Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Melyik a szánalmasabb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a szánalmasabb?

Figyelt kérdés
A feleség, akit megcsalnak, vagy az a nő, akivel megcsalják és ő tud a feleségről, esetleges gyerekekről és elhiszi, hogy majd érte ott fogja hagyni a férj a családját?
2016. nov. 26. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A pasi...

De amúgy a szerető. A szerető az szerető, ő tudja hogy milyen szemétláda a pasi. Viszont a feleség nem tud semmiről. (Gondolom.)

2016. nov. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem annak a nőnek nincs szive aki elvárja, hogy egy családos ember otthagyja a családját èrte.
2016. nov. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
A szerető.
2016. nov. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
A férfi.
2016. nov. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem a feleség. Mivel ő nem ad meg valamit a férjének,ő ezért megy félre.

Én szerető vagyok ,de nem tartom magam szánalmasnak,mivel sz@rok az egészbe bele,csak a szexért vagyok a pasival,nincsenek felé érzéseim.

2016. nov. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4%

5. Ez igaz! Ha minden tökéletes otthon,nem fog félremenni a pasi!

A férfi mondjuk azért aljas,mert ha nem stimmel a kapcs,váljon el! Ne csak a sz.ros gatyát mosassa az asszonnyal!

2016. nov. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%

Ha valaki nem kap meg valamit a párjától akkor szólni kell neki vagy el kell hagyni! Nem megcsalni és ezáltal megalázni! Én voltam szerető, akkor nem foglalkoztam azzal hogy a másik nő mit érezhet. Fiatal voltam, nem is gondoltam rá. Mostmár idősebb fejjel hihetetlen bűntudatom van!

Amúgy meg úgy vagyok vele, hogy a karma visszacsap! Mindenki visszakapja amit adott!!

2016. nov. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A szerető, mert annyi gerince nem volt, hogy egy szingli pasival álljon le és az ilyenek mindig ilyenek maradnak. Viszont a feleség mivel nem csalt meg senkit (feltehetőleg), ő tiszta maradt és biztos lesz akinek kelleni fog, ha már összeszedte magát a csalódás után.
2016. nov. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Megcsalt felesėgkėnt ûgy gondolom, a fėrjem.Sosem szåmīthattam rå semmiben, nem lehetett vele problėmåkat megoldani.Hogy nem lėptem, megvårtam, mėg meg is csaljon, az ėn hibåm.

De a nőjėt is szånalmasnak tartom mår, fiatalon szült, ėvekig 120kg volt, a fėrje ûgyis elfogadta.2 ėve lefogyott, a gyereke főiskolås, nem ėrdekelte, hogy a fėrjem kicsi gyerekkel hagy el.

2016. nov. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!