Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Helytelen, ha így élek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helytelen, ha így élek?

Figyelt kérdés

Régebben nagyon szerelmes voltam a férjembe. Most is szeretem, a vonzalom is megvan, de már nem olyan, mint régen. Pár éve csaltam meg először, rettentő bűntudat gyötört, de folytattam. Sok kalandom volt már azóta, nem csak néhány. Van amelyik eltart pár hónapig, volt ami egyéjszakás volt. Nem szólnak ezek semmi másról, csak a szenvedélyről és a szexről. Néha bűntudatom van, máskor semmit se érzek. Nem szeretnék elválni, már teljesen összecsiszolódtunk, kellemesek vele a mindennapjaim. A társadalom elítéli az ilyen nőket, mint én, de bennem semmi rossz szándék nincs. Baj van velem?

25N



2018. jún. 12. 13:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Hozom a popcornt.


Egyébként ezzel nincs baj, ha erre a férjed is rábólint. Ha nem, akkor átvered, és az nem fér bele.

2018. jún. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Ohh a nárcizmus. Nem az ilyen nőket itéli el a társadalom, hanem az ilyen embereket.


Nem értem a kérdést. Szimpla bűntudat, nem tudhatsz meg egy válaszból semmi újat. Csak a bűntudat gyötör és ki akarod adni a nyomasztó titkot.


Hogy minden rendben? Döntsd el te. Ránk úgy se fogsz hallgatni.

2018. jún. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Átvered azt az embert, akivel együtt élsz és aki bízik benned. Mi az, hogy nincs benned semmi rossz szándék?

Helytelen, hogy nem vállalod fel magad, átversz és kihasználsz mást a kényelem miatt. A legrosszabb viszont az, hogy láthatóan fel sem fogod, hogy mi a probléma.

2018. jún. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
13%
neked ezek csak szexkapcsolatok. szerintem nincs veled baj. csak sose mondd el neki. maradjon ez meg a titkod örökre.
2018. jún. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
De elég nagy baj van veled hogy itt trollkodsz ahelyett hogy munkaidőben dolgoznál!
2018. jún. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
En csak azt nem ertem, hogy tudnak emberek eleteket vegig elni egy nedvedzo vagina meg allo farok ertelmi szintjen letezve... "ööö, nedvesedik, valaki rakja be ööö". Es ennyi az egesz ember. Legfokepp ehhez minek meghazasodni? Ha mar az allatvilagbol nem sikerult kiemelkednek, akkor minek bantasz meg melle embereket?
2018. jún. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
6: nem bánt meg senkit, mert nem tudja a másik.
2018. jún. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Ezt úgy hívják, hogy gerinctelenség és szemétség... Ha ennyire szar otthon a szex ,akkor vállald fel a dolgot, viseld a dolog felelősségét.
2018. jún. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
Amikor olvastam azt hittem legalább negyven éves vagy, aztán olvastam hogy csak 25. Te jó ég....
2018. jún. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen, helytelen.
2018. jún. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!