Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondjam neki, hogy a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy a barátnője az én vőlegényemmel kavar?

Figyelt kérdés

8 éve vagyok együtt a vőlegényemmel. Gyanúsan viselkedett, aztán lebukott, hogy írkált az egyik kolléganőjével, aki egy 12 éves kapcsolatban van. Konkrétan az volt, hogy munkahelyen csókolózgattak meg ki tudja, folyamatosan ment a flört, meg hogy találkozni fognak, a csaj tepert jobban, a pasimon látszott, hogy csak szórakozik. Én ezekről a beszélgetésekről csináltam fényképet (direkt fotót, hogy ne tűnjön szerkesztettnek), de ő nem tudja, hogy láttam mert véletlenül úgy hagyta a facebookját.

Sokáig figyeltem, aztán félig lebuktattam, mert a Facebook állandóan jelezte, hogy valakivel beszélget és azok nem a haverjai voltak... Akkor beismerte, hogy igen beszélgetnek, de persze "semmi olyan" meg a csaj szerelmes belé, stb. Mondtam, hogy vagy itt az orrom előtt megírja neki, hogy vége, vagy köztünk vége mindennek. Nem írta, azt mondta, hogy majd ma beszél vele személyesen és befejezik...

A kérdésem az, hogy szerintetek szóljak a csaj barátjának? Mert azt mondtam a pasimnak, hogy üzenem a csajnak, hogy ha nem fejezik be és nem mondja el a csávójának, akkor el fogom neki mondani én (azt nem tudják, hogy konkrét bizonyítékom is van). Vagy ne avatkozzak bele, nézzék nyugodtan hülyének őt is tovább?


2018. júl. 24. 05:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
az a rész nem is zavar amit a vőlegényed csinál?
2018. júl. 24. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De zavar, végeztem is vele egy életre.
2018. júl. 24. 05:45
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Azt mindenképp jól tetted, hogy kiraktad a pasi szűrét. A helyedben viszont nem avatkoznék bele más kapcsolatába.
2018. júl. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Na ja.

Dobd ki, aztán helló, mással ne foglalkozz.

2018. júl. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én simán elküldeném...
2018. júl. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
23%
En sem avatkoznek bele mas eletebe, de ez en vagyok-az ex ferjem megcsalt egy hazas novel anno, ismertem a csajt es a ferjet is, de soha nem buktattam le, mert semmi kozom hozza, attol h masnak rossz nekem nem lesz jobb.
2018. júl. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Én szólnék a pasinak..szabaduljon meg minél előbb ettől a gerinctelen szukától hidd el a pasi meg fogja köszönni.Volt egy hasonló sztorim,kicsit kacifántosabb és durvább véggel.De hidd el a srácnak csak jót teszel.És meg is érdemli h tudja az igazságot!
2018. júl. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze végeztél mi? Azért nevezed még mindig a vőlegenyednek? Nem a csajjal kéne foglalkoznod, hanem kirakni a pasikád és továbblépni. Hiába koptatid le ezt a csajt, majd lesz egy következő delikvens akivel megcsal ez a díszpinty.
2018. júl. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
82%
Én szólnék a pasasnak.Igen is tudja neg az igazat.
2018. júl. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen emberek általában addig szeretik hülyére venni a másikat, ameddig csak tehetik.

Illetve semmi empátia nincs bennük, viszont arrogancia és egoizmus annál inkább. Én megtenném, de nem rosszindulatból, pusztán az igazságérzetem nem hagyná, hogy mást is palira vegyenek. Küldd el neki, onnantól a párja dolga, hogy még továbbra is akarja -e ezt a lyukat vagy nem.

A "vőlegényed" meg tényleg kuka. B*szd hozzá a gyűrűt...

2018. júl. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!