Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok szerintetek ki a jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek ki a jobb szerető . A 20as kezdő vagy .35 körüli érettebb nő? Több lent

Figyelt kérdés

Már egy középkorú férfinek titkos szexkapcsolatra?

.. fiatal nem biztos hogy kiszámítható végén borít hat

... érett nyugisabb de kevesebb az ideje


2018. máj. 2. 08:10
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Aki középkorú férfival titkos szexkapcsolatba belemegy, azzal eleve nincs minden rendben. Labilis, önértékelési zavaros, kötődési problémái vannak, stb.

Gondolj bele, miért pont téged választ egy független, nálad fiatalabb férfi helyett?

A: mert nem kap jobbat, beéri veled

B: valamilyen előnye származik belőle, pl. anyagi téren

2018. máj. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Ha a 20 éveskori önmagam és a 35 éveskori önmagam összehasonlítjuk akkor a 20 évessel jobban járnál. Ha érzelmileg megfogod a nőt akkor 20 évesen még sok mindent bevállal sokkal inkább a férfi alá rendelődik.

35 évesen már tudtam mit akarok, mi jön be és mi nem. Nem igazán kisérleteztem. (amit akartam kipróbáltam, átéltem) Viszont idősebb énem kevésbbé feszeng és jobban élvezi mérföldekkel a szexet is.

2018. máj. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Ne legyél naiv középkorú férfiként!

A legjobb neked a fizetős prosti.


Egy 20 éves mai lány nem a szottyadt tested akarja vagy a szexuális tapasztalatod. Utóbbi van neki is.

Ő egy új táskára vagy cipőre vágyik. És akkor olcsón megúszod, mert ma a legjobb nők kocsit és lakást kapnak!


Egy 35 éves nő többnyire foglalt. Nem fogja elhinni, hogy te naponta kétszer képes vagy arra, amire a férje csak havonta kétszer. Inkább keres egy 25 évest, aki örül ha csak szex van.


A te korosztályod csak szexre a jól karban tartott 55-60 éves özvegy, akinek elég vonzerő, hogy fiatalabb vagy nála és még képes vagy erekcióra. Csak ugye rájuk neked nem áll fel.


Ne ringasd magad tévhitbe: csak szexre egy nőnek is vonzóbb a 25 éves husika, feszes hassal, keskeny csípővel, és olyan erekcióval, ami a falat átüti. Mindegy, hány éves a nő.

2018. máj. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Mindkettőt csináltam. A húsz év körüliek, még igen tapasztalatlanok, noha szerintük magas szinten művelik a szexet. Irányíthatók, azt csinálsz velük amit akarsz. Azért inkább, csak játékszerek.

30 felett már ismerik magukat, tudják mit akarnak, mit adnak, mit várnak és hogyan. Velük lehet igazán fergetegesen jó a szex. A húszasok, nem akarnak borítani és a harmincasak sem, ha már van párjuk. A húszasok, csak kíváncsiak, kísérleteznek, kipróbálnak. A harmincas, negyvenes szinglik a veszélyesek, ha úgy gondolják megfelelő partner lennél, simán borítják a bilit, hátha utána náluk horgonyozol le.

2018. máj. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Titkos szexkapcsolatra? A fizetős.
2018. máj. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagy amelyik egyáltalán összejön.

Bírom, amikor jelentéken, házas, 40+ férfiak azt hiszik, hogy kedvükre válogathatnak szexre az utánuk epekedő nők tucatjaiból. 😂😂😂

2018. máj. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6-ossal nagyon egyet értek. :D Azt hiszik hogy az életkor már szexuális érettséget is jelent, pedig közel sem. Látva az itt siránkozó sok 30+ -os szűz "férfit"... Egy 20-as lánynak valóban 20-30 közötti az ideális szexpartner, csúcson 33-ig bezárólag. Ha még pénze is van a fizikális potenciálja mellett, egyenesen főnyeremény. De nem tudom hogy mit gondol egy 40-es pasas, sajnos sokan elhiszik közülük hogy a 20 éves lányok mind-mind rájuk buknak. 100-ból talán 1. De az is klisés. :)


22/F

2018. máj. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az erekcio nagyon nem kor kérdése!!?
2018. máj. 2. 21:43
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

40 feletti férfiak már a kutyának sem kellenek. Még az asszony is kerüli őket otthon.

Mehettek füvet nyírni, aztán a tornácon nézni a naplementét, kezetekben egy fröccsel. Nektek game over.

A világ a huszonéveseké, a papáknak/mamáknak meg este 8 után fellövik a pizsit.

2018. máj. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

A 35 fölötti nőnek már löttyedt a melle, a pinája egy pacához hasonlít vagy egy húsmorcsingra.

Hamvas puncit úgy forgatsz ahogy akarsz... Ha jó vagy az ágyban szeretni fog a 20-as is. És mondom: "az a merev szeméremajkak..."

2018. máj. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!