Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem lenne furcsa ha a ferjed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lenne furcsa ha a ferjed ilyet mondana? Téged elgondolkodtatna?

Figyelt kérdés

Ferjhez megy a munkatársnője a férjemnek. Meselte a párom,hogy ilyen kis romantikus a völegény, mert csomó virágot küldetett a nőnek. A férj-jelölt pedig 150 km-re lakik.Erre mondtam neki ,hogy akkor lehet elköltözik a kolléganőd?Erre a férjem: jajj hat olyan nem lehet, mi lesz "velünk", szükség van a munkájára, mindenképp maradnia kell.(Pedig előtte nekem szidta milyen szarul dolgozik)

Plussz azt mondta az xy kollégája is ,hogy látta a városban a kolléganőjét a völegényével, és figyelte őket , mert valami virágot is kapott a nő, ez az xy meg láta a kocsiból...és biztos "kiverte" (!) rá.Ezt mesélte a férjem. Egyszerüen nem értem ebben a viccet,hiába szánta annak..Hozzáéteszem nem huszonévesek vagyunk már.Így visszakérdeztem: Miért te is kivernéd rá?! Erre azt mondta furán idegesen: Dehogyis. Mondom azért érdekes asszociációid vannak.


Hozzátenném régebben sokat szidta ezt a kolléganőjét, silány a munkája,utána kell dolgozni, alkalmatlan, buta az általános műveltsége, stb. hol meg agyon dícsérte, mi lesz vele ha elmegy babázni, szinte azt éreztem milyen jó munkaerő, pótolhatatlan. Aztán mikor mondtam neki ,hogy gyakran emlegeti, onnastól "elhalgatott" róla, a többi munkatársáról beszélt és sosem emlegette ezt a nőt.Nekem ez nem lenne gyanút keltő, ha nem beszélne róla össze-vissza.



2018. márc. 28. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Az biztos, hogy bejön neki a csaj, esetleg bele is zúgott. Vagy van köztük valami, vagy nincs.

Reménykedj, hogy 150 km-re költözik hamarosan.

2018. márc. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nálunk is volt, hogy állandóan egy csajról beszélt a férjem. Mindent, minden szart. Mondom neki: te, tetszik neked ez az Andi (máshogy hívják)? Mondja: Nem, dehogy. Mondom neki, akkor miért beszélsz folyton róla?

Mondja: mert mellettem ül, és vele dolgozom, több időt töltök vele, mint bárki mással, ezért vele vannak "élményeim". Mondom ok.

Aztán elgondolkodtam, hát igaz, amit mond, neki úgymond ez az élete sajnos, mert 9 órát van ott, még kettőt utazik..

Aztán találkoztam Andival. Hát biztos,hogy nem tetszik neki, sehogy sem az esete, de jófej csaj, lebratyiztam vele.

Azóta nem beszél róla. Aztán szóba került egy vendégég nálunk nyáron. Mondom, hogy Andit is hívjuk meg, (más kollégákat is modnott, fiúkat) mondom én bírom azt a csajt. Erre ő. jó, hívjuk. MOndom, de ha vonzódsz hozzá kicsit is, vagy kínos, akkor nem kell. Mire ő: Dehogyis, nem, semmi, csak haver.. Én meg elhiszem neki.

Szóval nem biztos, hogy tetszeik neki, lehet, hogy csak ő van ott. Bocs, hogy hosszú voltam, de ebből látod, hogy én hogy intéztem a férjemmel a dolgot, meg, hogy ott mi a szitu. Amúgy Andi nem ronda,csak van olyan tulajdonsága kívülről, amiről biztosan tudom, hogy nem a férjem nőesete.

2018. márc. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hat igen ez lehetséges, vannak ilyen esetek, koszi hogy leirtad a peldadat!de en nekem ez olyan furcsa.
2018. márc. 28. 09:57
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez még annyit, hogy az én férjem (tudtommal!!) nem ilyen, de mesélte, hogy a régi m.helyén a pasik mit műveltek bizonyos nőkkel céges bulikon, (ő nem volt ott, neki is csak mesélték) és hogy hogy beszéltek bizonyos nőkről a főnökei, és azok üzlettársai. Nem biztos, hogy a férjednek volt valami a csajjal, lehet, hogy a cégnél valaki másnak volt valami a nővel. De ott ő a nő,..valószínű ezért. Biztos mentek ezek a szaftos beszédek róla a férfiak közt, lehet, hogy pont annak a férfinek volt vele afférja, akire mondta, hogy kiveri rá..

Szóval én ebből még nem gondolnék arra, hogy a férjednek lenne vele valami, csak arra, hogy ott a cégnél ő a NŐ. A szexi nő, akiről lehet ilyen dumákat eregetni, aki esetleg néha bemegy minibe, de ennyi. De lehet, ha lenne más, nála szebb, nem ő lenne a duma tárgya.

Ezt nem tudom jól átadni, csak azt akarom mondani, hogy abból, ami zajlott, szerintem nem csalt meg vele a férjed. Lehet, hogy látta már az átlátszó blúzát, vagy hallotta, hogy x kollégát hogy szopta le, ezért izgatta már a fantáziáját 5 percig, de a beszélgetésetek ennél több aggodalomra nem ad okot SZERINTMEM. 2 voltam.

2018. márc. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak hallott róla/megtudta, hogy ez a csaj csalja/csalta a vőlegényét mondjuk pont xy-nal. És hát azért ez elég ciki helyzet, nem egyszerű kezelni. Mondja-el, ne mondja, beszéljen róla, ne beszéljen? Lehet, ezért agyal rajta, beszél össze-vissza.

Ennyiből nem hinném, hogy bármi lenne a férjed meg a nő között.

2018. márc. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Ha furcsa, beszéld meg vele. Add meg neki az esélyt, hogy elmagyarázza, hogy mit gondol a csajról és mi a helyzet, és ha nincs erős okod rá, akkor bízz meg benne. És ne kombinálj annyit.
2018. márc. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy munkatársnőm (aki mára a legjobb barátom lett), akivel 8 órát össze voltam zárva a munkahelyen. Mivel csak vele voltam, így ha a párom megkérdezte mi volt ma, csak arról tudtam mesélni, hogy mit csináltunk ketten. Őt is idegesítette, hogy biztos bejön nekem, meg ki tudja mit csinálunk mi ketten munkaidő alatt. Azt érte el ezzel, hogy a következő ilyen kérdésére azt feleltem, hogy "semmi nem történt ma." Nem beszéltem róla többet. Ennek 6 éve, azóta is a legjobb barátom. Igaz, az akkori párommal már szétmentünk, de nem a lány miatt... szóval nem hiszem, hogy bejönne neki, csak simán napi kapcsolatban van vele és ennyi.

33F

2018. márc. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!