Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok?

Figyelt kérdés

Exem nagyon csúnyán elbánt velem. Rengeteg hazugság, megcsalás, bántalmazás stb. Amilyen gyorsan tudtam, ki is léptem a kapcsolatból. Tudom, hogy örülnöm kellene, hogy megszabadultam egy ilyen féregtől, de valami mégis bánt. A jelenlegi párja, akivel csalt szintén hozzájárult ahhoz, hogy minél jobban megbántson. Ők azóta egy párt alkotnak. Sajnos munka miatt a csajjal néha-néha összefutunk. Úgy közös dolgunk nagyon nincs, de a találkák olykor-olykor elkerülhetetlenek. Ilyenkor mindig olyan beképzelt pofát vág és a kollégák előtt mindig nagyon hangosan beszél arról, hogy milyen jól megy a sora exem mellett. Összeköltözés, utazások és még sorolhatnám. Azt hozzátenném, hogy eleinte nekem sem volt gondom a volt párommal, de hamar kiismertem és rájöttem, hogy nem normális. Padlót fogtam és nagyon nehezen tudtam talpraállni. Úgy még nehezebb, hogy a maca fel-fel bukkan. Ilyenkor mindig újra lejátszódik bennem minden és ez az érzés annyira rossz.

Közben kiderült, hogy exem a mostani párjához sem hűséges. Ezt konkrétan attól a nőtől tudom, akivel megcsalta. Hihetetlen, hogy milyen kicsi a világ..

Amikor felbukkan az új csaj és ott előttem játsza az eszét, legszivesebben a fejéhez vágnám, hogy ő is megkapta már azt amit én, csak még nem tud róla!

Тudom, hogy ez nem egy felnőtties viselkedés, de amikor felbukkan, annyira elborul az agyam, hogy nem tudok uralkodni az érzéseimen.

Legbelül valami azt súgja, hogy hagynom kellene az egészet, hiszen csak idő kérdése, hogy mikor fog hasonlóan pofára esni mint én, de egy másik oldalam viszont nagyon szivesen a fejéhez vágná, hogy mennyire meg lett vezetve és nem kellene olyan jókat mosolyogni, mert nincs miért.

Sajnos soha nem voltam még ilyen helyzetben. Ismerőseim mondták, hogy azért megy nekem ez ilyen nehezen, mert látnom kell őt és mert hallok róluk folyamatosan. Viszont a munkámat, amit nagyonis szeretek, nehogy már egy ilyen cafka miatt hagyjam ott. Nem vagyok már tini igaz, de elég erős sem ahhoz, hogy ezt az egészet cipeljem a lelkemen. Egy-egy ilyen találkozás után órákig ideges vagyok és napokig rossz kedvű. Azelőtt pedig mindenki megjegyezte, hogy milyen mosolygós és vidám természetem van.

Tanácsra van szükségem.


2018. febr. 4. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szólnal neki akkor azt jó indulattal tedd!! De teged azt hajt,hogy legyozott es add vissza neki ....
2018. febr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem a nőre kéne tehát haragúdnod hanem az exedre. Minden csajt csak megvezet és őt még csak nem is utálja senki érte. Na majd én... ;)
2018. febr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idősek vagytok? Tényleg nem tudjátok elkerülni a találkozást? Mit dolgoztok, hogy tényleg össze kell fussatok és még beszélni is tud róla előtted?

Ne mond el neki szerintem.Elhiszem jobbam éreznéd magad,de nem biztos...

Ha ő ennyire gyerekes neked nem kell annak lenned... Amikor előtted beszél röhögd pofon..ha meg kérdezi mia bajod est bunkó akkor max oda vághatod neki,hogy mellette is van más nem kell nagyra lenni...

2018. febr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

25-26.


Azért haragszok a nőre, mert tudja jól, hogy min mentem keresztül, na meg tisztában van azzal, hogy vele csalt az ex. Szóval tudván amit tud, talán meg kellene húznia magát :S


Igen amúgy. Van bennem egy kis bosszúvágy:S Ezt szeretném leküzdeni és folyton nyugtatom magam, hogy előbb utóbb mindenki megkapja ami jár. Aki más szerencsétlenségén épiti a boldogságát, az úgysem lesz az és igy tovább. Egyáltalán nem könnyű. Egy több éves kapcsolatom volt exem előtt, de ott szépen váltunk el és nem volt ilyen. Hirtelen rámszakadt egy csomó minden amiben korábban nem volt részem és eléggé el vagyok veszve :S

2018. febr. 4. 15:37
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Pedig az exed a hibas,ha nem ez a nő vitte volna akkor viszi más.mindog azt kell nezni h miert ment másféle!!! nem azt hogy ,kivel .
2018. febr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én elmondanám neki, de nem bunkó módon, és úgy, hogy bizonyítékot is mutatnék rá. Szerintem ez nem rosszindulat amúgy, igazából joga lenne tudnia, hogy egy féreg a pasija.

A helyedben meg én boldog lennék, mert ezek szerint a fickó alapból hűtlen típus, és nem miattad volt az.

2018. febr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igy van .Ez hűtlen típus.Akkor meg ilyen paliert kár rosszul erezned nagad
2018. febr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bizony!!! ...”és nem miattad volt az.” :)
2018. febr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem hagy az egészet, nem ér ennyit....

Légy szerencsés hogy megúsztad az egészet, kezd új élettet mással, annyi jó ember létezik a földön. 😀

De nehogy kifogj egy ilyet...🙀

2018. febr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ha bosszut akarsz...

en hallgatnak rola 😂had csalja tovabb

egyszer ugyis kiderül es csak szanalmasan röhögnek rajta

h jatszotta az eszet😂

milyen megalazoan erezne magat😂

te meg akkor mar reg boldog lennel🙂

es csak röhögnel rajta

gondolj erre?nem lenne jobb?🙂

2018. febr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!