Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti vettetek a szeretőtöknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti vettetek a szeretőtöknek karácsonyi ajandékot?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy ilyenkor kell e venni neki is valamit.. Jővő héten talizok vele először karácsony óta, és azon izgulok hogy mivan ha ő vett nekem valamit és elég ciki lesz ha ő ad én meg nem. Tehát nálatok ez hogy van!?

2017. dec. 27. 20:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
64%
Hát ott tartok, ha valaki szeretne rákölteném az összes pénzem ami van, igaz az sem sok, de megérné, hogy ne kelljen minden nap a magány jeges ölelését érezni (nem szexuális értelemben véve).
2017. dec. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
27%
Nem vettem.
2017. dec. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
48%
Nincs szeretom, de nem vennek, es nem is vettem, mikor volt.
2017. dec. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
40%
szerető ez annyit tesz, hogy kapcsolatban van. Ha a férje, barátja/felesége, barátnője meglátja a cuccost akkor kérdőre vonhatja.
2017. dec. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem vonna kerdore, eleg sok pasis ajandekom van, amit meg a csalad ferfi tagjainak nem volt alkalmam oda adni.
2017. dec. 27. 21:05
 6/27 anonim ***** válasza:
73%
Szeretőnek minek ajándék? Egy funkciója van: szex, érzelmek nélkül(jobbik esetben).
2017. dec. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
21%

Mi kölcsönösen veszünk egymásnak, már át is lett adva. Mi aránylag sűrün találkozunk, és napi kapcsolatban vagyunk.

Nem minden esetben igaz, hogy szerető=szex, érzelmek nélkül.

Amiket venni szoktunk egymásnak, ruhanemű, apró ajándéktárgy, különleges desszert, pia, könyv, ajándék utalvány...hirtelen ennyi jut eszembe. Négy éve vagyunk együtt, ugyanígy működik szülinap, valentin nap is. Neki felesége van, én független vagyok, közel az 50-hez mindketten.

2017. dec. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
94%
Ez most tök komoly? Minden lelkiismeret furdalás nélkül? Azt a k***a.......
2017. dec. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
21%

Mi a tök komoly? Hogy ajándékot veszünk egymásnak? Vagy hogy négy éve tart?

Egyébként mind a kettő tök komoly.

2017. dec. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
68%
Ajándék párkapcsolatban szokás, te maradj a szop*snál.
2017. dec. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!