Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kinek mit mondott a párja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mit mondott a párja, volt párja, miért csalta meg? És, hogy buktatta le? Csak kiváncsi vagyok az én exemnél is van e szánalmasabb válaszú! :D

Figyelt kérdés
Annyira szánalmasak tudnak lenni az emberek néha :D Nekem röviden, én buktattam le úgy,hogy már a telefonba fura volt..na mondom itt sántít valami, az éjszaka közepén elkocsikáztam hozzá, hát persze, hogy az autója nem volt ott ahol kéne! Telója kikapcsolva..reggel látta meg, hogy éjjel küldtem neki képeket, h ott voltam, először azt hazudta, hogy bizniszelgetni volt, rá pár napra mikor látta, h nem ér semmit a hazugsága, bevallotta h megcsalt és azt mondta azért tette mert KIVÁNCSI VOLT MILYEN ÉRZÉS MEGCSALNI VALAKIT! :D Vicc...
2018. ápr. 29. 11:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%

4,7 az 5 ,vagyok.

Ertem.Ez is ismeros,nalunk is voltak nagy ivos napok,szuret,disznovagas,eskuvo,keresztelo...vannak rossz emlekeim ezekrol.Es en voltam a rossz,mert " mas ffi is megissza a magaet"...

Akkor most boldogok lehetnek,gondolom meg egyutt vannak a novel...

Te talaltal part azota?

2018. ápr. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%

9-es. Szerintem tudja, de nem feszegeti, hiszen ő a hunyó.

Jól keresek, egyedül kifizettem a lakást, van autónk, gyerekünk. A feleségemet meleg vacsorával vártam amikor később jött haza, a házimunkát elvégeztem addigra. Hozom-viszem a gyereket, játszóterezek vele, próbálok szabadidőt adni a páromnak. Kedveskedek neki, programokat szervezek, megsimogatom, masszírozom. Persze ezek a dolgok visszafelé nem nagyon működnek, már ami a ffi-nő oldalát illeti. Nem hanyagolom el magam, vezető beosztásban dolgozom, az ott ért stresszre szokott jönni az otthoni stressz is... Neki nincs igénye se a testiségre, sem a férfire, nagybetűvel. Neki elég egy szorosabb barátság, a szex sosem érdekelte, gátlásos. Nem jár félre, mivel a háta közepére sem kívánna egy férfit, aki macerálja őt.

Én mindig is tudtam hogy ilyen, gondoltam majd az évek alatt változik a hatásomra, de sajnos nem. Önfejű, makacs és rideg. Sajnos én nagyon önbizalomhiányos voltam a nőkkel szemben, így annak is örültem, hogy egyáltalán volt barátnőm, ez vezetett ide. Ma már az első 10 perc után otthagynám az ilyen nőket, de akkor nem ezt tettem. Nézd, nem tartom magam egy férfias jelenségnek, 182cm és 85kg vagyok, és sajnos jóval fiatalabbnak nézek ki a koromnál. Emellett barátságos, empatikus, segítőkész embernek tartanak, szóval egy kétlábonjáró lúzer. Ha szétnézek a világban, ezek a tulajdonságok sajnos egy párkapcsolatban ahhoz vezetnek, hogy egy unalmas, kiszámítható férfit fog kapni egy nő, ami egyenes út a váláshoz. Most lehet hogy hülyén fog hangzani, de én arra tréningezem magam, hogy próbálok rosszfiú lenni, mert nekem ez a gondos férj és családapa modell csak a szenvedést hozta.

2018. ápr. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
57%
Az én exem tagadta a megcsalást.Amikor kész tények elé állítottam akkor sem ismerte be.Szerintem aki hűtlen az mentálisan nem teljesen ok.Nem baj ha valaki fűvel fával dugni akar, de akkor ne legyen kapcsolatban.Szerintem.
2018. ápr. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
37%
#13. Csak éppen a dugás miatt felrúgni egy kész életet? Ok, én értem miről beszélsz, én nagyon is elítélem azokat, akik megkapnak otthon mindent, de félrelépnek. Persze ez a megcsalásos dolog nem csak fekete és fehér.
2018. ápr. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
73%
11-es. Azóta is együtt vannak, de se veled se nélküled kapcsolatban. Közben láthatáskor nekem panaszkodik rá és vall könnyes szemmel szerelmet, hogy továbbra is belém szerelmes. De mivel a családja a nő társaságát kedveli, ezért neki kényelmes így és beletörődött ebbe a helyzetbe. De amikor mondtam neki, hogy akkor most már én is neki állok társat keresni, az nem tetszett neki, mondván, hogy a gyermekünk életébe ne legyen másik férfi. Tegnap álltam neki társkeresőzni, aztán majd meglátom hogyan alakul.
2018. ápr. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
27%
8-as nalam ugyanez, csak en vagyok a no:-)))Szerintem a szeretom tartja ossze a hazassagom, nelkule mar reg elvaltam volna:-)))
2018. ápr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
22%
#16. Jó Neked, őszintén irigyellek. Ezért jó nektek nőknek, sec-perc alatt találtok szeretőt. Sajnos én a férfi oldalon vagyok, így teljesen reménytelen az egész.
2018. máj. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 KaRonyka ***** válasza:

6 éves kapcsolat (volt)!

Még a legelején csalt meg (1.hónap).

Én magától a lànytól tudtam meg.Utàna többször pàromtól is kérdeztem,de ő vàltíg àllította,hogy ő soha senkivel nem csalnàm meg...

Kapcsolatunk végén,(én szakítottam,elég dúrva történet) aztán a fejemhez vàgta:"Igen,ha tudni akarod megdugtam"...A mIértem-re a vàlasza:még nem voltam szerelmes beléd!!! :)

2018. máj. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!