Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miben nyilvánul meg ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben nyilvánul meg ha egy szerető beleszeretett a szexpartnerébe?

Figyelt kérdés
2018. júl. 28. 12:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%

Viccelsz?

Aki szeretőnek áll, elképzelhetetlen számomra hegy meg tudna élni mély érzéseket. Ezzel akar etetni, akkor repül, hazudjon másnak.

2018. júl. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

1.

Életem legmélyebb érzéseit szeretőként éltem meg. Csodás szerelem volt. Azóta sincs párja.

2018. júl. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

ma 13:29

Igen,a nők szerelemből állnak szeretőnek. Viszont ezt, nagyon kevesen hiszik el. Ezért igen kevésből lesz igazi mély kapcsolat.

2018. júl. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a masodikhoz, olyan szerelmes voltam mint az agyu. Maga a kapcsolat komoly(talan)saga nem befolyasolja a MI erzeseinket a masik irant. Talan eppen a viszonzatlansaga miatt hevesebb az egesz, mert erzed h nem kaphatod meg.
2018. júl. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vannak agyon kivuli programjaik, hivjak egymast mindennap tobbszor, esemesek ejjelig beszelgetesek a vilagrol, evfordulo unneples, jovotervezes, huseg mindket fel reszerol, stb
2018. júl. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
S miből gondolod, hogy nőként írtam?
2018. júl. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Bétó apó ***** válasza:
Szex után megkérdezi, hogy jó volt-e?
2018. júl. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolso. Pontosan. Mindig megkérdezi? Mit jelent?
2018. júl. 28. 14:14
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ti olyan értelmi-érzelmi szinten vagytok, hogy meg kell kérdezni, jó volt-e bszni? Akkor bocs, visszavonom az eddigi hozzaszólásaimat.

Nyugi, nem szeret, csak tudni akarja, kielégített-e. Nehogy ne menj vissza hozzá legközelebb.

2018. júl. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

Mit jelent ?

Illedelmes az ingyen lotyojahoz ennyi

A doner a sarkon is megkerdezi izlett a kaja pedig fizettem erte.

Agytalan lyuk

2018. júl. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!