Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kinek mit mondott a párja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mit mondott a párja, volt párja, miért csalta meg? És, hogy buktatta le? Csak kiváncsi vagyok az én exemnél is van e szánalmasabb válaszú! :D

Figyelt kérdés
Annyira szánalmasak tudnak lenni az emberek néha :D Nekem röviden, én buktattam le úgy,hogy már a telefonba fura volt..na mondom itt sántít valami, az éjszaka közepén elkocsikáztam hozzá, hát persze, hogy az autója nem volt ott ahol kéne! Telója kikapcsolva..reggel látta meg, hogy éjjel küldtem neki képeket, h ott voltam, először azt hazudta, hogy bizniszelgetni volt, rá pár napra mikor látta, h nem ér semmit a hazugsága, bevallotta h megcsalt és azt mondta azért tette mert KIVÁNCSI VOLT MILYEN ÉRZÉS MEGCSALNI VALAKIT! :D Vicc...
2018. ápr. 29. 11:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
Aztaqva :D
2018. ápr. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Én úgy buktattam le, hogy megtaláltam a fürdőszobában a rejtett dugi telefonját, ami csak azért volt hogy azon tartsa az szeretővel a kapcsolatot.


Azt mondta a munkahelye után és utánam kellett egy hely ahol lenyugtatják...

2018. ápr. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

Nem kérdeztem meg miért tette,csak közöltem,hogy soha többé nem akarom látni se ,de vissza akarta könyörögni magát és elkezdett magyarázkodni,amivel csak rontott a helyzeten

Azt állította: a csaj "rámászott",jó volt a hangulat és hát élt a lehetőséggel,de amúgy nem jelentett semmit.


Hahaha


Még tinikoroman is volt egy vicces,ott azt mondta a srác,jah Ő nem tudta,hogy járunk azt hitte csak poén.

2018. ápr. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Azt mondta, hogy így állt bosszút a sérelmein, amik szerinte őt tőlem érték. Sose csaltam meg, de szerinte az rosszabb volt a megcsalásnál, hogy szóltam neki, ha túl sokszor volt részeg az előtte lévő időszakban.

Úgy bukott le, hogy a rokonai lebuktatták, mert bemutatta nekik is a szeretőjét és ők megkedvelték. Így hadjáratot kezdtek folytatni, hogy elüldözzenek a férjem mellől és ő legyen ott. Sikerült nekik.

2018. ápr. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

Utolso,nagyon sajnalom,sorstarsad vagyok.Az en ferjem is ivott,elhidegultunk,es o csalt meg,mert sokat csesztettem,nem szoltam hozza ilyenkor..


A mienk hosszu tortenet,tobbszor leirtam hasonlo kerdesnel.Mi vegul nem valtunk el,de a volt szeteto elegge megkeseritette az eletemet.

Pofatlan volt a ferjed,h elvitte bemutatni a szeretojet a csaladjanak,ennyire nem szerettek teged....?

Szomoru ezt olvasni....

2018. ápr. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Sajnálom nagyon, hihetetlen mennyire nem törődnek a másik ember érzéseivel!!! Én viccesen írtam le a kérdést, de persze amikor megtörtént egyáltalán nem volt az!

Az, hogy még a masik fél családja is ellene fordul az embernek..:( nem lehetett könnyű feldolgozni! De bízzunk benne, hogy a karma visszavág!!

2018. ápr. 29. 12:58
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Ez van. Ennyire nem szerettek, mert mellettem kevesebbet járt el velük ivós családi napokra. Az sem zavarta őket sem a volt férjemet, hogy pár hónapos volt akkor a közös gyermekünk.
2018. ápr. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%
Én elmondtam neki, hogy már pszichés betegséget kapok az miatt, hogy nem néz férfinek. Semmi kedveskedés, érintés. Ja, a szex nem létező fogalom volt. Én mindenben a partnere voltam, egy férj már többet nem tehetett volna a családjáért, a házasságáért. Erre ő megkérdezte, hogy miért olyan fontos ez nekem? Jéééézusom, gondoltam. Azóta másnál kapom meg a boldogságot, és egy fikarsznyi lelkiismeret furdalásom sincs. A szeretőm is egy házas nő, ott is komoly problémák vannak otthon. Mondjuk csak kihasználjuk egymást, elválni nem akarunk, én nem fogom a felépített életem a tűzre dobni, a gyerekemet is szeretem. Otthon semmi nyoma a problémának, mi így oldottuk meg.
2018. ápr. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%

8-as, erről tud az asszony is?

Ha ő is mással hetyegne azt is ilyen könnyedén vennéd?

2018. ápr. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
37%
Továbbá mit értesz az alatt hogy "Én mindenben a partnere voltam, egy férj már többet nem tehetett volna a családjáért, a házasságáért"?
2018. ápr. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!