Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők, akik megcsaljátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik megcsaljátok a párotokat! Titeket zavarna, ha a párotoknak is lenne szeretője?

Figyelt kérdés

Ismertek olyan nőt,aki szeretőt tart,de ha a párja tenné azt,akkor kiakadna.

Szerintem semmi joguk nincs hozzá.Mármint hogy hőbörögjenek.


2018. szept. 29. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem csalom a férjemet, de szerintem ha eljutnék odáig, hogy megtegyem, akkor már olyan szinten nem szeretném, hogy hidegen hagyna, hogy ő is mást piszkálgat. Mondjuk ebben az esetben nem nagyon erőltetném azt se, hogy együtt maradjunk.

Engem viszont régen csalt egy exem, ő volt a legféltékenyebb barom a világon, és többször kifejtette, hogy ha én megcsalnám, akkor kész, mindennek vége, ő azt nem tudná lenyelni. Utólag elég egyértelmű, hogy magából indult ki :D

2018. szept. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát ez vicces...A kedvencem amikor néhányan biztosra tudják,hogy mindenki csal.Előbb vagy utóbb.

Mintha ismernének.VAAAAAAAAAAAAAAAAAAGY.......csak magukból indulnak ki.

De szerencsére a legtöbb 18 év feletti,felnőtt ember képes a kommunikációra és képes beszélni.

Beszéd.

Sok ember lebecsüli.Pedig a szavaknak van a világon a legnagyobb ereje.

2018. szept. 29. 20:43
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Én pont azért csaltam meg az exemet, mert már elhidegültem tőle, az elején még akartam volna szexuális életet vele, de utána meg már nem, szóval lett mással. Szakítani akartam, de az ismerőseim nyomására sokáig nem tettem, helyette maradt az, hogy mashol keresem a boldogságot. Nem zavart volna, sőt, még talán örültem is volna neki, ha végre valaki másra száll rá, mert nekem ez a kapcsolat már egy teher volt. Persze így utólag bánom, hogy így alakult, és hülyeségeket csináltam, de szerintem ahol ilyesmi történik, ott már eleve nagyobb problémák vannak, az egyik fél nem kap meg valamit a másiktól. Mondjuk ennyi erővel meg simán elképzelhető az is, hogy a harmadik féltől ezt a valamit megkapja, de ő meg csak azért van, hogy ezt a hiányt pótolja, minden más meg jó a partnerrel is, szóval mindkettőt magának akarja az illető, és ilyenkor lehet féltékeny. 20+ nő
2018. szept. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17%
A nők önzőek és szeretnek birtokolni ez mindig is zavarta őket. Mindkét szeretőm így gondolkodott. 41f
2018. szept. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha épp nekem is van valakim, nem zavarna. Nyilván önző az ember, tehát ha nekem épp nincs senkim, nagyon zavarna. Mondjuj épp most van, ugyhogy lehetne neki is...
2018. okt. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!