Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek régen volt több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek régen volt több megcsalás, vagy most? Én azt nem értem, hogy ha a mai világban könnyebb elválni/szakítani, mint régen, miért van ennyi megcsalás?

Figyelt kérdés
Ha valaki nem boldog, nem elégedett, miért nem szakít, és keres mást, miért csalja meg a társát?

#régen #megcsalások
2018. máj. 22. 19:47
1 2
 1/15 iamaveryniceguy ***** válasza:
91%
Ugyanúgy voltak megcsalások, csak mostanság a média miatt jobban látjuk őket.
2018. máj. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Kihasználás végett. Valamilyen anyagi vagy más jellegű haszna van egy állandó párból, ezért tartja meg. Hát igen, vannak undorító emberek, nemis kevesen. Ezért nem csoda, hogy a legtöbb értelmesebb ember introvertált és kerüli ezt az emberek fertőjét :D
2018. máj. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem érted? Majd 20-30 év múlva már érted.
2018. máj. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Persze. Régen teljesen ismeretlen volt a bordélyház fogalma. Régen csak válni volt nehéz, megcsalni nem. Főleg a férfiaknak.
2018. máj. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

Azért mert az emberek elhíresztelik ezt és szinte büszkén mondják, hogy félrek...úrt.

Most 1 nap után már mindenki tudja a másikról ha az félrelépett.


Régen is volt, csak kevesebben tudták.

2018. máj. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Lazy Lover ***** válasza:
szerintem most!
2018. máj. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Takony gerincű nők/férfiak mindig is voltak és lesznek is.


Férfiak azért adják be sokkal ritkábban a válókeresetet,mert nehezebben adják fel a régi kényelmet egy új kényelmetlenért cserébe,pl. megszokták az asszony főztjét,ha elvál,kevesebbet látja a gyerekeket,stb.Megcsalni meg könnyebb,mert van szex is,főtt kaja is.

2018. máj. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%
Nézd, most kezd elegem lenni a házasságomból, mert szerelmes lettem (viszonzottan!), de rájöttem, hogy a kislányom miatt és mert Ő is családos, egyszerűen nem tudok elválni és nem is lenne ésszerű. Viszont van még erkölcsi tartásom, egyáltalán nem a férjem felé, mert köztünk már régen nincs semmi, hanem a másik család felé, ahol sokkal lelkibb a viszony, szóval abban maradtunk, hogy befejezzük azt, ami el sem kezdődött igazán. És igen, baromira el vagyok keseredve. És kiírtam ide egy szexuális jellegű kérdést, mert hát a szerelem meghozta ezeket a gondolataimat és annyi privát üzenetet kaptam 2 óra alatt, amennyi még 2 órára helyrepofozta a padlót fogott önbizalmamat. Egy felajánlotta, hogy lefotózna így meg úgy, másik szex chatelni akart, volt aki finoman érdeklődött...Egész elterelték a gondolataimat a nagy szerelmi bánatomról. Mivel azon agyaltam, hogy a nagy erkölcsi tartásomban ezek szerint én már soha többé nem fekhetek le senkivel, mert a férjemmel már nem akarjuk, de a hozzám korban illő pasik már mind foglaltak, az a maradék, aki meg nem kell senkinek, hát nem ott fogom megtalálni a nagy szerelmet, úgy érzem...Tehát ha nem adom erkölcsileg lejjebb, akkor szexelhetek, de csak olyannal, aki nem igazán jön be...Erre befut ez a sok ajánlat, és elgondolkozom, hogy hát szerelemből lehet, hogy nem, de más módon kb. 5 perc alatt össze tudnék itt szedni valakit, aki ágyba vinne. Hát ez 100 éve nem ment volna ilyen könnyen egy viszonylag erkölcsös nőnek, de még 20 évvel ezelőtt se! Persze tegyük hozzá, hogy lehet, ha meglát az illető, meggondolja magát, de abból kiindulva, hogy nekem még életben senki nem mondta azt, hogy nem feküdne le velem, abból kiindulva simán találhatnék, ha akarnék, egy kis vígaszt. De nem akarok, mert a szex komoly dolog, gyermek lehet belőle, és én nem vetetem el soha a gyerekemet. Ha lefeküdtem volna a nagy szerelmemmel, neki is elmondtam volna, abban az egyben ne reménykedjen, hogy én gyereket ölök, ha becsúszik. Nem érdekel, vállalja őt vagy sem, ő az én gyerekem, nem ölöm meg soha.
2018. máj. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ugyanannyi. Mert ma ugyan könnyebben kiderül, de összehozni is könnyebb.
2018. máj. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ma inkabb sunnyibbak a megcsalasok , sokszor ki sem derulnek meg szakitas utan sem , hiaba van ott a ketely a fejedben soha nem tudod meg. Tehat miert van? Azert mert a media nem csak hogy az eseteket reklamozza ha nem jo dologkrnt is tunteti fel , ezaltal a lelki ismeret nelkuli egyedek habozas nelkul bele csapnak es meg nekik all feljebb utana is , mert hogy nem foglalkoztak vele , meg maganyos volt srb.. nem lenne egyszerubb dobni a regit es nem megcsalni? Aaa az mar nm izgi ha nem vizsony van , inkabb alazunk meg egy embert lelkileg aztan dobjuk ki ..
2018. máj. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!