Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Amennyiben történt megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amennyiben történt megcsalás a kapcsolatotokban, de megbocsátottatok, utána tényleg jobb lett a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

2018. máj. 14. 01:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem lett jobb, egy idő után rájöttem hogy valójában nem tudok megbocsátani... Éppen ezért inkább szakítottam.
2018. máj. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem lett jobb sajnos. Másfél év után történt, nagyon próbáltam neki megbocsátani, de nem sikerült, így 3 év után szétmentünk. Egészen megalázott a nőiségemben, folyton csak arra tudtam gondolni, hogy miért tette ezt velem, és ha ezt tette, minek van mégis velem. Emiatt folyton frusztrált voltam, rengeteget veszekedtünk, és végül kidobtam őt.
2018. máj. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem is megcsalt exem akkor ígért fűt fát amit nem tartott be. Ugyan úgy csalt 1 évig bírtam aztán ott hagytam.
2018. máj. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is megpróbáltam megbocsátani, őszintén, de nem ment. Szenvedtünk még egy évig, és többet nem is csalt meg, őszintén megbánta, ezt tudom és elhiszem neki, de a bizalom ripityára tört és ez nem olyan dolog, ami helyrehozható. Szakítás lett belőle.


27N

2018. máj. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
En mikor megtudtam hogy megcsalt nem szoltam semmit, gondolvan tegye, ha neki ez okoz oromet. Aztan jottek az igeretek amiket nem tartott be. En szep lassan elhidegultem tole, nem csokoltam meg tobbe csak szex. Olyan volt mint aki jott a szeretojetol a szeretojehez. Csak szex volt. Szova is tette majd elment magatol. En szerettem ot nagyon de muszaj volt leepitenem a kapcsolatot. Mindegyik pasijat megcsalta eddig.
2018. máj. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Megbocsájtottam, mert ott volt a 3 éves közös gyerek és nagyon szerettem is, ígért fűt-fát, házasságot stb. Én csak őrlődtem, aztán fél év múlva be is bizonyosodott, hogy nem alaptalan volt a félelmem, újra megcsalt.

Én azt mondom, az ilyen kapcsolatnak jobb azonnal pontot tenni a végére!

2018. máj. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!