Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondanátok a szeretőtöknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok a szeretőtöknek, ha terhesek lennétek?

Figyelt kérdés
30+ nő vagyok. Van férjem, egy közös gyerek, megcsaltam a párom, 1x, megbántam. Viszont terhes vagyok, mindkettejükkel egyszer voltam a hónapban.
2018. márc. 22. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el a párodnak elsősorban, utána a kannak.
2018. márc. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Nemigazán. Számold ki, mikor volt peteérésed és amelyik dátum egybeesik vele, valószínűleg akkor foganhatott meg.

Gondolom a szeretőddel nem vésekeztetek, nem is értem, hogyan jut eszedbe valakivel aki nem a férjed vagy a párod védekezés nélkül szexelni...

Amúgy megcsalás helyett miért nem próbáltad a kapcsolatodat rendbeszedni, esetleg szakítani?

Ha kiderül ez a dolog, vállald a felelősséget, mert eléggé gerinctelen lépés volt tőled.

2018. márc. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Pfff... vetesd el. Ez így nagyon gáz. Szeretőnek kár elmondani... 1x voltatok együtt, nem hiszem, hogy repesne, hogy közös gyereket vàllaljon veled.

Ùgy lenne tisztességes, ha a férjednek elmondanád, és dönthetne, hogy ő mit akar. De ha megcsaltad, ráadásul védekezés nélkül, akkor te nem vagy tisztességes típus... gondolom, ha azt írod, megbántad, akkor vele akarsz maradni. Ebben az esetben az abortusz a legjobb megoldás, hogy véletlenül se varrd a nyakába más gyerekét.

2018. márc. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Hát ez egy időzített bomba.

Nagyon jó barátom éppen válik, nincs közös megegyezés, már több mint 1 éve húzódik az eljárás és van 2 gyerek, 2 fiú, 3 és 8 évesek. Az apa az ügyvéde tanácsára csináltatott apaságit, most már nem egy drága dolog, állítólag már rutineljárásnak számít. Volt egy olyan sejtése, hogy a második fiúnak nem ő az apja (sokat dolgozott akkoriban külföldön), de amitől teljesen kibukott, hogy pont fordított eredmény született és az első gyerek nem az övé. Ami pikantériája a dolognak, hogy az első gyerekkel már terhes volt a párja amikor megesküdtek, mondhatni ez volt az indok arra, hogy összeházasodjanak(előtte 2 évig együtt éltek).

Nem kell mondanom, hogy az eddig sem felhőtlen viszonyukra ez hogyan hatott, alig beszélnek egymással. A férfi saját fiát követeli magának, persze a nő mindent megtesz azért, hogy a 2 gyereket együtt tartsa és a magyar jogrendnek hála ez valószínűleg sikerülhet is neki. Ami számomra furcsa, hogy a barátom teljesen eltolta magától az idősebbik fiút, egyáltalán nem foglalkozik vele, legutóbb is csak a kisebbik volt nála, egyenlőre nem tudja feldolgozni a történteket. Személyesen is ismerem a családot, a nagyobbik fiúval szoktam is találkozni az iskolánál reggelente és láthatóan megviselte.

Azt azért hozzáteszem, hogy a válást a feleség kezdeményezte, mondván elhidegült a kapcsolatuk. A gyerekeket nagyon sajnálom, ők semmiről sem tehetnek.

2018. márc. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
A férjednek mindenképp mond el. Neki is joga van tudni róla. Viszont az nagyon gáz, hogy nem tudod kitől vagy terhes...
2018. márc. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Mond el a férjének, és be qrogass félre...ha szerencséd van, akkor a férjétől van, és nem leszel egyedülálló anya két gyermekkel...
2018. márc. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

4-es

a fiam 20 éves. Ha kiderölne hogy nem én vagyok az apja akkor sem szeretném kevésbé mint előtte.

Sajnálom szegény idősebb gyereket, nem kellene másként viselkednie a férjnek. Ha csak a genetika miatt volt az a marha nagy szeretet akkor a másik gyereket sem érdemli meg.

Itt a nőt kéne agyoncsapni.

2018. márc. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

Honnan tudod, kie a gyerek?

Hogy lehettetek olyan hulyek, hogy nem vedekeztetek?

2018. márc. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

En biztos nem mondanam el a szeretodnek csak akkor ha szeretned megyartani es vele felnevelni. A ferjnek sem mondanam el, mert egy dolog a megcsalas, gyerek mastol egy masik. Nem lenne korrekt mas pasi gyereket felneveltetni vele, szoval vagy abortusz, vagy szeretovel bevallalas, vagy szingli anyuka.


Ugy nem lehet szulni h fogalmad sincs arrol h ki az apa, mert ezek a dolgok elobb utobb kibuknak. A megcsalast lehet egy eleten at titkolni-a dilemmakat nem. Minden csaladban van ez a kire utott a gyerek kerdeskor, kulso vs szemelyiseg, es egg nap lehet h pont te fogod elmondani h aaaaaa vegulis nem Tudod ki az apuka:-))


Egy ferfi el tud nezni egy megcsalast, az megbocsajthato-de azt hazudni h o az apa, az a lelkiismeret es emberseg teljes hianya.

2018. márc. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem egészen tiszta a dolog.

A férjed tudja hogy terhes vagy? Vagy ezt még csak te tudod? Meg fogod tartani?


Ha nem tudnám ki az apa, akkor számomra az abortusz tűnik logikusnak. Ebben a helyzetben elmondanám a szeretőnek mi a helyzet.


Ha megtartod és együtt maradsz a férjeddel,akkor nyilván a szeretőnek nem célszerű elmondani, de úgy is meg fogja tudni.

Ha megszülöd és az a férjedé a gyerek, akkor valószinű soha semmi nem fog kiderülni. Ha nem az övé.... akkor szurkolj, hogy rád hasonlítson inkább. Bár én ezt a részét elítélem. Inkább epvetetném, de nem vagyok a helyedben.

Majd íd meg mi volt. Légyszi.

2018. márc. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!