Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ismertek olyan nőt vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan nőt vagy férfit aki megcsalta a párját és azt gondolja nincs semmi rossz abban amit csinált?

Figyelt kérdés
2017. jún. 20. 18:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Van aki még meg is ideologizálja, hogy "ez az igazi szerelem!". Meg okoskodnak, hogy ez az emberi természet, körülményekre fogják.
2017. jún. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Először definiálni kellene a megcsalás fogalmát, mert sokaknál ez is probléma. :)
2017. jún. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Várom a további válaszokat
2017. jún. 20. 19:14
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ismerek egy ilyen férfit.
2017. jún. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Számtalan ilyen embert ismerek.

Persze ha kiderül, akkor úgy tesz, mintha bánná, de amúgy meg látszik, hogy csak hazudik ebben is. :D


21/L

2017. jún. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

ISMERTEK OLYAT AKI NEM ILYEN?


Mert őszintén én nem. Okoktól, nemtől, megcsalás gyakoriságától függetlenül. Mindenki megideologizálja.

2017. jún. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Igen, ismerek egy-két ilyen embert. Nem az a lényeg, hogy elmondta, mi késztette erre, hanem hogy ezt teljesen rendben találta.


Szerintem nem minden "ideológia", de ezt csak félve merem leírni, mert vörös posztó a téma, alig akad élő ember, akivel erről tárgyilagosan lehet beszélni. Pedig úgy vagyok vele, hogy azért, mert nem mindenki humánetológus vagy szociológus (én se), azért az érdekesség kedvéért lehetne kevésbé érzelmi alapon közelíteni a kérdéshez.

2017. jún. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ismerek. Gyakran hallottam tőle az "amiről a feleségem nem tud, az nem fáj neki" mondatot.
2017. jún. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ismerek.Úgy fogalmazott,hogy nem fogja otthon bejelenteni,ha megy leróni a tiszteletét.

Pfffff

2017. jún. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen, és amikor kérdőre vontam emiatt, annyit válaszolt, hogy erről többet ne beszéljek. Szóval nála ennyi, elmúlt, már semmit nem ér az egész, jár tovább a barátnőjével és minden "tökéletes".
2017. jún. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!