Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti a párotoknak megbocsátanáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a párotoknak megbocsátanátok ha megcsalna és megbánná a dolgot?

Figyelt kérdés
Mondjuk én ugy vagyok vele hogy mindenkinek jár egy esély de az a baj hogy az én bizalmam hamar el lehet játszani és aki egyszer becsap vagy megcsalna a párom nem tudnák benne már többet meg bízni vagy csak nagyon hosszú idő után..
2018. febr. 7. 15:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

>mindenkinek jár egy esély

>megcsalna a párom nem tudnák benne már többet meg bízni


Azért megpróbálhatnád egy mondaton belül nem ellentmondani magadnak.

Akkor bocsátok meg, ha van miért megbocsátani, ha van mögötte valami érdemleges tartalom. "Csak úgy" bocsánatot kérni pont annyira üres és feleséeges, mint "csak úgy" megbocsátani: semmi sem változik, a problémák ugyanúgy megmaradnak. Ha a párom dolgozik azon, hogy megoldódjanak azok a problémák, amik a megcsaláshoz vezettek, és épkézláb terve van az ehhez szükséges változtatások bevezetéséhez, akkor persze, megbocsátanék.

2018. febr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Probaltam de sosem tudtam benne ujra igazan bizni es mindig volt is ok hogy ne bizzak....

Most vegre olyan parom van akiben maximalisan bizom. Sosem jatszana el (ot is megcsaltak igy tudja milyen erzes).

2018. febr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
73%

A körülményektől függne.

Most hiába mondom, hogy megbocsájtanék, mert túl sok minden köt minket össze. Pl. egy közös lakás, lakáshitel, amiből nem lehet csak úgy kiugrálni, de nagyon sok múlna a körülményeken, a harmadik fél személyén és a magyarázaton.

Egy botlás felett valószínű szemet hunynék. Kettőn már nem.

2018. febr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
58%
Függ a körülményektől. Most huszonévesen néhány év után, gyerek nélkül nem valószínű, hogy megbocsátanám. 20 év múlva, családdal, egyszeri botlás miatt nem feltétlen borítanék mindent. Akár még én is megbotladozhatok ennyi idő alatt. Semmi sem fekete vagy fehér. 26/N
2018. febr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!