Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meddig "hűséges"egy férj?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig "hűséges"egy férj? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Adott egy házas férfi akivel ki alakulóban volt/van valami közöttünk.

Szex még nem történt, de petting az igen.

Én nagyon szeretném ha több is lenne már köztünk.

De ő be pánikolt, hogy mi lesz ha meg tudja valamelyikünk párja.

De azért még folyamatosan keresi a társaságom a munkahelyen(együtt dolgozzunk)

Nem tudok rajta ki igazodni egyszerűen.

Mennyi idő szerintetek, hogy el döntse mit is akar.

Mert ez a macska egér játék nagyon nem jó.



2018. aug. 2. 21:24
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

6 és 7 válaszoló

Azért nem pánikolok mert a párommal nyitott kapcsolatban vagyunk.

Maximum azért vagyok ribizli mert családos pasival kavarok.


Az hogy a kollégák mit tudnak és mit sejtenek az két különböző dolog.

Tapasztalatból mondom, mert volt már kollégával ilyen kapcsolatom.

2018. aug. 3. 16:51
 12/22 anonim ***** válasza:
67%

"Maximum azért vagyok ribizli mert családos pasival kavarok."


Nálam ez a ribizliség. Nálad nem? Szembe köpném a tükröm, ha egy családos pasival hancúroznék. De látom, vannak olyan szégyen nők, akiknek ez oly termesztés mint a sz.arás.

2018. aug. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Ha ő nem akarja akkor nem lesz semmi.

Nem fogom magam rá erőszakolni.

És különben is ő kezdeményezett, én pedig nem mondtam neki nemet ez igaz.


Nekem tudod a sok álszent luvnyától van hányingerem, akik mást le oltanak mert neg csalja a párját, nős pasival kavar meg hasonlók.

Pedig aztán 90% ba ők is meg tennék/teszik is ha lehetőség lenne rá.

2018. aug. 3. 21:34
 14/22 anonim ***** válasza:
56%
Nekem ez a kérdés nem úgy tűnik, hogy "ha nem akarja, nem lesz semmi", mert azon abajogsz hogy hol akár hol nem. Miért nem keresel egy határozottabb szeretőt? Ja, hát csak azért mert ráakaszkodsz, mert ő kell. Nekem is hányingerem van az ilyen luvnyáktól :)
2018. aug. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
86%

Te olvasod egyáltalán amiket írsz kérdező? Csaltak már meg Téged úgy igazán? Mert empátiád ahogy látom nem sok van. Ha más nem, magadért gondold már át mit vállalsz! Neki semmit nem kell eldöntenie. Ha annyira darabokban lenne a házassága, mint amennyire állítja még régen elvált volna. De ez neki nem éri meg. A válás költségei, a gyerektartás, a lakhatás. Maximum annyi pénze maradna, hogy egy albérletet fizessen. A rokonai szemében egy utolsó sz*r alak lenne. Ő ezt a kockázatot nem fogja vállalni. Kellett az újdonság, ott voltál, kész. De amint átgondolta mennyit veszítene a dolgon- ahogy azt írtad is- bepánikolt. Ha most emelt fővel akarsz kiszállni, akkor ezt az egészet annyiban hagyod és úgy teszel, mintha mi sem történt volna. Munkahelyen a munkáról beszélgettek, aztán megy mindenki haza a dolgára. Ha pedig meg akarod alázni magadat, jöhet a számonkérés, a várakozás, az önbecsapás. És ha még a végén sem kapcsolsz, és ő fenyegetve érzi magát, olyan hangnemet fog megütni veled, amit nem teszel az ablakba.

Ha tudsz, minél hamarabb juss el egy olyan szintre, hogy megtanulod tisztelni magadat, mert ha így lesz, meg fogod érteni mit jelent tisztelni másokat. És eszedbe sem fog jutni önkényesen családok életét tönkretenni. Továbbá az sem, hogy valaha bárki mellett megelégedj egy második hellyel.


A barátoddal való kapcsolatot pedig sürgősen zárd le, mert semmi értelme nincs. Visszaminősültetek d*gópajtikká. Összegezzük: egyetlen férfi sincs az életedben aki komolyan vesz és akinek igazán kellenél. És ezt Te intézted így azzal, hogy a viselkedéseddel nem követelted meg és nem érdemelted ki. Én a helyedben ezen gondolkodnék, és nem azon, hogy mi jár a munkatársam fejében.

2018. aug. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

2. es, kár ,hogy nem válaszoltál a privimre,mert nem én vagyok az ellenség, sőt, sorstárs vagyok...és tudom milyen egy bosszúálló szerető.


Kérdező.Kíváncsi leszek azért hogy alakul a történeted.Hiába vagyok a másik oldalon.Remélem észhez térsz,és hagyod a francba.

Majd írd meg.

2018. aug. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

15#

Én egyáltalán nem akarom, hogy elváljon.

Én se akarom el hagyjni a párom.

A párommal a kapcsolatunk egy kicsit bonyolult, kint dolgozik külföldön és elég ritkán tud haza jönni ezért vagyunk nyitott kapcsolatba, nert mind a ketten tisztába vagyunk hogy egészség embernek szüksége van a sexre.

13 éve vagyunk együtt ennyi szerintem bele fér.

Az hogy nincs bennem empátia az igy nem igaz teljesen.

És igen csaltak meg már.

8 éves kapcsolatot dobtam el, mert szerelmes lettem.

De ő csak ki használt és füvel fával megcsalt 2 hónap alatt.

Pokoli érzés volt, igen.

De én akkor sem a hölgyekre voltam dühös, hanem a ferfire.

Ezért mondom azt hogy a férfin múlik, hogy akarja vagy sem.

2018. aug. 7. 08:04
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerencséd hogy nem az én férjemről van szó mert akkor tuti intenzíven találnád magad!! Az első élettársammal a magadfajta miatt mentünk szét és robbantotta szét a családot amit egy máafél éves baba szívott meg... Az is csak dugni akart aztán többet akart tőle.. Ez 10 éve volt meg kapta a párom most meg ölik egymást... :) De hála nekem lett egy szerető férjem aki az ilyen nőket kinevetné ha rá akaszkodnának..
2018. aug. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Friendzónéba tett:)))
2018. aug. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Általában próbálok nem itélkezni senki felett, de ez a kérdés bicskanyitogató...es az egyik válaszoló nagyon jól irta, ha nem akarnál ráakaszkodni akkor keresnél olyat akivel biztosan megmarad csak szex szintjén a dolog és nem egy családot rombolnál szét. Valóban a férfi is hibás, persze...de ez téged nem ment fel semmi alól. Miért nem keresel olyat aki egyedülálló vagy ugyanúgy nyitott kapcsolatban él?!
2018. szept. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!