Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Müködni fog újra ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Müködni fog újra ha a párom megcsalt és kibékülnék vele? Olyan irjon aki volt már hasonló helyzetbe.

Figyelt kérdés
2018. aug. 21. 18:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
*kell
2018. aug. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a váaszokat:(
2018. aug. 21. 18:29
 13/21 anonim ***** válasza:
76%

Nektek tuti. ha ilyen ostoba pitsa vagy, téged akárhányszor átverhet, úgy is megbocsátasz, mert gyenge jellemtelen senki vagy.

Egy nárcisztikus sehghfejnek egy idióta liba való.

2018. aug. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Tőlem már a végére azt csinált és azzal... Ott maradt a törés. Félre ment, nincs tovább
2018. aug. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk élj!
2018. aug. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
96%
Megcsalt és én hülye kibékültem vele. Szerettem még nagyok, ráadásul régóta együtt voltunk. Nem kellett volna. Nincs tudomásom arról, hogy azóta megcsalt-e, de nekem nagyon rossz. Idővel elmúlt a vágy iránta, nem kívánom. Nem bízok benne és félek, hogy újra megteszi. Egy trágya az életem. Látszólag békésen csendben élünk együtt, de a hétköznapok ledarálnak minket lassan. Ne tedd, hidd el nem éri meg, még akkor se, ha most ezt tartod a keghelyesebbnek.
2018. aug. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
100%

Utolsó! Akkor szakíts vele!!! Miért vagy még vele? Megszokás???

Főleg, ha nem is kívánod... Nem értem... Félsz, hogy nem találsz majd senkit?


Én is ilyen helyzetben vagyok, csak a szüleimmel, nem egyszerű, de te léphetsz!

2018. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
89%
16-os vagyok. Közös ház, hitel gyerekek. Majd ha kirepülnek a gyerekek meglátjuk. Nem vagyok öreg, de már nem vágyok semmire. Csak a munkámnak élek, a gyerekek nem tudnak semmit.
2018. aug. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Az is elég rossz lehet..
2018. aug. 21. 20:19
 20/21 anonim ***** válasza:
87%
Ha megcsalt akkor nem tisztelt. Semmibe vette h mit fogsz érezni, ennyire számitasz neki. Nem hiba volt, hanem szándékosan akarta!Szereted? Szeresd magad jobban, és hagyd ott, adj magadnak esélyt jobb kapcsolatra. Rossz érzés? Nem sok választásod van, vagy csald vissza, azzal padlóra küldöd!
2018. aug. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!