Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Én több mint 1 éve vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én több mint 1 éve vagyok egy olyan kapcsolatban, ami nem mondhato szépnek mivel a férfi egy élettársi kapcsolatban él. Továbbiakban a kérdésem, ki mit tenne?

Figyelt kérdés
Hozzá teszem ami nem szol persze mellettem,hogy nem tudtam elsö perctölezt,csak miután már több volt,közöttünk.Van egy 4 éves kisfia aki a mindene(én is szereten)és nem tud töle elszakadni,hogy mi együtt legyünk. Ezenkivül áldott jo szivü,a nö akivel él szinte csak barátok,nincs veszekedés,stb a nö családja is szereti és nem tudja öket sem megbántani,odaállni és vállalni hogy mi boldogok legyünk. Ezalatt az idö alatt,nagyon sokat voltunk együtt,ismerjük meg egymást,de én valamiért mindig kételkedem..lehetünk mi együtt, valamikor!? azt mondta elsö perctöl,hogy nem igér nekem semmit,mert nem tudja még mi lesz hogy alakul bármi is,el e tudja hagyni a gyermekét,de nem akar elvesziteni sem. Többször volt rá példa hogy nem birtam,kértem engedjen el nem akarok szenvedni,pár napig birtuk nem birjuk egymás nélkül! ):Hosszu volna mindent itt most leirni,én egy középkoru nö vagyok akinek már két nagy fia van,tul egy megromlott házasségon,és boldog szeretnék lenni, Ugy érzem vele azt tudnék! Szerintetek várjak rá? azt mondja,ha feljön a téma,most kicsi a gyerek nem tudja nincs szive otthagyni,tudom hülyén hangzik,csak amiatt elhiszem megértem 1 megértem 2 nagyon anyás ,akit ha apai hétvégéjén elhozná,nem tudja tul hosszu idöre,mivel ha fél napot külön van már keresi,ha pedig ugy alakulna hétvégét velünk töltse,nem lehetne ebben a formában. Mondtam azt is valahol el kellene kezdeni,szoktatni öt is gyereket is,és megoldodna,nem mer bele vágni. ): Az apukája öt is elhagyta kicsiként nem akarja a fia is átélje az érzést. Mit tegyek,várjak rá??? Ha kérem küldjön el,nem teszi,lehet mert miért dobja el ami neki jo,persze és önzö is amit bevall,de kértem gondoljon már bele mennyit szenvedek! Ha én hagyom el és kértem,hogyha hiányzom várok rá,fontos nekem nagyon!,azt mondta ez egy hülye kérés nem is várja el,illetve nem keresne,bele nyugodna valahogyan. Mit csináljak?nem birom elhagyni,ha elhagyon félek tényleg örökre,és azt érzem rosszul tenném.Mi van ha idövel kiderül és én mellette vagyok akkor is,söt és végre boldog lehetek!? Tudom ez mocskos undorito,ezt várom,de ott már nincs más,csak a barátság és a közös gyermek,kell hogy jobb legyen. Vagy nem???
2018. okt. 4. 07:36
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
91%

Szeret?

Hogy szerethetne tiszta szívéből egy olyan férfi, aki GYÁVA lépni érted.

Ha a nem boldog kapcsolatából kilép, az nem jelenti azt, hogy elhagyja a gyermekét. Attól még nem kell messzire kerülni tőle, nyomon követheti az élet, mehet érte az óvodába, tölthet vele időt.

Amiket felsoroltál, az mind mind gyengeség. Nem nem tud, hanem nem AKAR kilépni a házasságából. Elvan a langyos vízben, te pedig így is ott vagy neki, akkor még is miért engedné el bármelyik szálat is? Ő így érzi jól magát, mindene megvan.

Te sosem leszel boldog ez a férfi mellett, mert ő nem akar boldoggá tenni téged. Egyszerűen csak mérhetetlenül önző módon próbál magához láncolni.

Felejtsd el!

2018. okt. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
92%

Vállalom a lepontozást.

Nézd, az írásképeden is látszik, hogy nem vagy egy észlény. Ha magadtól nem esett le, hogy kihasznál téged a pasikád, akkor mi hogyan mondjuk el neked? Ha eddig nem jöttél rá arra, ami olyan nyilvánvalóan üvölt a pasi viselkedéséből, mondataiból, akkor most miért világosodnál meg hirtelen?

Ki mit tenne? Alapból nem mennék bele ilyen helyzetbe, mert ez nem én vagyok. Mit számít ki mit tenne/tett volna? Tr már megtetted. És nem fogod elhagyni, de nyilván azt kéne tenned.

2018. okt. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
60%

Bevetted a suker sablondumat

Csak baratok aha aztan majd jon 2. Gyerek

Gyerek miatt csak aha nincs lThatas ?

Aki szeret az hegyeket mozgat megkizd a sarkannyal hogy veled legyen

Nem sunyin asszony mellett feremegy

Ne hulyisd magad ingyen lotyo vagy ako asszosztal egy megcsalashoz

Mas nem jutna neked boztos ?

2018. okt. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
93%

Amit látsz:

Téged szeret.

A párjával csak barátok, nincs semmi szex, külön szobában alszik.

Csak a gyerek miatt nem lép ki a kapcsolatból, de majd valamikor ....


Ami a valóság:

Téged szeret. Dugni, illetve minden olyat a szexben amit nem kap meg otthon. Egyébként csak egy szexuális szabadidőpartner vagy neki.

A párjával egy szobában alszik, mindig megdugja ha az asszony akatja.

A gyerek csak indok. Esze ágában nincs elhagyni a családi fészket, ha a gyerek nagyonn lesz, felnő majd akkor .... keres magának egy fiatalabb szeretőt mert addigra öreg leszel, ráncos, lestrapált és ráadásul marhára unalmas lesz neki veled a szex is.

2018. okt. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Ezekben a válaszokban kaptam hideget,meleget amit gondoltam is,..de hogy egy szobában alszanak vagy sem és van e szex közöttük!? én arra tudok hagyatkozni amit ö elmond,.."nem kivánja" Igen velem minden jo neki,nagyon durván jo!!! És ami fontos még hogy minden más is!!! Nem álltatom magam,de ettöl még lehet szeret és megteszi értem,ha nem soha nem fogom bánni,és buntudatom sem lesz,mert ehhez ketten kellettünk! Gyönyörü volt..lesz? vele
2018. okt. 4. 10:00
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
15 Erre csak ennyit írok: Mindenki saját sorsának a kovácsa. De, akkor meg ne merd szidni, amikor vége lesz, hogy téged becsapott.
2018. okt. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
16 Nem szidnám,soha!!! Mint irtam az elején is,azt mondta" nem igér semmit" azt hiszem ebben benne van minden igen és nem is..szoval ezzel én is bele mentem!
2018. okt. 4. 10:12
 18/30 anonim ***** válasza:
77%

Nem akarja elhagyni a gyerekét maszlagot annyira de annyira utállom!

Fel kéne már egy felnőtt embernek fogni hogy nem a gyerekét hagyja el (mert őt fogja támogatni, és szeretni egy életen át), hanem a párját akivel szar a kapcsolata! Ami egyébként a gyereknek sem jó ha azt látja hogy a szülők csak élnek egymás mellett mint két idegen, nagyon nem jó példa. Még mielőtt valaki beugat tudom miről beszélek, szüleim elváltak, én ahoz tartottam magam hogy nekem sosem kelljen, de egy kapcsolat két félen múlik. Így mégis meg kellett hoznom ezt a döntést. De ettől még úgy és annyit vagyok a gyerekeimmel amennyit csak tudok!


Ő csak kifogást keres, jó vagy neki dugni, meg érzelmeket adni amit a kapcsolata már nem ad, de ő maga egy beszari alak aki nem tud kilépni a szarból. Lehet magyarázni meg belebeszélni dolgokat, de akkor is ez van.

Neked sok síkert kívánok és erőt hogy ezt átvészeld, avagy ahoz hogy elhagyd. Van még rajta kívül rengeteg jó ember aki boldoggá tehet.


F.

2018. okt. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
90%

Hát tényleg nem vagy egy IQ betyár. Ne csodálkozz, ha koppansz, és örökké egyedül maradsz majd. Akkor se bánd majd meg, és ne szidd ezt a "kiváló" embert.

Igazából van egy alapvetően jó házasságuk, nincs veszekedés, harmónia van, gyerekkel, szerető szülőkkel mindkét oldalon, csak uncsi a szex. Te pedig azt várod, hogy majd ezt eldobja. Jóval kevesebb érv szól melletted, mint a házassága ellen. Szexelni mással is tudna. És ha rádun, fog is. Te cserélhető vagy a számára, de a családja láthatóan nem.

Ha van kedved várni rá, amíg megun, és keres mást, vagy újra fellendül a szerelem a feleségével, és azért dob ki, akkor persze. Várj rá. Ha egy szikrányi értelem is gyullad a fejedben, akkor nem. De nem fog. Szóval szenvedj.

2018. okt. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
19 köszi nem haragszom meg amiért ilyen könyörtelenül irod le az igazad,ami lehet igy van,de semmi nem biztos,Mint én sem itélek el senkit "IQ bajok" stb. addig szerintem senki ne sértegesse a másikat! Én itt kérdést tettem fel,hátha járt valaki hasonlo cipöben!Nem tudja senki még nem él át hasonlot,és tudom mindig a szeretö lesz elitélve,de mint irtam ez nem 1 emberen mulik!Az anyukája,apukája ismer,anyukáját be is avatta már régen,hogy vagyok neki,ami szerintem szintén érdekes,nem titkol barátok elött sem!
2018. okt. 4. 13:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!