Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondjam neki, hogy a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy a barátnője az én vőlegényemmel kavar?

Figyelt kérdés

8 éve vagyok együtt a vőlegényemmel. Gyanúsan viselkedett, aztán lebukott, hogy írkált az egyik kolléganőjével, aki egy 12 éves kapcsolatban van. Konkrétan az volt, hogy munkahelyen csókolózgattak meg ki tudja, folyamatosan ment a flört, meg hogy találkozni fognak, a csaj tepert jobban, a pasimon látszott, hogy csak szórakozik. Én ezekről a beszélgetésekről csináltam fényképet (direkt fotót, hogy ne tűnjön szerkesztettnek), de ő nem tudja, hogy láttam mert véletlenül úgy hagyta a facebookját.

Sokáig figyeltem, aztán félig lebuktattam, mert a Facebook állandóan jelezte, hogy valakivel beszélget és azok nem a haverjai voltak... Akkor beismerte, hogy igen beszélgetnek, de persze "semmi olyan" meg a csaj szerelmes belé, stb. Mondtam, hogy vagy itt az orrom előtt megírja neki, hogy vége, vagy köztünk vége mindennek. Nem írta, azt mondta, hogy majd ma beszél vele személyesen és befejezik...

A kérdésem az, hogy szerintetek szóljak a csaj barátjának? Mert azt mondtam a pasimnak, hogy üzenem a csajnak, hogy ha nem fejezik be és nem mondja el a csávójának, akkor el fogom neki mondani én (azt nem tudják, hogy konkrét bizonyítékom is van). Vagy ne avatkozzak bele, nézzék nyugodtan hülyének őt is tovább?


2018. júl. 24. 05:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
31%
A másik féllel ne foglalkozz, az nem a te dolgod, Te foglalkozz a saját párod helyzetével...
2018. júl. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Én nem szólnék. A dolgok nem ok nélkül történnek. Majd tisztázzák egymás között, ha eljön az ideje.
2018. júl. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
80%

Én szólnék neki.


Hihetetlen, mennyien pártolnák inkább a férget, és elnéznék, hogy valakit átver...

2018. júl. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem 2 evig csaltak😔

Környezetembe sokan tudtak de mindenki homokba dugta a fejet

Barcsak valaki szolt volna!Egszer èlek es 2 evet pazaroltam az eletemböl egy olyan ferfira aki nap mint nap belehazudott a szemembe.

😞

Nem szakitottam egyböl figyeltem a jeleket es amikor bizonyitekom is volt akkor szakitottam.Nem hittem el elöször en sem

de aztan minden összeallt.

Nem tudni mi a helyes döntes

de ha elmondod eselyt adsz egy masik embernek h eldöntse hogy akar elni

uj eletet kezdeni es boldognak lenni vagy maradni egy hütlen ferfival es marhat csinalni magabol

adj valasztasi lehetöseget!

2018. júl. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nekem sem tűnik úgy a megfogalazásod több helyen, mintha kidohbtad volna a kedves vőlegényedet...

Pl:

"Mondtam, hogy vagy itt az orrom előtt megírja neki, hogy vége, vagy köztünk vége mindennek."


" pasimon látszott, hogy csak szórakozik."

- Aranyos vagy, de jó nagy ostoba is, ha valóban úgy gondolod, hogy a flörtök, csókoks min egyoldalú dolog, és akedves "pasid" nem hergelte, nem kereste a nőt.


Nyilván ha már az elején leállt volna, és nem adja a csaj alá a lovat, akkor nem is csal meg.


De tudod az a legszebb, hogy az iylenek mint te simán elhiszik, hogy a pasikuk konkrétan a szegény ÁLDOZAT, akit a mocskos kis ribi elcsábított, mert dögös.


Pedig megsúgom, jó nagyot nézné, mert nagy tétben lefoganám, hogy a pasid szeméylesen talán még jobban rá volt állva a csajra, mint a csaj. A csaj sem véletlenül volt rááállva, elhihete, ne légy ennyire naiv... Bár tőlem azt hiszel, amit szeretnél, ha jobb az egódnak, rákenheted a csajra is, hogy ő a hibás, ettől még a te párod van veled kapcsolatban, és ő nem gondolt rád. 8Ez ugyanis nem a csaj dolga, hello).

2018. júl. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
*bocs az elütésekért, mindegy így is érthető
2018. júl. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
76%
Jaj mar megint a kolléganős kerdések egy újabb verziója...de itt most csak 1 kollegina van, nem 3, de persze valamit mindig valtoztatni kell. Kivancsi vagyok mi lesz a holnapi felhozatal.
2018. júl. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

15. Igazad van!


Szerintem sem dobta ki

de ha ennyire hülye megerdemli a sorsat...

azt hiszi h a palija leall ...

Most csak ovatosabbak lesznek ezt jobb ha tudod kerdezö!

Hagynam a francba öket,tudod kivel szorakozzanak

2018. júl. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Na a kolleganős kérdések egy újabb verziója. De most csak 1 van, nem 3. De valamit mindig valtoztatni kell. Kíváncsi vagyok mi lesz a holnapi felhozatal.
2018. júl. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!