Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fiúk! Ezt a többségetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ezt a többségetek tényleg így gondolja?

Figyelt kérdés
Szóval bi csaj vagyok. 6 éve vagyunk együtt a párommal, soha nem jutna eszembe megcsalni sem férfival sem nővel, de egyszer feljött köztünk a téma, hogy kipróbálnánk hármas felállásban ( +1 csajjal) és akkor amikor ez szóban volt a párom azt mondta, ha megcsalnám őt egy pasival azonnal kidobna, de ha egy csajjal az nem zavarná. És itt most nem arra gondolok hogy hármasban, vagy néz minket hanem hogy elmegyek csak én egy nővel. És nem ő az egyetlen pasi akitől ezt hallottam hogyha a barétnőjük ffival csalja meg őket az megbocsájthatatlan De ha nővel azt elnézik. Ez miért van? A nővel való megcsalás is megcsalásnak számít, nem? Akkor most ez hogy van? Vagy az egész önbizalom kérdése, hogy ha megtudjátok hogy a barátnőtök más pasival volt egyből azon kattogtok az a másik mivel volt jobb nálatok, de ha egy lánnyal akkor nincs ilyen szitu? Komolyan nem értem...

2018. márc. 2. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Tipikus elvakult “kan”. Semmi tobb.
2018. márc. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Én úgy gondolom, hogy ha a párom megcsal egy másik nővel, magamban keresem a hibát, mit nem adtam meg, a másik mivel jobb stb., de ha egy másik pasival csalna meg, akkor tudnám, hogy nem bennem van a hiba hanem ő olyanra vágyik amit én soha nem tudnék megadni. Tehát én emiatt nem mondom, hogy nem szakítanék, mert tutit, de van aki nem. Szóval hamarabb megbocsájtható ha azonos neművel csal meg mintha nem. 22/N
2018. márc. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

Én nem tennék különbséget, de valamelyest érthető a kettős mérce a dologban.

Ha biszexuális akkor a másik nemmel történő vágyait biztosan nem tudja férfiként kielégíteni. Nem tud úgy hozzá nyúlni mint egy másik lány, egyszerűbben, nem tud neki puncit adni.

Viszont minden olyat tud teljesíteni mint amit egy másik férfi tudna, tehát ebből a szempontból a megcsalás már nem tekinthető érthetőnek mert teljesen más okokon alapul.


Én csak az általad említett, hármas vagy jelen legyek féle variációban fogadnám el. Egyfajta szexuális játékként ami mindkét félnek jó adott esetben és nem megy túlságosan a kapcsolat rovására, sőt akár szorosabbá is teheti.

2018. márc. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

*Vagy az egész önbizalom kérdése


Inkább az egóé. Csúnyán hangzik, de innen nézve az egész féltékenység egy önzés tulajdonképpen...

Ha rá (az ő nézetei szerint) nem jelent veszélyt a harmadik fél, csinálhatod, ha viszont igen, akkor már inkább ne..


Egó. Egy másik férfihoz tudja mérni magát és az bántaná, de egy másik nőhöz nem.

2018. márc. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így bizony, én is szexelek más nőkkel, neki is hagyom :D
2018. márc. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!