Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Én vagyok a kakikeverő csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a kakikeverő csak mert kifejtettem a véleményemet?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm válófélben van a feleségétől már több, mint fél éve. A közös gyermekük miatt nem egyszerű a válásuk. Közben összeköltözött az egykori szeretőjével a pasi. Rájött, hogy mégsem olyan jó a szeretővel élni, mert nem olyan, mint amilyennek mutatta magát. De mivel nem tudna hova menni a szerető, ezért nem teszi ki a lakásból, de közös programot akar szervezni a gyermekével és a gyermeke anyjával az egykori szeretője tudtával. Megmondtam neki barátilag/haverilag, hogy ez gusztustalan mind a szeretőjével, mind az ex nejével szemben. És hogy remélem, hogy az ex nejében több a tartás. Mivel az ex neje időközben elküldte melegebb éghajlatra a tervével kapcsolatban, mert nem kér több megalázást, ezért engem hibáztat. Merthogy szerinte én beszéltem az ex nejével, hogy ezt mondja, holott semmi közöm hozzá, de örülök neki.

2018. ápr. 5. 13:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem túl népszerű az álláspontom: de az az idióta, aki ilyen ügybe bármilyen szinten belefolyik....
2018. ápr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
58%
Sztem az, hogy a véleményed elmondod, nem szarkeverés. Max. tolakodásnak meg kéretlen észosztásnak lehet mondani. Ez a f...kalap meg higyjen, amit akar.
2018. ápr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Bármi is... ő keverte. akár beszélsz róla, akár nem, hülye ötlet, főleg, hogy:

"az ex neje időközben elküldte melegebb éghajlatra a tervével kapcsolatban, mert nem kér több megalázást," - ezen nem csodálkozom, az ismerősöd igen?

2018. ápr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
69%
Fogadjunk, hogy nőnemű vagy, kérdező. Ugyanis csak a nők érzik úgy, hogy az ő szénájuk annyira rendben van, hogy mások életét is nekik kell rendbe rakni.
2018. ápr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Miquel. Remélem, nem vettél rá mérget, hogy nőnemű vagyok.
2018. ápr. 6. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!