Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Én vagyok a kakikeverő csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a kakikeverő csak mert kifejtettem a véleményemet?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm válófélben van a feleségétől már több, mint fél éve. A közös gyermekük miatt nem egyszerű a válásuk. Közben összeköltözött az egykori szeretőjével a pasi. Rájött, hogy mégsem olyan jó a szeretővel élni, mert nem olyan, mint amilyennek mutatta magát. De mivel nem tudna hova menni a szerető, ezért nem teszi ki a lakásból, de közös programot akar szervezni a gyermekével és a gyermeke anyjával az egykori szeretője tudtával. Megmondtam neki barátilag/haverilag, hogy ez gusztustalan mind a szeretőjével, mind az ex nejével szemben. És hogy remélem, hogy az ex nejében több a tartás. Mivel az ex neje időközben elküldte melegebb éghajlatra a tervével kapcsolatban, mert nem kér több megalázást, ezért engem hibáztat. Merthogy szerinte én beszéltem az ex nejével, hogy ezt mondja, holott semmi közöm hozzá, de örülök neki.

2018. ápr. 5. 13:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az ismerosod idiota.
2018. ápr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
abból hogy ode is kiírod az jön le ténylwg szereted a kidumálást
2018. ápr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ez egy anonim oldal és érdekel, hogy kívülállók hogyan látják. De az ex nejével nem beszéltem. Tény, hogy gondolkodtam rajta, de nem tettem meg.
2018. ápr. 5. 13:18
 4/15 anonim ***** válasza:
12%
Biztos, hogy nem beszéltél a nővel? Úgy görbülj meg?😀
2018. ápr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd magadra, mindenki hibás, csak ők nem. Valójában már ropogtattam az ujjam, hogy ideírjam, hogy minek beleszólni más dolgába, de ebben az esetben én is ugyanígy megmondtam volna. Hagyd, hadd emésszék magukat. Mindenesetre elég "értelmes" társaság.
2018. ápr. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Tényleg nem beszéltem vele. Pont azért nem, amit a 4. is írt, hogy ne szóljak bele mások dolgába. De anélkül is több esze és tartása volt az ex nejének.
2018. ápr. 5. 13:27
 7/15 anonim ***** válasza:
Higyjen amit akar ez már nem a te dolgod. Elmondtad a véleményed ami nem tetszik neki de ráér rajta mérgelődni.
2018. ápr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A szerető és a pasi megérdemlik egymást. Sokat fognak egymás mellett szenvedni, ha nincs lehetőség külön folytatni.

A feleségnek meg szinte biztos, hogy hamarosan lesz valaki. Lehet, már most is azért hajtotta el az exét. Azt meg a pasas nem fogja kibírni, mikor mással látja őt és a gyerekét.

2018. ápr. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Áh. Az ex nejnek nincs senkije és szerintem hamar nem is lesz, mert 1,5 éves csak a gyerekük és nem társasági ember.
2018. ápr. 5. 13:58
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem is a barátod csak az ismerősöd. Most őszintén, kibírtad volna, hogy ne szólj bele? Attól, hogy igazad van még nem kell minden áron ki is mondani.

És azt tudtad, hogy mindenkinek szőrös a feneke? Ideje lenne elmondani minden ismerősödnek, végül is igaz, jó ha tudnak róla.

2018. ápr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!