Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez valamiféle kényszertes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valamiféle kényszertes nőmánia lehet nálam?

Figyelt kérdés

Van barátnőm, akit szeretek, és hűséges vagyok hozzá, mégis ellenállhatatlan vágyat érzek, hogy minden szép női arcot, lábat, hasat, mellet megbámuljak jártomban-keltemben az utcán, járműveken, rendezvényeken, üzletekben. Ezt a szokásomat a barátnőm jelenlétében igyekszem diszkréten gyakorolni, de néha így is észreveszi, és hajlamos ilyekor sértett megjegyzéseket tenni vagy csendben duzzogni.


Ha egy különösen tetszetős nő kerül a közelembe, néha elfelejtem mondat közben, miről beszéltem, összezavarodik a beszédem, vagy csak simán elakad a szavam.


Más is van ezzel így? Ha igen, ti hogy kezelitek ezt?


Nőktől kérdezem: észrevettetek ilyesmit a társatoknál? Ti hogy álltok hozzá?



2018. máj. 30. 15:07
1 2
 11/16 Bence_ ***** válasza:

Ilyen akkor volt amikor lelkileg nem voltam rendben. Partner hiány, stb. Volt, hogy azt hittem kiugrik a szívem egy egy porcika láttán. Kapcsolatban ilyen sosincs.

Jó a szex, elég?

2018. máj. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

#10: Ez mindig így volt? Ha ekkora a különbség a szexvágyatok közt, miért jöttetek össze? Szerintem az nem működőképes hosszú távon, ha a az egyik fél állandóan éhezik. Nekem szerencsére ilyen problémám nem nagyon volt, a barátnőim elég kívánósak voltak.


#11: A szexre nem lehet panaszom, se minőségre, se mennyiségre. Érdekes módon a nő-nézésem sosem függött a szexuális kielégültségtől. Ez inkább valami esztétikai örömforrás volt, aminek nyilván van szexuális alapja, mert a férfiakat nem nézem meg, de mégse arról szól, hogy kanos leszek a látványtól, egyszerűen örülök a szépségnek. Ahogy egy elágazó, fényes villám, egy futó leopárd vagy egy lenyűgöző naplemente is tetszik, anélkül, hogy birtokolni akarnám.

2018. máj. 30. 21:50
 13/16 Bence_ ***** válasza:

Értelek!

Akkor a szép női test van rád hatással 😀

2018. máj. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

8-as vagyok


Köszi, hogy leírtad. Láthatod, hogy a férfiak is egyből a kielégítetlenséget, szexhiányt írták egyből. Az én véleményem/tapasztalatom is az, hogy ÁLTALÁBAN ekkor viselkednek és bámulnak meg feltünően más nőket. Ahogy ez a viselkedés a potenciális partnerkereséssel is összefügg. Esetedben láthatóan nem így van, de hidd el, ez a ritkább.


A barátnőd pedig önbizalomhiányos, ezért zavarja erősebben ez a dolog, ha tényleg nem feltünően teszed ezeket. Amit itt leírtál, azt kéne neki is elmondanod. :)

Ismerek olyat, aki ezeket barátnője előtt is feltünően teszi, van hogy szóvá is teszi neki, ajnároz más nőket, erre írtam, hogy az gáz dolog. Van ebben valami szadista hajlam, bár esetükben szerintem pont a srácnak is önbizalomhiányból fakad ez a túlkompenzálás.

2018. máj. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Na már meg kiderül, hogy te vagy a normális, akinek összeakad a nyelve, ha lát egy szép női lábat.
2018. máj. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
73%

10-es vagyok. Nekem sosem volt részem sem minőségi, sem mennyiségi szexben. A barátnőim mind gátlásos, hideg lányok voltak. Nem én nem tudtam kihozni belőlük a nőt, mert utánam másokkal sem voltak különbek.


A feleségem sem volt más sosem mint most, így számomra a szexualitás világa egy idegen dimenzió. Ja, naponta 1-2 órát barangolok igényes erotikus oldalakon, aberrációim nincsenek, nekem elég a szép női test látványa is...ha már életben erre esélyen nincs. Pedig jófej vagyok, megvan mindenem, vannak/- voltak céljaim, magas vagyok, van jó munkám, gyengéd vagyok, ha kell szemétláda, de valahogy kimaradt az életemből az erotika. Ez van.

2018. máj. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!