülyén hangzik,csak amiatt elhiszem megértem 1 megértem 2 nagyon anyás ,akit ha apai hétvégéjén elhozná,nem tudja tul hosszu idöre,mivel ha fél napot külön van már keresi,ha pedig ugy alakulna hétvégét velünk töltse,nem lehetne ebben a formában. Mondtam azt is valahol el kellene kezdeni,szoktatni öt is gyereket is,és megoldodna,nem mer bele vágni. ): Az apukája öt is elhagyta kicsiként nem akarja a fia is átélje az érzést. Mit tegyek,várjak rá??? Ha kérem küldjön el,nem teszi,lehet mert miért dobja el ami neki jo,persze és önzö is amit bevall,de kértem gondoljon már bele mennyit szenvedek! Ha én hagyom el és kértem,hogyha hiányzom várok rá,fontos nekem nagyon!,azt mondta ez egy hülye kérés nem is várja el,illetve nem keresne,bele nyugodna valahogyan. Mit csináljak?nem birom elhagyni,ha elhagyon félek tényleg örökre,és azt érzem rosszul tenném.Mi van ha idövel kiderül és én mellette vagyok akkor is,söt és végre boldog lehetek!? Tudom ez mocskos undorito,ezt várom,de ott már nincs más,csak a barátság és a közös gyermek,kell hogy jobb legyen. Vagy nem???
2018. okt. 4. 07:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Szenvedj.

Már csak 14 év, és nem hivatkozhat a gyerekre. Akkor majd keres új kifogást.

Te meg ilyen öregen be kell érd vele, jobbat úgyse érdemelsz.

2018. okt. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%
Ez a férfi kihasznál. Lehet, hogy te még nem így látod, de ez van. Neki így kényelmes. Egy valódi férfi nem hagyja, hogy szenvedjen a szerelme.
2018. okt. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha más ember kapcsolatának tönkremenésére vársz, te magad fogod tapasztalni. Ez törvény és senki nem ússza meg.

Ha továbbra is nyomorult akarsz maradni-mint ahogy már a te kapcsolatod gallyra ment, és vagy is-akkor folytasd tovább, mert leszel még jobban is.


És nekem ne mond, hogy ha valaki be akar valamit fejezni azt nem tudja. Tudja. Főleg ha a másik embert szereti, és annak az érdekét nézi. Csak az teszi ezt amit te, aki szereti a drámát, és azt hiszi, azért történik mert "annyira szeretik".

2018. okt. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
77%

Ez a gyerek miatt nem valik csak egy resze a dolognak, nem a fo oka. Gondolj bele ott van a felesege aki innen nezve normalisnak tunik, mindket csalad szereti egymast szimplan annyi h beleunt a hazassagaba de ez csak egy idoszak, ami elmulik egy ilyen hazassagban.


Mas az amikor valaki mar nem szereti a parjat, vagy pokolla teszik egymas eletet de a fenti ket ember jol elvan a langyos vizben es nem fogja elhagyni a csaladjat miatt. Masreszt o mondta, h el tud engedni, ergo annyira megsem szeret h uj eletet kezdjen veled.


Magat szereti es a feleseget, valahol persze teged is de nem ugy es olyan melyen mint a csaladjat.

Ezt onnan Tudom h voltam ebben a cipoben csak forditva: en voltam a megcsalo es nekem volt szereto.


Van egy jo de unalmas hazassagom es volt egy izgalmas szeretom akivel minden klappolt de TUDTAM a lelkem melyen h ez a szereto dolog egy illuzio, atmeneti kiszakadas az unalmas mindennapokbol. Szeretem a ferjem es nalunk jobb lett a hazassagunk mert a szereto dobbentett h a ferjem a tarslelkem, es vegre ugy tudtam a ferjemre nezni ahogy 9 eve amikor hozzamentem.


A megcsalas nem jelenti azt h az ember nem szereti a parjat (csak a gyakorin) csak annyit h neha az ember elakad a hazasagaban es ugyan szereti a parjat, maradni akar es nem tudja mit csinaljon es ekkor jon a megcsalas nehany embernel.


Szoval a szeretoknek azt kene valahogy megertenie h aki el akarna valni mar vagy elvalt volna a szereto elott, vagy par honappal azutan h a szeretot megismerte de a zomunk nem akar valni. Mondunk nektek mindent hogy mi miatt nem valunk de a helyzet az h zomunk azert mert szeretjuk a hazastarsunkat (sosem altattam a szeretomet massal).


Szoval ha uj eletet szeretnel kezdeni akkor jarj nyitott szemmel, nyiss szingli pasik fele es nem mondom h hagyd el a hazas pasit csak ne vard h elvalik mert nem fog. Erezd jol magad a kapcsolatotokban, de me vedd komolyan.


Mindez persze csak az en velemenyem, de be vesztegesd valakire az eleted aki nyilvanvaloan mar letette a voksat valaki mellett mert valtoztatni nem fog ( en is elhagytam a szeretomet).

Szoval szeresd magad annyira h eselyt adsz magadnak egy olyan kapcsolatra ahol valakinek te vagy a mindene, nem csak valami jofej masodhegedus.

2018. okt. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Igen ezeket amiket irtok,igazak és sokszor vagyok tisztában vele,de annyiszor félek,ha kilépek lehet megbánom mert nem sok idöt kellett volna rá várjak.. Ez csak önámitás?
2018. okt. 4. 08:16
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

"Ha kérem küldjön el,nem teszi,lehet mert miért dobja el ami neki jo,persze és önzö is amit bevall,de kértem gondoljon már bele mennyit szenvedek!"


Nem kérni kell, hogy küldjön el, hanem neked kell szakítani vele. Ő nem fog, mert neki ez kényelmes és az sem hatja meg, hogy te szenvedsz. Tehát nem szeret.


"Ha én hagyom el és kértem,hogyha hiányzom várok rá,fontos nekem nagyon!,azt mondta ez egy hülye kérés nem is várja el,illetve nem keresne,bele nyugodna valahogyan. "


Tehát ha te elmennél, belenyugodna. Mondd, te teljesen vak vagy? Nem vagy több, mint a szeretője, és ennél több szerepet nem is szán neked. Én a helyedben szakítanék vele és tiltanám mindenhonnan, még ha a szívem szakadna meg, akkor is. Kihasznál téged, csalja a kedves, jó fej feleségét és te boldog tudnál lenni vele...persze. Keress független férfit, vagy keresd meg önmagad és légy boldog egyedül, de ennek így semmi értelme.

2018. okt. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
59%
Középkorú no vagy ...szenvedsz????Az a 4 éves kisfiu hogy szenvedne ha az apukája lelepne egy másik noert.Istenem.Szánalmas vagy!!!!
2018. okt. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
És ha mégis szeret,biztos az hogy belenyugszik,vagy csak azért mondja hogy ne merjem én se meglépni?,mert tudjam ez lesz...
2018. okt. 4. 08:34
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
A ferjem szeretojenek bejott,szoval masnak is bejohet! Nyilvan mi is csak baratok voltunk otthon,mondta a csajnak:)))
2018. okt. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

A ferjem szeretojenek bejott,szoval masnak is bejohet! Nyilvan mi is csak baratok voltunk otthon,mondta a csajnak:)))

Ezt a választ nem teljesen értem...

2018. okt. 4. 08:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!