Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez valamiféle kényszertes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valamiféle kényszertes nőmánia lehet nálam?

Figyelt kérdés

Van barátnőm, akit szeretek, és hűséges vagyok hozzá, mégis ellenállhatatlan vágyat érzek, hogy minden szép női arcot, lábat, hasat, mellet megbámuljak jártomban-keltemben az utcán, járműveken, rendezvényeken, üzletekben. Ezt a szokásomat a barátnőm jelenlétében igyekszem diszkréten gyakorolni, de néha így is észreveszi, és hajlamos ilyekor sértett megjegyzéseket tenni vagy csendben duzzogni.


Ha egy különösen tetszetős nő kerül a közelembe, néha elfelejtem mondat közben, miről beszéltem, összezavarodik a beszédem, vagy csak simán elakad a szavam.


Más is van ezzel így? Ha igen, ti hogy kezelitek ezt?


Nőktől kérdezem: észrevettetek ilyesmit a társatoknál? Ti hogy álltok hozzá?



2018. máj. 30. 15:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem megnézni a nekem tetsző férfiakat, nőket, mondjuk nem barátom társaságában.

Igazából az a baj, hogy akkor valószínűleg elég feltűnően csinálod.


Szép emberektől én is zavarba jövök, mondjuk nekem kisebbségi komplexusom van. Nálad nem tudom mi lehet az oka.

2018. máj. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
A barátom is biztosan megnézi a szép nőket (én is meg szoktam a jó pasikat), de a jelenlétemben képes kontrollálni magát, legalábbis még nem lattam, hogy ilyen szégyenteljesen csorgott volna a nyála, mint ahogy te csinálod. Ez elég szánalmas már.
2018. máj. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Ha ennyire nem tudod magad kontrollálni, én a pszichológust ajánlanám. Ez a barátnőd számára is megalázó... ha ő észreveszi, észreveszi kb. az egész utca is.
2018. máj. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Mi hazassok vagyunk de van amikor en szolok neki mikor egy szep not lattok. Azert mert megnezz egy not vagy en egy pasit az utcan az nem azt jellenti, legalabbis a mi esetunkben nem, hogy az a szemely kell nekunk.

Az viszont hogy elakad a szavad es elfelejted mirol beszeltel...hat az mar erdekes. 33 eves no vagyok de meg soha nem akadt el a szavam egy jo pasitol es nem is fog.

2018. máj. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Az én párom nem csinál hálistennek ilyet, de ismerek egy srácot, aki olyan, mint te.


NAgyon nem értettem nála ezt én sem, és elég kiábrándító dolog, hogy őszinte legyek..


Én sem jövök zavarba helyes pasitól, ha egyszer látom pl. CSak akkor jövök zavarba, ha érzelem is van már abban a tetszésben.


Nem sokat tudni rólad: szerintem ezt a dolgot a tini korral el kellene hagyni, legalábbis felnőttként már elmúlik normál esetben ez a fajta lefagyogatás, megbámulási kényszer, zavar. Tízen éves fiúk csinálják ezt, amikor kb mindenre áll még, ami új inger. AZtán ez idővel és tapasztalattal elmúlik.


Neked kéne szerintem kezelni elsősorban ezeket a szitukat, nem a barátnődnek. Normálsi lelkületű ember- méf férfi sem- nézné ezt jó szemmel, és hozzáteszem, jogosan, hiszen nem épp tiszteletet, szerelmet, elégedettséget mutat ez a nagyfokú érdeklődés az ellenkező nem iránt. Már csak ezért is illene visszavenni és kontrollálni az idegenek utáni "nyálcsorgatást".


Az oka mondjuk érdekelne, miért nem nőtted még ki.

N

2018. máj. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%
Ezzel mi férfiak, sokan vagyunk így. De más dolog a mezőn megillatozni azt a sok szép virágot, és megint más leszakítani.
2018. máj. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

A nők hozzászólásaiból azt látom, hogy nem értik ezt az egészet. Kb. úgy fogják fel, mint a hűtlenséget, kicsapongó életmódot, amit "abba kéne hagyni", és "felnőni". Nem értik meg, hogy ez ösztönös és automatikus viselkesés, kb. olyan, mint a szívdobogás vagy a légzés. Mágnesként tapad a szemem egy-egy formásan domborodó combra, szexi vádlira, kecsesen ívelt nyakra, anélkül, hogy felmerülne bármi ennél több az illetővel.


Úgy látszik, a nők agya annyira máshogy reagál bizonyos ingerekre, mint a férfiaké, hogy nem is érdemes közös pontokat keresni, mert nekik ismeretlen a férfiszépség esztétikuma ebben a személytelen, passzív formában. A nők csak akkor néznek meg valakit, ha szexéhesek, vagy magányosak, vagy kihívást látnak a helyzetben valamilyen okból, egy nő sosem legelteti a szemét férfiakon csak úgy, öncélúan.


Szóval nem marad más hátra, mint venni egy olyan napszamüveget, amin át nem látni, merre nézek. :)

2018. máj. 30. 18:20
 8/16 anonim ***** válasza:

# 7

Nem teljesen. Én tisztában azzal, hogy a férfiak megnézik a nőket, és ezzel nincs is baj, fent sem ezt írták.. Viszont felnőtt férfit keveset látok, aki konkrétan le is fagy emiatt beszélgetésnél.. A férfi is akkor jön általában zavarban, ha több inger érte már, mint hogymeglát egy combot, vagy érzelem is van már benne, nagyon tetszik neki az ileltő.. Alap esetben. Nálad ahogy írod ez az általános.


Az én párom is tudom,hogy megnézi, de nem így, ahogy te leírtad. A módjával vannak kivetnivalóim( ne vedd szeméyleskedésnek, nem neked szánom, csak véleményt írok), és megértem, ha a barátnődnek is. Ez neki kellemetlen, ha veled van.


Másfelől csináltak már ilyen jellegű kutatást, és a férfiak valóban "elbutulnak" ha vonzó nő kerül a közelbe, elég csak tudniuk a jelenlétéről, és előléphet a zavar, és romlik a koncentráció képességük is.


Én csak azt írtam, hogy igen, zavaró lenne(számomra is), ahogy írod, a párodnak is az. Ezért érdemes lenne kontrollt gyakorolnod mondjuk, ahogy sokan mások is ezt teszik. Mások is megnézik a nőket, de barátnő mellett igyekeznek feltünésmentesen, hogy ne tűnjön úgy, hogy mások után epekedsz.


Persze nem muszáj foglalkoznod ezzel, ezt csak véleményként írtam le unblock az egész jelenségre, amit produkálsz. Ez a te dolgod, hogy foglalkozol-e ezzel vagy sem. Az én párom pl nem fagy le, nem jön zavarba random nőktől. - Megnézni nyilván megnéz npket, hisz van szeme, ahogy nekem is.


Véleméynt kérdeztél, nekem speciel ez, ahogya legtöbb embernek. Egyébként nőben s volt már itt hasonló kérdés, ahol a lány kérdezte ugyanezt: ott a pasija volt mindig besértődve, amiért feltünően bámult meg pasikat. Az én párom is ingerelné, az is biztos.

2018. máj. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#8:


Azért ne úgy képzeld, hogy 180 fokokat forog a fejem a nők segge után, amikor velem van a barátnőm. Csak ő extrém érzékeny, már azt is észreveszi, ha egy potenciális szem-mágnes került a látómezőmbe. És a "lefagyásaim" se olyanok, hogy megnémulok, legfeljebb egy kevésbé izgalmas témában némileg lecsökken a kommunikációm mélysége, intenzitása, választékossága.


Érdekes azért, mert a korábbi barátnőim sosem problémáztak ezen, észre se vették. Ebből gondolom, hogy a barátnőm kicsit túlreagálja az amúgy természetes viselkedésemet. Néha olyan nők bámulását is a nyakamba varrta, akiket én észre sem vettem. Amúgy őt is nagyon szeretem nézni, szép, szexi alakja van, csak ha mindig mellettem van együtt haladás közben, pont őt nem látom. Néha meg is kértem, hogy kicsit menjen előttem, hogy gyönyörködhessek benne, persze ilyenkor kigúnyol, hogy csak a vígasztalására mondok ilyeneket.

2018. máj. 30. 20:08
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel! Mondjuk nálam a szexhiány hozza ki belőlem, mivel az asszonynak bőven elég havi egy is. Vele nem tudok mit kezdeni, az ég világon nem szeret semmit sem az ágyban. Sajnos nekem csak vizuális legeltetés maradt.
2018. máj. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!