Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan bocsátottad meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bocsátottad meg a megcsalást? Milyen volt a kapcsolat utána?

Figyelt kérdés

Mennyi időbe telt? Milyen volt az első időszak, folytattátok mintha meg sem történt volna? Vagy vitáztatok róla még? Fehoztad azóta a témát, vagy eltemettétek a múltban?


Arra lennék kíváncsi akit megcsaltak és együtt maradtak, megbocsátottak és helyrehozták a kapcsolatukat.



2017. dec. 16. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
nem bocsátottam meg és nem bocsátanám meg szerű válaszok hada jön 3...2...1
2017. dec. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem megcsaltak. Megbocsájtottam, tovább léptem, megjegyzem hiba volt. 1 évet voltunk utána még együtt, de felesleges volt. Kár szépíteni a dolgot. Aki megcsalt, annak nem vagy annyira fontos, mint ő neked. Tudom, most úgy érzed, hogy meg tudsz bocsájtani és vele maradnál. Én is így éreztem, a szívem szerint cselekedtem, de később be kellett látnom: ha valaki megcsalja a másikat, akkor ott nem az igazi a kapcsolat. Inkább keress olyat, akinek ugyan olyan fontos vagy, mint ő neked.
2017. dec. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Összevesztünk épp, bár az is csak kis részben az én hibámból, de emiatt gyorsan megbocsátottam. Felhoztam a témát akkor amikor le akart rázni, és ócsárolt, hogy ilyen meg olyan vagyok, szemétkedett. Majd hitegetett, játszadozott velem, kiszolgáltatta magát velem, majd újra eldobott, újabb ócsárlások közepette, ok nélkül, csak azért, mert nem voltam elég "menő", ugyan azért amiért először is eldobott.
2017. dec. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Megbocsájtottam,de mindig bennem volt ez a téma,néha felszínre bukkant.2 évet lehúztunk még utána,de vége.Ha a bizalom elveszik,azt nem lehet a szőnyeg alá söpörni.
2017. dec. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

engem nem szexuálisan csalt meg a pasim, hanem lelkileg.

és esküszöm jobban fájt és mélyebb traumát okozott, mintha megdugta volna szimplán azt a csajt.

több mint 1 évig nagy lelki-érzelmi intimitásban voltak, beszélgettek, csomó dolgot megosztott vele, amiket velem sosem.

rólunk, a kapcsoltunkról is sok mindent elmondott...


a bizalom annyira megrendült bennem, hogy lehetetlen elmondani.

2017. dec. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogyan, 1 évig még próbálkoztunk utána, de felesleges volt. Többé nem lehet bízni abban aki ilyen szinten hátbaszúrt.
2017. dec. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

A feleségem 7 év házasság(+3 év eggyüttjárás) után lépett félre egy munkatársával.3-4 hetes fellángolás lehetett,kétszer feküdtek le,amiből az egyiknél a pasi csődöt mondott,mert a feleségem elsírta magát szex közben.

Az otthoni " nagy őszinte beszlgetések" során csak azt nyögte ki,hogy kedveli a srácot,de ő soha nem süllyedne le arra a szintre ,hogy megcsaljon és ha valakit megszeretne,akkor előbb lezárná a kapcsolatát és utána lépne újba.Természetesen Továbbra is furcsa volt,ezért diktafont rejtettem az autónkba,ami rögzítette a telefonos beszélgetését és onnan tudtam meg minden részletet.Egy este lejátszottam neki,mert ő végig tagadta.Sakk-matt!

Pár hétre hazaköltözött,de megbeszéltük és én nem úgy mondom,hogy folytattuk,hanem tiszta lappal egy új kapcsolatot kezdtünk.

Azóta született két gyönyörű gyermekünk és teljesen más a kapcsolatunk.Sokkal őszintébbek vagyunk egymáshoz,valahogy így kellett volna az elejétől is.

Akkor megbeszéltük a dolgot és én egyszer sem hoztam fel a témát.

Megbocsátottam,de elfelejteni sosem fogom.Nem is szabad!

Soha nem gondoltam magamról,hogy ilyet meg tudok bocsájtani,de az adott helyzetben máshogy dönt az ember,mint ahogy addig vélekedett egy dologról.

Talán közrejátszott az is ,hogy a feleségemnek én voltam az első az életében és egy kicsit a kíváncsiság is belesodorta.

Egy hosszú viszonyt biztos nem tudtam volna így kezelni. Nem bántam meg a döntésemet.

2017. dec. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem mikor megcsaltak utána nagyon sokat vitáztunk. Még másfél évet kb együtt voltunk de a csajjal is beszélt és skype-olt tovább plusz mikor haza jöttem látogatóba mindig jussát tartotta hogy hozzá meg mehessen a csaj. Ha nem akkor vita volt én se jöhettem haza stb. Szerelmes voltam és elviseltem a dolgokat ígérgetett fűt fát hogy nincs már köztük semmi stb aztán kezdett betelni a pohár és kezdtem kiszeretni belőle már nem érdekel hogy nem én vagyok az első hogy nem érdeklem. Aztán ő elvárta volna hogy csináljunk közös programokat szexeljünk mikor kedve van amit én már nem tettem meg. Akkor ezért voltak viták még ő volt felháborodva. Aztán meguntam és haza költöztem. Persze ő még szentűl hiszi hogy szeretem csak tagadom. A csajjal összejött már aznap szinte mikor eljöttem. Egy gerinctelen senki én meg marha voltam hogy elviseltem.
2017. dec. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

Mi együtt vagyunk azóta is, vagy két éve történt az eset.


A feleségem nagyon megbánta, de ami történt megtörtént nem tudja visszacsinálni.


Egy idő után lezártuk a témát, ritkán merül csak fel hogy volt ilyen is, de le kell zárni nem lehet évekig felhánytorgatni, mert akkor tényleg vége lesz.


Változtam én is, ő is sokat azóta emiatt és más dolgok miatt is, túlléptünk ezen. Vannak fontosabb dolgok az életben mint ezen rágódni.


A nők hűségét, álszenteskedését most már fenntartásokkal kezelem. Amit mondanak az nem mindig teljesen igaz, néha egyáltalán nem az. Biztos vannak kivételek, de hát akiről azt hittem a legnagyobb kivétel ő mégsem volt az, szóval ennyi. Nem lehet mindent megkérdezni és nem is kapunk igazi válaszokat, vannak viszont jelek, érzések amiből mindent tudni lehet. Azóta látom már mennyi nem független nő vágyna dolgokra, keresne hozzá partnert, eddig fel sem tűnt. Hihetetlen mennyivel könnyebben intéződnek a dolgok ha olyan nő intézi aki rám lenne kattanva, bele gondol dolgokat. Mennyire látni mikor kinek a kedvéért öltöznek ki, maradnak tovább, mennek haza más útvonalon, lógnak messengereken, sms -eznek férfiakkal akik nem a férjeik :))


Néha eszembe jut a dolog, sóhajtok egyet aztán teszem a dolgom. Hiába akarnék egy másik világot, egy olyat ami nincs, csak az a sz#r van ami van.

2017. dec. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos megbocsájtottam neki de nem birtuk sokaig ő màr kifelé kacsingatott es nem is akarta igazàn az egészet .
2017. dec. 18. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!