Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Helytelen, ha így élek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helytelen, ha így élek?

Figyelt kérdés

Régebben nagyon szerelmes voltam a férjembe. Most is szeretem, a vonzalom is megvan, de már nem olyan, mint régen. Pár éve csaltam meg először, rettentő bűntudat gyötört, de folytattam. Sok kalandom volt már azóta, nem csak néhány. Van amelyik eltart pár hónapig, volt ami egyéjszakás volt. Nem szólnak ezek semmi másról, csak a szenvedélyről és a szexről. Néha bűntudatom van, máskor semmit se érzek. Nem szeretnék elválni, már teljesen összecsiszolódtunk, kellemesek vele a mindennapjaim. A társadalom elítéli az ilyen nőket, mint én, de bennem semmi rossz szándék nincs. Baj van velem?

25N



2018. jún. 12. 13:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy azokat az embereket hol ismered meg, akikkel félrelépsz?


Neten? Hogy nem buksz le?

Munkahelyen? Hogy nem buksz le?


Én ezeket sosem értem, valaki magyarázza már el, hogyan lehet valakit agyba-főbe csalni úgy, hogy sejtése sincs róla?

2018. jún. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%
Neked nem való párkapcsolat... Sem most, sem később.
2018. jún. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
25%

#11

Úgy, hogy egy nőnél mindig kezdeményeznek, ő pedig él ezekkel.

2018. jún. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a férjedet! Szerinted neki mi lenne a véleménye? Hogy esne neki?

Mit fogsz érezni, ha lebuksz? Mert egyszer le fogsz, ez egészen biztos. Valószínű most is sejt valamit a férjed, csak nem akarja tudomásul venni.

Mi lesz, ha teherbe esel? Szerinted mekkora esélye van, hogy pont a férjed az apa? Mit fogsz mondani a gyereknek, ha kiderül minden?

Nagyon nagy baj van veled, ha nem érted, mi a gond.

2018. jún. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Írj
2018. jún. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

A férjed tud erről?

Ha igen, akkor nincs ebben semmi rossz, sokan vannak nyitott kapcsolatban, ha mindkettőtöknek bejön, akkor hajrá.

Ha nem tud róla, akkor nem értem, minek hazudod hogy szereted, miozor abszolút nem is tiszteled, mint embert, anélkül meg sz...t se ér semmilyen emberi kapcsolat.

2018. jún. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha ilyeneket irsz ide akkor nem vagy százas
2018. jún. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!