Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megtudtam, hogy az unokatestvé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy az unokatestvéremet akivel jóban vagyok,3 évig csalta az élettársa a főnöknőjével, elmondanátok neki?

Figyelt kérdés
Nem házasok,viszont van két kisebb gyerek...
2018. jan. 12. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon nagyon nehéz kérdés. De az igazság érzetem azt diktálná, hogy valahogy meg kell tudnia. Persze kellő bizonyítékkal. De hazugságban él. Tudnia kell. Én tudni szeretném. Haragudnék ha valaki titkolja, főleg ha közel áll hozzám.
2018. jan. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én nem szívesen avatkoznék közbe. Meg valahogy kizártnak tartom, hogy 3 évig csalta a nőt, és ő nem vette észre... Azért egy nagyon közelálló embernél,mondjuk testvéremnél rákérdeznék, hogz tudja-e. Távolabbi rokonnak, ismerősnek nem szólnék vszont.
2018. jan. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen!! Én is elvárnám fordított esetben.

Nézd meg a Dilemma című filmet,pont erről szól!

2018. jan. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez rohadt sz@r szitu, de azt hiszem, igen. Ráadásul, ha 3 évig "sikerrel" csalta a párja, miért ne tennmeg újra?
2018. jan. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is nayon közel állok az unokaesómhoz, szinte testvérekként nőttünk fel. Ha egy ilyen kiderülne azon melegében hívnám fel és mondanám neki, hogy találkozzunk mert hatalmas gáz van. Személyesen mondanám el, úgy lenne aki megvígasztalja. Utána letépném a csalfa párja tökeit.
2018. jan. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!