Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért él sok embernek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért él sok embernek olyan elképzelés a fejében, hogy a megcsalás a 3. félnek megalázó és az ő hibája?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon is olvastam ilyet sokszor, hogy a szerető csak egy kis játék, egy kis liba, aki színt visz a házasságba, sőt, még meg is erősítheti, hogy túl tudnak a felek lendülni a dolgon. Meg, hogy a férjnél a feleség helyébe nem tud lépni senki, őt szereti, őt tiszteli, a szerető csak egy rongy, egy lyuk.


Lett volna lehetőségem szeretőnek lenni nagyon sokszor, de soha nem mentem bele. Van normális párom már régóta.

Ha kikezdenek velem foglalt, vagy esetleg nős férfiak, akkor szinte mindig szólok a párjuknak/feleségüknek. Sokan megköszönték, de volt néhány olyan, akinek a szemében én voltam a kis qrva, és küldetésévé tette, hogy fogjam fel, hogy egy üres, kifent, felszínes huszonéves liba vagyok, aki úgyse kellene az ő szentséges férjénak másra, csak egy kis szórakozásra, semmi más értékem nincs számára, csak a külsőm és a fiatalságom. Én csak röhögök az ilyenen, mert porig alázza magát (volt köztük kifejezetten elhanyagolt, unalmas, béna nő, bár nem mind volt ilyen), de ugyanakkor nem értem. Az ő fejükben normális társ az olyan, aki egy rongynak tekintett emberrel csalja őket szórakozásból, aztán hazamegy, és jó férj módjára befekszik melléjük és ad egy jóéjtcsókot sunaszaftos szájjal? :D Meg tudná valaki értetni velem ezt az elképzelést?

Miért nincs ezeknek a nőknek büszkesége, az ilyen féreg férfiak meg miért akarnak házasság/komoly kapcsolat mellett olyanokkal lefeküdni, akiket semmire sem tartanak amúgy?

Az én elméletem az, hogy sokszor nem is igaz, hanem igenis tetszik nekik a másik nő, előfordulhat, hogy bele is szeret, csak gyáva elválni, ezért inkább kettős életet él. Akármelyik lehetőség is áll fenn, biztosan nem szereti a társát és nincs gerince.

Na, de némelyik nő ezt miért nem látja, és miért a 3. felet hibáztatja?


2018. aug. 9. 22:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
41%
Pontosan tudod:D Nem lenne jobb ha csobbannál, ezáltal a belső indulataid netovábbja kissé lehül, elcsitulsz, és ahelyett hogy fortyogsz a ki nem mondott dolkotól lefekszel és kialszod magad?:D
2018. aug. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
19%
*dolgoktól
2018. aug. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
40%
Csaltak már meg? Ha igen, akkor te hogy éreztél? Az ilyen emberekben ott a keserűség emiatt, és amíg azt nem dolgozzák fel, vagy nem kerülnek fordított helyzetbe, addig nem is nagyon fognak másképp vélekedni.
2018. aug. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

58%, nagyon sajnálom, ha megcsaltak, de arról csak a kedves párod tehet. :)


Nem csaltak még meg tudtommal, de szerintem az én keserűségem a párom felé fordulna, hiszen ő árult el, ő van velem kapcsolatban. És olyan opció nincs, hogy engem húúú, de nagyon szeret, de azért levarr 1-2 kis libust, de az semmi.

2018. aug. 9. 22:36
 5/29 anonim ***** válasza:
96%

Velem is probalkozott foglalt pasi, szoltam a parjanak, én voltam a megtestesult ordog.

Gondolom így konnyebb neki. Nem fogadja el az igazsagot.

2018. aug. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Pedig ha elfogadná, találhatna tisztességes férfit idővel.
2018. aug. 9. 22:38
 7/29 anonim ***** válasza:
28%

6 Én másként tudom a storyt:D És ráadásul nem egy, hanem több hiteles forrásból. Szóval megint magadból indulsz ki:DD


Mondtam néked, hogy jobban teszed ha csobbansz egyet:DD

2018. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%

8 Csak nem te lennél az a tisztességes férfiu?:DD


A tisztesség fogalmával képben vagy? dereng valami? vagy teljes homály?:D

2018. aug. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Nincsen semmilyen sztori, ez egy általános témázás. :D Látszik, hogy személyesen érint a téma.
2018. aug. 9. 22:44
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Nos, nem értem a lepontozást, mindegy.


Nézd, próbáld magad a helyükbe képzelni. Elméletben egyébként nagyon könnyű azt mondani, hogy mit kéne tenniük, gondolniuk, érezniük. Amikor ott vagy a kész helyzetben a valóságban, az felülírhatja az elméletet. nem biztos, hogy felülírja, de nagy az esély rá. Mert lehet, hogy valakit hirtelen lesokkol a dolog, felkészületlenül éri (sok oka lehet, hogy miért), esetleg kiszolgáltatott helyzetben van.


Nézd, én nem kívánom neked, hogy éld át, mert pocsék. Elméletben én is okosabb tudok lenni. Volt egy exem, még főiskolás éveim alatt, kis tapasztalatlan fiatal lány voltam. Igazából nagyon intim dolgokig nem jutottunk el, ez nem is baj. Egyszer felhívtam valamiért, valahol a városban voltam, és így derült ki, hogy ja, hát az új barátnőjénél van, tisztán szakítani persze elfelejtett, mielőtt mással kezdett volna (mellesleg őt is elhagyta később). Lesokkolt a dolog, alig tudtam hazamenni. Persze aztán tanultam a dologból, meg később jóban lettem azzal a lánnyal, de azért ott és akkor nem úgy gondolkodtam, mint egyébként nyugodt körülmények között tiszta fejjel.

2018. aug. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!